רוזן, יועץ השקעות מיומן, מעודד את ספקי האשראי של Bancor v3 להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד קרן BProtocol, Bancor DAO,

 

רוזן, יועץ השקעות מיומן, מעודד את ספקי האשראי של Bancor v3 להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד קרן BProtocol, Bancor DAO, גליה בן ארצי, גיא בן ארצי, אייל הרצוג ויהודה לוי

 

ניו יורק, 17 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם משקיעים בארה"ב, המכונים גם ספקי האשראי ("LP"), בגרסת Bancor 3 ("Bancor v3") בין התאריכים 11 במאי 2022 עד 11 במאי 2023, כולל ("התקופה הייצוגית"). התביעה היא נגד BProtocol Foundation, Bancor DAO, גליה בן ארצי, גיא בן ארצי, אייל הרצוג ויהודה לוי (יחד: "הנתבעים"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 14 ביולי 2023.

 

מה החשיבות: אם השקעתם, או סיפקתם אשראי, ב- Bancor v3 במהלך התקופה המדוברת ואתם תושבי ארה"ב, ייתכן שתהיו זכאים לפיצוי ללא תשלום דמי כיס או עלויות כלשהן באמצעות הסדר דמי מגירה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Bancor v3, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16271, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 14 ביולי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים הפרו את חוקי ניירות הערך הפדרליים וחוקי מדינה שונים בכך שהציעו ומכרו חוזי השקעה לספקי אשראי Bancor v3, מבלי להירשם על פי חוקי ניירות הערך הפדרליים הרלוונטיים כבורסה או כברוקר-דילר, וללא הצהרת רישום בתוקף עבור ניירות הערך המוצעים והנמכרים. עוד נטען בתביעה כי הנתבעים הסתירו והציגו מצג שווא של מידע מהותי בנוגע לסיכונים הכרוכים באספקת אשראי ל-Bancor v3.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Bancor v3, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16271  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire