Insilico Medicine, חברת הביוטק מאיחוד האמירויות, מציעה קורס ליצירת מודלים של מחלות וזיהוי יעדים באמצעות בינה מלאכותית

 

 

Insilico Medicine, חברת הביוטק מאיחוד האמירויות, מציעה קורס ליצירת מודלים של מחלות וזיהוי יעדים באמצעות בינה מלאכותית

 

אבו דאבי, 12 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית יוצרת תוכן, הודיעה כי היא משיקה קורס בנושא מודלים של מחלות וזיהוי יעדים זמין בחינם. במהלך שבע הרצאות, הקורס מנחה את המשתתפים באמצעות התובנות העדכניות ביותר בתחומי מודלים של מחלות וגילוי יעדים - תחומים קריטיים במחקר ביו-רפואי הכוללים המשתמשים בגישות חישוביות וניסיוניות כדי להשיג תובנות לגבי הגורמים למחלות ולזהות יעדים פוטנציאליים לפיתוח תרופות.

 

הקורס משתמש בלימוד מקרי שימוש כדי להמחיש את היישום המעשי של המושגים הנלמדים. ללומדים תהיה הזדמנות, במיוחד, לחקור גרסת הדגמה של PandaOmics, כלי הבינה המלאכותית יוצרת התוכן של Insilico Medicine לגילוי יעדים, אשר פותח בידי צוות מדענים ב-Insilico Medicine Generative Artificial Intelligence ובמרכז המחקר והפיתוח של מחשוב קוואנטי באבו דאבי, מחקר הביוטכנולוגיה מבוסס הבינה מלאכותית הגדול ביותר באזור.

 

PandaOmics משמשת חברות רבות לייצור תרופות ולפיתוח 31 נכסי התרופות המתקדמים בצנרת של Insilico בעצמו - כולל שתי תרופות לפיברוזיס ריאתי אידיופטי וקוביד-19 הנמצאות כעת בניסויים קליניים.

לאחר סיום הקורס, המשתתפים ירוויחו:

*היכרות מעמיקה עם האתגרים וההזדמנויות בגילוי מטרות תרופות, כולל התפקיד המתהווה של AI, הישגים וכישלונות של חברות פארמה בשנים האחרונות והתחומים הטיפוליים המבטיחים ביותר;

*מיומנויות מעשיות בזיהוי והערכת יעדים פוטנציאליים לתרופות, כולל היכרות עם מספר כלים ומשאבים פופולריים;

*ידע על המגמות האחרונות והנושאים המתעוררים בגילוי יעדים, כגון שימוש במודלים של שפה גדולים והתפתחות תפיסת הגנום שניתן לרפות;

*חשיפה למספר מקרי מבחן הממחישים את היישום המעשי של המושגים המכוסים, ואת היכולת להעריך באופן ביקורתי ולהשוות בין אסטרטגיות גילוי יעדים שונות.

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין בגילוי תרופות, מחקר ביו-רפואי וחדשנות בתחום הבריאות, כולל חוקרים, מדענים, אנשי מקצוע בתחום התרופות וסטודנטים לתואר בביולוגיה מולקולרית, כימיה או תחומים קשורים שרוצים לראות כיצד ניתן ליישם מדע בסיסי לפיתוח טיפולים חדשניים.

"קורס זה עולה בקנה אחד עם המשימה הגדולה שלנו להאיץ את הגילוי והפיתוח של תרופות טיפוליות חדשות על ידי הנגשת פריצות דרך טכנולוגיות לכל המדענים, כולל סטודנטים, שעשויים להתעניין בחיפוש אחר תרופות מבוסס בינה מלאכותית", אומר מייסד ומנכ"ל Insilico Medicine, ד"ר אלכס ז‘בורונקוב, דוקטורט, שהוא אחד ממדריכי הקורס.

Insilico תמכה בעבר בחוקרים צעירים בשימוש בפלטפורמה שלה. שלושה חוקרים בתיכון השתמשו ב-PandaOmics כדי לחשוף מטרות חדשות לגליובלסטומה והזדקנות, שתוצאותיהן פורסמו לאחרונה בכתב העת Aging. בנוסף, Insilico תומכת ב-Youth Longevity Association ומעניקה מדי שנה חסות למדענים צעירים להשתתפות בכנס מחקר ההזדקנות וגילוי התרופות בקופנהגן, אירוע חתימה שז‘בורונקוב היה שותף מייסד שלו.

 

אודות Insilico Medicine

 

Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות המונעת מקצה לקצה באמצעות בינה מלאכותית בשלב הקליני, מחברת ביולוגיה, כימיה ומבחנים קליניים באמצעות מערכות בינה מלאכותית מהדור הבא. החברה פיתחה פלטפורמות בינה מלאכותית המשתמשות במודלים יצירתיים עמוקים, המחזקת לימוד, שינויים וטכניקות מודרניות אחרות של לימוד מכונה כדי לגלות מטרות חדשות ולתכנן מבנים מולקולריים חדשים בעלי תכונות רצויות. Insilico Medicine מספקת פתרונות פורצי דרך לגילוי ופיתוח תרופות חדשניות לסרטן, פיברוזיס, מערכת החיסון, מחלות מערכת העצבים המרכזית (CNS) ומחלות הקשורות להזדקנות.

בתחילת 2023 פתחה החברה את מרכז המחקר והפיתוח
 Insilico Medicine Generative בינה מלאכותית ומחשוב קוונטי מחקר ופיתוח באבו דאבי, מרכז המחקר הביוטכנולוגי הגדול ביותר באזור המבוסס על בינה מלאכותית. מרכז המחקר והפיתוח מפגיש כישרונות גלובליים בתחום הבינה המלאכותית ופיתוח התוכנה כדי להרחיב את היכולות של פלטפורמת גילוי התרופות מונעת הבינה המלאכותית מקצה לקצה של Insilico, Pharma.AI, לחקור מחקר הזדקנות וכימיה בת קיימא, ולתמוך בטרנספורמציה הדיגיטלית של שירותי הבריאות באזור. 

למידע נוסף, בקרו בכתובת www.insilico.com 

קבצים מצורפים:

למידע נוסף וליצירת קשר:

Brita Belli

Insilico Medicine

475-225-0843

brita@insilico.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire