רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Teleperformance SE שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – TLPFY

 

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Teleperformance SE  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – TLPFY

 

ניו יורק, 16 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את תקבולי הפיקדון האמריקאים -American Depositary Receipts ("ADR") של Teleperformance SE  (OTC: TLPFY) בין התאריכים 29 ביולי 2020 עד 9 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 20 ביוני 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ADR של  Teleperformance  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Teleperformance, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=15278, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 20 ביוני 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית המדוברת הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) הצמיחה של Teleperformance בשירותי הליבה הושגה, בין היתר, על ידי דרישה ממנהלי התוכן שלה לעסוק בפעילויות בלתי הולמות, טראומטיות, פוגעניות ופוטנציאליות פליליות; (2) מנחי תוכן חברתי מסוימים של Teleperformance הוכשרו עם חומרים הכוללים תמונות אסורות של ניצול מיני של ילדים; (3) תמונות אסורות נכללו בדו"חות Teleperformance Daily Required Reading עבור צוות ניהול התוכן שלה; (4) Teleperformance נכשלה בשמירה על חומרי התעללות מינית בילדים והפרה באופן פוטנציאלי כללים נוקשים המסדירים את הטיפול בחומרים כאלה, לרבות כללים הנוגעים למרכז הלאומי לילדים נעדרים ומנוצלים; (5) Teleperformance לא סיפקה הכשרה נאותה או תמיכה רגשית ופסיכולוגית למנהלי תוכן שנחשפו לחומרים גסים, כולל אלה שנחשפו לאלימות גרפית קיצונית ולתמונות מיניות; (6) Teleperformance הציבה יעדי זמן וביצועים בלתי סבירים שהחמירו את הטראומה התעסוקתית ממנה סבלו מנחי התוכן שלה; (7) Teleperformance לא יישמה או שימרה את תנאי העבודה המיוצגים למשקיעים, לרבות על ידי הכפפת עובדי מיתון התוכן של החברה לטראומה תעסוקתית נרחבת ללא תמיכה פסיכולוגית, ועם שכר זעום, ניכויי שכר עונשיים, מעקב נרחב וטקטיקות אגרסיביות של פירוק איגודים; ו-(8) כתוצאה מהאמור לעיל, Teleperformance הייתה כפופה לסיכון מהותי ובלתי גלוי לפגיעה משפטית, רגולטורית, עסקית ותדמיתית אם האמת בנוגע לשירותי מיתון התוכן של החברה, היחס לעובדי מיתון התוכן שלה והטיפול בחומרים אסורים נחשפה אי פעם בפומבי. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Teleperformance, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=15278 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire