רוזן, יועץ השקעות מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Vertex Energy, Inc. שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – VT

 

רוזן, יועץ השקעות מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Vertex Energy, Inc.  שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – VTNR

 

ניו יורק, 17 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Vertex Energy, Inc. ( נאסד"ק: VTNR) בין התאריכים 1 באפריל 2022 עד 8 באוגוסט, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 12 ביוני 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Vertex Energy  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Vertex Energy, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12724 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 12 ביוני 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית המדוברת הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) טרם רכישת בית הזיקוק הנייד התקשרו הנתבעים בנגזרי גידור מלאי ופיצוח מרווחים אשר הגדילו משמעותית את שולי הרווח על 50% מהתפוקה הצפויה של בית הזיקוק הנייד בתקופה 1 באפריל, 2022 עד 30 בספטמבר 2022, המשפיעים על יותר מ-6.5 מיליון חביות תפוקת דלק מזוקק; (2) כתוצאה מכך, הגידורים הגבילו מאוד את יכולתה של Vertex לנצל את מרווחי הסדק הגבוהים שהיו קיימים בעת הרכישה וגרמו להפסדים של למעלה מ-90 מיליון דולר ברבעון השני של שנת הכספים 2022; (3) לפני רכישת בית הזיקוק הנייד התקשרו הנתבעים בהסכם תיווך מלאי עם בנק ההשקעות של קבוצת Macquarie, לפיו רכשה Macquarie (מצדדים שלישיים), החזיקה ומכרה (ל-Vertex) את כל מלאי הנפט הגולמי שישמש בבית הזיקוק הנייד וכן רכשה (מ-Vertex), החזיקה ומכרה (לצדדים שלישיים) את כל מלאי הדלק המזוקק המיוצר בבית הזיקוק הנייד; (4) כתוצאה מכך, התנאים המחמירים של ההסדר, לרבות חיוב Vertex לרכוש גידור כדי להגן על מעמדה של Macquarie בהחזקת מלאי הנפט הגולמי והמזוקק, בשילוב עם העובדה ששוק הנפט היה במצב של פיגור בתחילת 2022, הביאו לכך ש- Vertex צברה עמלות משמעותיות והפסדי מלאי; (5) טרם רכישת בית הזיקוק הנייד התקשרו הנתבעים בהסכם רכישת מלאי עם חברת Shell Oil במסגרת הסכם הרכישה של Mobile, לפיו נאלצה Vertex לשלם לחברת Shell Oil  מעל מחירי השוק עבור מלאי הנפט הגולמי הנוסף בשל מצב הפיגור בשוק הנפט; (6) מיד לאחר רכישת בית הזיקוק הנייד חוותה Vertex בעיות ייצור שגרמו לחוסרים משמעותיים בנפחי הדלק המזוקק; (7) לאחר רכישת בית הזיקוק הנייד הפריזו הנתבעים בשולי הרווח הנטענים שניתן היה להשיג בבית הזיקוק; ו-(8) כתוצאה ממצגי השווא והעובדות הנסתרות לעיל, בית הזיקוק הנייד לא "ייצר EBITDA חזק" "ב-30 הימים הראשונים לפעילותו", והמעבר לבית הזיקוק הנייד לא היה "חלק". כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Vertex Energy, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=12724  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire