רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Telephone and Data Systems, Inc. להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – TDS, TDSP

 

רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Telephone and Data Systems, Inc.  להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – TDS, TDSPrU, TDSPrV

 

ניו יורק, 17 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Telephone and Data Systems, Inc. ("החברה" או "TDS") (NYSE: TDS, TDSPrU, TDSPrV) בין התאריכים 6 במאי 2022 עד 3 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 3 ביולי 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של TDS ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת TDS, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=15807 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 3 ביולי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר: על פי התביעה, החברה וחברת הבת שלה, United States Cellular Corporation ("UScellular"), הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) לנתבעים לא הייתה סיבה להאמין שפעילות קידום המכירות של UScellular "שדרוג חינם", שנבחנה ונבחנה במהלך הרבעון השני של 2022, הייתה יעילה בהפחתת שיעור הנטישה של החברה לאחר תשלום כפי שהציגו בפני המשקיעים,  להבדיל מהוספת מנויים חדשים לאחר תשלום, כאשר שיעור הנטישה שלה דווקא גדל או נשאר קבוע לאורך רוב הרבעונים בתקופת השיעור; (2) החברה לא התקדמה ביחס לשיעור הנטישה שלה, כפי שהציגה בפני המשקיעים; (3) חברת הסלולר לא איזנה למעשה בין פעילות קידום המכירות שלה לבין רווחיותה; (4) בשל תחרות קיצונית בין חברות הסלולר לאחר תשלום, לא הייתה ל-UScellular הגמישות לקזז את העלויות ממבצעים נרחבים ויקרים עם עליות מחירים; ו-(5) כתוצאה מהחלטת החברות כי UScellular תמשיך לעסוק במבצעים כבדים כדי לטפל בשיעור נטישת המנויים שלה לאחר תשלום למרות היעדר השפעה חיובית על שיעור הנטישה, רווחיות UScellular ירדה באופן משמעותי. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד TDS, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=15807  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. עורכי הדין במשרד רוזן מדורגים ומוכרים על ידי מקורות עצמאיים ומכובדים רבים. משרד עורכי הדין רוזן החזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire