Rebaudioside M של סוויג'ן קיבל הרשאה מלאה לשימוש בבריטניה

 

Rebaudioside M של סוויג‘ן קיבל הרשאה מלאה לשימוש בבריטניה

 

Bestevia Reb M מרחיב את פתרונות הפחתת הסוכר בבריטניה וזמין כעת ליצרני מזון ומשקאות

 

ראנצ‘ו סנטה מרגריטה, קליפורניה, 17 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

חדשנית המתיקות והטעמים העולמית, Sweegen הודיעה כי Bestevia® Rebaudioside M (Reb M) שלה אושר באופן מלא לשימוש בבריטניה. אישור רגולטורי זה מהווה ציון דרך משמעותי עבור Sweegen, שכן היא הפכה לחברה הראשונה והיחידה לקבל אישור עבור סוג כל שהוא של גליקוזידים של סטיביול המיוצרים באמצעות טכנולוגיות חלופיות בבריטניה.

 

Reb M, סטיביול גליקוזיד בטוהר גבוה המופק מצמח הסטיביה, ידוע בפרופיל הטעם הנקי ודמוי הסוכר שלו. הוא מציע פתרון מתיקות טבעית, עם אפס קלוריות, מה שהופך אותו לבחירה מיטבית עבור יצרני מזון ומשקאות המבקשים להפחית את תכולת הסוכר ולספק אפשרויות בריאות יותר לצרכנים. הממתיקים המבוססים על הליכים טבעיים של Sweegen, כולל Reb M, מציעים חלופה ברת התאמה וחסכונית בעלויות לסוכר מסורתי.

 

מותגים בבריטניה ציפו בשקיקה לאישור ה-Bestevia Reb M של Sweegen במהלך שלב הגיבוש הראשוני והטעימות. הם משתפים פעולה באופן פעיל עם מומחי יישומי המזון והמשקאות של Sweegen, הפועלים מסטודיו החדשנות לאזור EMEA ובריטניה שלה ברידינג, אנגליה, כדי לשלב את מרכיב הסטיביה המבוקש מאוד הזה, יחד עם אפנון הטעם המצטיין של Sweegen והממתיקים הייחודיים, בנוסחאות המזון שלהם.

 

דמיאן בלושי, סגן נשיא מכירות לאזורים EMEA/APAC ב-Sweegen, הביע את התרגשותו מקבלת ההרשאה, ואמר: "אנו גאים מאוד להיות החלוצים בהשגת הרשאה מלאה עבור Bestevia Reb M בבריטניה. ציון דרך זה מאשר את המחויבות של Sweegen לספק חדשנות , פתרונות המתקה מבוססי תהליכים טבעיים וברי קיימא לתעשייה. Reb M מציע ליצרני מזון ומשקאות כלי יוצא דופן לעמוד בדרישות הצרכנים למוצרים בריאים יותר מבלי להתפשר על הטעם".

 

ההחלטה לאשר את שיטת ייצור ההמרה הביולוגית לגליקוזידים של סטיביול, כולל Reb M, התקבלה על ידי השר לטיפול ראשוני ובריאות הציבור ביחס לאנגליה, הממשל הוולשי ביחס לוויילס, והשר לבריאות הציבור, בריאות האישה והספורט ביחס לסקוטלנד. ההרשאה היא לפי סעיף 10(1) של תקנה 1333/2008 נשמרת, תוך מילוי הדרישות.

 

שיטת הייצור המורשית מאפשרת שימוש בגליקוזידים של סטיביול, כולל Reb M, בשוק הבריטי. התקנות מספקות תנאי הרשאה מעודכנים לשימוש בשיטה זו בבריטניה, כאשר התנאים דומים לאלו של האיחוד האירופאי וצפון אירלנד. למידע העדכני ביותר, מומלץ לעיין בתקנות האיחוד האירופי הרלוונטיות באתר של EUR-Lex.

 

קייסי מקורמיק, סגן נשיא לחדשנות גלובלית ב-Sweegen, הדגיש את המשמעות של Reb M בהנעת חדשנות במוצר. "האישור של Bestevia Reb M בבריטניה מייצג צעד חיובי מאוד קדימה עבור מותגים המעוניינים לשפר את הפרופיל התזונתי של המוצרים שלהם. הטעם הנקי והמתוק של Bestevia Reb M שלנו מאפשר גישות חדשות להפחתת וסילוק הסוכר בצורה העולה על ציפיות הצרכנים ותומכת ביעדי בריאות הציבור להפחתת צריכת הסוכר".

 

האדי עומרני, סגן נשיא לעניינים טכניים ורגולטוריים ב-Sweegen, הדגיש את תקני הבטיחות והציות המחמירים מאחורי ההרשאה של Bestevia Reb M. עומרני הצהיר, "ב-Sweegen אנו נותנים עדיפות לבטיחות, איכות ועמידה בדרישות הרגולציה. קבלת ההרשאה המלאה עבור Bestevia Reb M בבריטניה דרשה הערכות מדעיות מעמיקות ומחמירות כדי להבטיח את בטיחותו לצריכה. הישג זה משקף את המחויבות שלנו לספק מוצרים מעולים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה".

 

Sweegen מחויבת לחולל מהפכה בשוק הממתיקים עם פתרונות חדשניים המקדמים בחירות בריאות יותר מבלי להתפשר על הטעם. ההרשאה המלאה של Bestevia Reb M בבריטניה מחזקת את ההובלה של Sweegen בתחום הממתיקים מבוססי התהליכים הטבעיים וממצבת את החברה כשותפה מהימנה עבור יצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

 

Sweegen השיגה לאחרונה מעמד של FEMA GRAS עבור חלבונים מתוקים מבוססי ברזאין ותאומטין II, המשלימים את הגליקוזידים של הסטיביול בייצור מזון ומשקאות. עם התוספת של ברזאין ותאומטין II, Sweegen ממשיכה להרחיב את פורטפוליו הטעמים מווסתי הטעם הבטוחים והיעילים שיכולים לעזור ליצרני מזון ומשקאות לעמוד בדרישה למוצרים בריאים וטעימים יותר כדי להתאים לגישות ההוליסטיות של הצרכנים לבריאות. ברזאין הוא המרכיב המככב בטעמי Sweetensify שהושקו לאחרונה עבור אפנון טעם, כלי טעמים אידיאלי עבור מותגים המבקשים ליצור טעמים דמויי סוכר במזון ומשקאות.

 

אודות Sweegen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הטובים ביותר בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N ו- brazzein, יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים. ובכן, אל העתיד.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו כוללת "הצהרות צופות פני עתיד" כמשמעותן בהוראות "נמל מבטחים" של חוק הרפורמה בליטיגציה פרטית בניירות ערך משנת 1996. התוצאות בפועל של Sweegen עשויות להיות שונות מההערכות, ההנחות וחומר המחשה אחר הכלול כאן, וכתוצאה מכך, הקורא לא צריך להסתמך על הצהרות צופות פני עתיד אלה כתחזיות לאירועים עתידיים. הצהרות צופות פני עתיד אלה כוללות, ללא הגבלה, מידע הממחיש לגבי פוטנציאל השוק של Sweegen מלמטה למעלה, שיעור הפגיעה המשוער וההכנסות הנובעות מכך בהתבסס על תשומות מודל אלה. הצהרות צופות פני עתיד אלה כרוכות בסיכונים משמעותיים ובחוסר ודאות שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות.

נתוני תעשייה, שוק ונתונים אחרים

בהודעה לעיתונות זו, אנו מסתמכים ומתייחסים למידע וסטטיסטיקות לגבי משתתפי השוק במגזרים שבהם Sweegen מתחרה ונתונים אחרים. השגנו מידע וסטטיסטיקות אלה מההערכות הפנימיות שלנו וממקורות צד שלישי, כולל דוחות של חברות מחקר שוק והגשות של חברות. איננו מתייחסים במפורש למקורות אלה. כל המידע הזה כרוך במספר הנחות ומגבלות, ומקורותיו של מידע זה אינם יכולים להבטיח את דיוקו או שלמותו של מידע זה. התעשייה בה פועלת Sweegen כפופה לרמה גבוהה של אי ודאות וסיכון בשל מגוון גורמים חשובים, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות להיות שונות באופן מהותי מאלו המתבטאות באומדנים שנעשו על ידי Sweegen או צדדים שלישיים.

הערת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה זו לעיתונות מכילה הצהרות צופות פני עתיד, הכוללות, בין היתר, הצהרות לגבי הסיכויים העתידיים של ממתיק עלי סטיביה של Reb M, brazzein ו- thaumatin. הצהרות אלה מבוססות על הציפיות הנוכחיות אך כפופות לסיכונים ואי ודאות מסוימים, שרבים מהם קשים לחיזוי ואינם בשליטתה של Sweegen.

סיכונים ואי ודאויות רלוונטיים עלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלה המובעות או משתמעות מההצהרות הצופות פני עתיד, ולכן יש לשקול אותן בזהירות. Sweegen אינה מתחייבת לעדכן הצהרות צופות פני עתיד כתוצאה ממידע חדש או אירועים או התפתחויות עתידיות.

קבצים מצורפים:


ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian

Sweegen

+1.949.709.0583

ana.arakelian@sweegen.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire