מידע למשקיעי STEM: רוזן, פירמת עורכי דין מובילה, מעודד את המשקיעים ב- Stem, Inc. f/k/a Star Peak Energy Transition Corp להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חש

 

מידע למשקיעי STEM: רוזן, פירמת עורכי דין מובילה, מעודד את המשקיעים ב- Stem, Inc. f/k/a Star Peak Energy Transition Corp להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - STEM, STEM. WT, STPK. U

 

 

ניו יורק, 16 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם הרוכשים ורוכשי ניירות הערך של Stem, Inc. f/k/a Star Peak Energy Transition Corp. (NYSE: STEM, STEM.WT, STPK.U) (i): בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר מסמכי ההצעה שהונפקו בקשר למיזוג ("מיזוג") שהושלם ביום 28 באפריל 2021 על ידי ובין החברה, STPK Merger Sup Corp. ("Merger Sub") ו- Stem, Inc ((“Legacy Stem”; ו/או (ii) בין התאריכים 4 במרץ 2021 עד 16 בפברואר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה המדוברת"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 11 ביולי 2023

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Stem במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Stem, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16161, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 11 ביולי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ומטעות באופן מהותי בנוגע לעסקי החברה, פעילותה ומדיניות הציות שלה. באופן ספציפי, מסמכי ההצעה והנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Legacy Stem סבלה מחולשות מהותיות בבקרה הפנימית על הדיווח הכספי הקשור לחשבונאות לגבי עלות נדחית של סחורות שנמכרו ומלאי, חישובי הכרה מסוימים בהכנסות וחישובי תוכנה מהוונים לשימוש פנימי; (2) החברה הפריזה בהערכת הסיכויים העסקיים והפיננסיים שלה לאחר המיזוג; (3) הכנסות התוכנה של STEM לא היוו 100% מהכנסות החברה משירותים; (4) Stem הפריזה בהערכת התועלות הצפויות לנבוע משותפות AP שלה; (5) כתוצאה מכך, מסמכי ההצעה והצהרותיהם הפומביות של הנתבעים לאורך כל תקופת התובענה הייצוגית היו כוזבים ו/או מטעים באופן מהותי ולא צוינו בהם מידע הנדרש להצהרתם. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Stem, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16161 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire