מידע למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- The Walt Disney Company לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DIS

 

מידע למשקיעים: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- The Walt Disney Company לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DIS

 

ניו יורק, 16 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי מניות רגילות של חברת וולט דיסני (NYSE: DIS) בין התאריכים 10 בדצמבר 2020 עד 8 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 11 ביולי 2023

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Disney במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Disney, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16164, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 11 ביולי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? בתביעה נטען כי הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית המדוברת הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Disney+  סבלה מהאטה בצמיחת המנויים, הפסדים וחריגות בעלויות; (2) העלויות האמיתיות שנגרמו בקשר ל- Disney+ הוסתרו על ידי מנהלי דיסני על ידי הצגת תוכן מסוים המיועד ל- Disney+  תחילה בערוצי ההפצה הוותיקים של דיסני ולאחר מכן הפיכת התוכניות לזמינות בדיסני לאחר מכן כדי להעביר עלויות באופן לא תקין אל מחוץ למגזר Disney+; (3) Disney Media and Entertainment Distribution ("DMED") קיבלה החלטות בנוגע להפצת הפלטפורמה שלא בהתבסס על העדפת צרכנים, התנהגות צרכנים או רצון למקסם את גודל הקהל עבור התוכן כפי שהוא מיוצג, אלא על הרצון להסתיר את מלוא העלויות של בניית ספריית התוכן של Disney+; (4) דיסני לא הייתה בדרך להשיג אפילו את יעדי המנויים והרווחיות הגלובליים בתשלום המופחתים של דיסני לשנת 2024, יעדים אלה לא היו ברי השגה, ואומדנים אלה נעדרו בסיס סביר; ו-(5) הנתבעים הציגו מצג שווא מהותי לגבי הביצועים בפועל של Disney+, הקיימות של מגמות הצמיחה ההיסטוריות של Disney+, הרווחיות של Disney+  והסבירות שדיסני תוכל להשיג את יעדי המנויים והרווחיות של Disney+  לשנת 2024. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.


כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Disney, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16164  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire