מכון דנה-פרבר לסרטן ו- Mass General Brigham משתפים פעולה עם קבוצת BEEAH כדי לייעץ על מערכת בריאות חדשה, ממוקדת מטופל

מכון דנה-פרבר לסרטן ו- Mass General Brigham משתפים פעולה עם קבוצת BEEAH כדי לייעץ על מערכת בריאות חדשה, ממוקדת מטופל

שיתוף פעולה אסטרטגי תומך ב- BEEAH ביצירת Jawaher Boston Medical District בשארג‘ה, איחוד האמירויות הערביות

בוסטון, מסצ‘וסטס, 16 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Mass General Brigham ומכון דנה-פרבר לסרטן (Dana-Farber Cancer Institute) משתפים פעולה עם BEEAH Group, ארגון חלוצי פתרונות קיימות ואיכות חיים במזרח התיכון, כדי לייעץ בפיתוח Jawaher Boston Medical District, מערכת בריאות חדישה שנועדה לספק טיפול ברמה עולמית וממוקד מטופל באמצעות חדשנות, טכנולוגיה וקיימות. Mass General Brigham ומכון דנה-פרבר לסרטן הם שותפים אסטרטגיים, העוסקים בתפקיד מייעץ, בפרויקט בשארג‘ה, איחוד האמירויות הערביות, הכולל בית חולים מוביל רב-תחומי לטיפול משולב וחדשני.

שיתוף הפעולה משלב את העומק והרוחב של המומחיות הקלינית והחדשנות של Mass General Brigham ומכון דנה-פרבר לסרטן, עם החזון של BEEAH ליצור מערכת בריאות בת קיימא, מתקדמת וממוקדת מטופל שנועדה לספק טיפול לחולים בתוך - ומעבר - בין כותלי בית החולים. קבוצת BEEAH נוסדה בשנת 2007 כדי להתמודד עם אתגרי קיימות בשארג‘ה ולשפר את איכות החיים.

המחוז הרפואי של ג‘וואהר בוסטון, המתמקד בשירות הצרכים הייחודיים של תושבי שארג‘ה והאזור, יציע למטופלים גישה למומחיות הקלינית העדכנית ביותר במגוון רחב של התמחויות קליניות משולבות, כולל רפואת אורח חיים ומניעה, אונקולוגיה, בריאות האישה, רפואת ילדים, לב וכלי דם, מדעי המוח, בריאות התנהגותית ורפואת שיקום. בנוסף למומחיות רפואית ומחקרית, Mass General Brigham ומכון דנה-פרבר לסרטן ישתפו פעולה גם עם קבוצת BEEAH כדי לייעץ על שיטות עבודה מומלצות בהכשרת כוח עבודה, פיתוח וחינוך ציבורי לקהילה, עם תשומת לב לפיתוח כישרונות מקומיים.

Mass General Brigham ומכון Dana-Farber לסרטן מייעצים לקבוצת BEEAH בפיתוח מתקנים מרובים, הכוללים את בתי החולים המובילים ומרפאות אמבולטוריות ברחבי שארג‘ה, עם פתרונות משולבים, חדשניים ודיגיטליים, כולל טיפול מבוסס אפליקציה ובית חולים בבית.

"ל-Mass General Brigham יש היסטוריה עמוקה של שיתוף פעולה גלובלי שמטרתו לשרת ולשפר את חייהם של חולים ברחבי העולם", אמר ד"ר ריימונד ליו, סגן נשיא, Mass General Brigham Global Advisory.  "בשיתוף הפעולה עם BEEAH, אנו מקווים לתרום את עשרות שנות המומחיות שלנו לפיתוח חזון ייחודי וחדשני למערכת בריאות הנשענת על חוד החנית של הרפואה, עם מבט לעתיד".

"דנה-פרבר, מובילה עולמית בטיפול ומחקר בסרטן, מחויבת לקידום ההבנה, האבחון, הטיפול, הריפוי והמניעה של סרטן ומחלות נלוות בארץ ובעולם", אמר אדם רייך, סגן נשיא ליוזמות עסקיות במכון דנה-פרבר לסרטן. "אנו שמחים לעבוד עם BEEAH ולהרחיב את המומחיות שלנו לשיתוף פעולה זה כחלק מהמשימה שלנו לשפר את הגישה לטיפול מומחה בסרטן ולהפחית את נטל הסרטן ברחבי העולם".

על ידי מינוף המומחיות שלה בפתרונות איכות חיים בשארג‘ה ובמזרח התיכון, BEEAH תיצור יעד חדש לבריאות, רווחה ואיכות חיים עבור תושבי שארג‘ה והאזור המתמקדים בתוצאות המטופלים ובניסיון שנאספו ממערכת אקולוגית אקדמית איתנה שפותחה במשך מאתיים שנה על ידי הקלינאים של Mass General Brigham ו- Dana-Farber Cancer Institute.

על ידי איגום המומחיות המשולבת שלהם בתחומי הרפואה, המחקר והקיימות, Mass General Brigham, Dana-Farber Cancer Institute ו-BEEAH יפתחו טכנולוגיות חדשניות, אבחון, מודלים של אספקה וטיפול בחולים, ובסופו של דבר יעודדו מחקר, יועילו ישירות לחולים ברחבי העולם ויספקו למידה בין-מוסדית רבת ערך בארצות הברית. התוצאה תאפשר ל- BEEAH ליצור מערכת בריאות מקיפה הממוקדת במטופל עבור תושבי שארג‘ה ואיחוד האמירויות, תוך שילוב פתרונות בריאות בבתים, בתי ספר, מקומות עבודה וקהילות כדי לעזור לכל החולים ובני משפחותיהם לחיות חיים בריאים יותר.

"על ידי שיתוף פעולה עם Mass General Brigham ומכון דנה-פרבר לסרטן, קבוצת BEEAH נכנסת לתעשיית הבריאות ומוסיפה ממד חדש למטרה שלנו להיות חלוצה באיכות חיים בת קיימא עבור תושבי שארג‘ה, איחוד האמירויות הערביות ומעבר לכך", אמר חאלד אל הוריימל, מנכ"ל קבוצת BEEAH. "בהסתמך על המומחיות של השותפים שלנו בבוסטון, אנו מצפים ליצור לא רק רשת בריאות משולבת, אלא מערכת אקולוגית של שירותי בריאות מוכנה לעתיד. המחוז הרפואי ג‘וואהר בוסטון יספק למטופלים בשארג‘ה גישה לשירותי בריאות ברמה עולמית קרוב יותר לבית, תוך שהוא משמש גם כמרכז לפיתוח טיפולים חדשניים והתקדמות רפואית".

הפרויקט מתבסס על המומחיות הרפואית והמחקרית של Mass General Brigham and Dana-Farber Cancer Institute, כמו גם מהניסיון של קבוצת BEEAH בשיתוף פעולה וחדשנות עם שותפים בינלאומיים כדי ליצור מתקנים בני קיימא, דיגיטליים ובמרכזם הנוחות והנוחות של הדיירים.

לאחר פגישה של נציגים מ- Mass General Brigham, מכון דנה-פרבר לסרטן וקבוצת BEEAH, שייח‘ה ג‘וואהר אל קסימי, אשתו של שליט שארג‘ה ויו"ר קבוצת BEEAH, ומייגן גרגוניס, קונסולית כללית של ארצות הברית בדובאי, אושר המחוז הרפואי ג‘וואהר בוסטון בשארג‘ה להתקדם.

אודות Mass General Brigham

Mass General Brigham היא מערכת בריאות אקדמית משולבת, המאחדת מוחות גדולים כדי לפתור את הבעיות הקשות ביותר ברפואה עבור הקהילות שלנו והעולם. Mass General Brigham מחברת רצף מלא של טיפול על פני מערכת של מרכזים רפואיים אקדמיים, בתי חולים קהילתיים ומתמחים, תוכנית ביטוח בריאות, רשתות רופאים, מרכזי בריאות קהילתיים, טיפול ביתי ושירותי סיעוד. Mass General Brigham הוא ארגון ללא מטרות רווח המחויב לטיפול בחולים, מחקר, הוראה ושירות לקהילה. בנוסף, Mass General Brigham הוא אחד מארגוני המחקר הביו-רפואי המובילים בארה"ב עם מספר בתי חולים להוראה בבית הספר לרפואה של הרווארד. למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.massgeneralbrigham.org.

אודות Dana-Farber Cancer Institute 

מכון דנה-פרבר לסרטן (Dana-Farber Cancer Institute ) הוא אחד המרכזים המובילים בעולם לחקר וטיפול בסרטן. המשימה של דנה-פרבר היא להפחית את נטל הסרטן באמצעות חקירה מדעית, טיפול קליני, חינוך, מעורבות קהילתית והדרכה. דנה-פרבר הוא מרכז מקיף לסרטן פדרלי ושלוחת הוראה של בית הספר לרפואה של הרווארד.

אנו מספקים את הטיפולים העדכניים ביותר בסרטן למבוגרים באמצעות מרכז הסרטן דנה-פרבר בריגהם ולילדים באמצעות דנה-פרבר הוא בית החולים היחיד עם דירוג 4 של בתי החולים הטובים ביותר לסרטן של U.S. News & World Report  הן במבוגרים והן בילדים.

כמובילה עולמית בתחום האונקולוגיה, Dana-Farber  מחויבת לאיזון ייחודי ושוויוני בין מחקר וטיפול בסרטן, מתרגמת את תוצאות הגילוי לטיפולים חדשים לחולים בארץ ובעולם, ומציעה יותר מ-1,100 ניסויים קליניים.

למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.dana-farber.org.

אודות BEEAH Group

קבוצת BEEAH היא המומחית המובילה באזור לקיימות ודיגיטציה, הידועה בחידושים סביבתיים פורצי דרך ובפתרונות חכמים לערים מוכנות לעתיד. מתוך הכרה בקיימות ובטכנולוגיה כעמודי התווך של כלכלה מודרנית, קבוצת BEEAH השקיעה באסטרטגיה מקיפה ומקיפה לעתיד. קבוצת BEEAH פועלת בענפי הטיפול בפסולת, אנרגיה מתחדשת, טכנולוגיה, ייעוץ, חינוך, תחבורה, נדל"ן ובריאות. תוך העלאת הרף לאיכות החיים באזור, עסקי קבוצת BEEAH ממשיכים לקבוע אמות מידה בתעשייה בפתרונות חכמים בני קיימא ומסייעים למדינות ברחבי האזור ליצור ולהוציא לפועל את מפת הדרכים שלהן לעתיד אחראי חברתית. הקבוצה פועלת כיום באיחוד האמירויות, מצרים ו-KSA. למידע נוסף, בקרו באתר www.beeahgroup.com והתחברו בלינקדאין, אינסטגרם, פייסבוק ובטוויטר  @beeahgroup

למידע נוסף:

Noah Brown

Mass General Brigham

617-643-3907

Nbrown9@mgb.org

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire