ריסקיפייד מתחילה את השנה חזק עם שיפור תחזית ה-EBITDA המתואם ב-41%

ריסקיפייד מתחילה את השנה חזק עם שיפור תחזית ה-EBITDA המתואם ב-41%

 

מעלה את תחזית ה-EBITDA המתואם לשנת הכספים 2023

 

ניו יורק, 17 במאי 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

Riskified Ltd. ("החברה")(NYSE: RSKD) , מובילה בתחום הונאות מסחר אלקטרוני ומודיעין סיכונים, הכריזה היום על התוצאות הפיננסיות לשלושת החודשים שהסתיימו ביום 31 במרץ 2023. החברה תארח שיחת משקיעים לדיון בתוצאות אלה היום בשעה 8:30 ET.

"אנחנו בטוחים ביכולתנו להמשיך להניע גידול ולייצר ערך לבעלי המניות שלנו באמצעות ביצוע ממוקד של העסק. עם כל רבעון שחולף אנחנו מעמיקים את מערכת היחסים שלנו עם הסוחרים שלנו באמצעות דיוק, ערך ואמון, ולאלה אנחנו מייחסים את תוצאות החזקות שלנו ברבעון הראשון", אמר עידו גל, מייסד משותף והמנהל הכללי של Riskified.

דגשים עסקיים לרבעון הראשון של 2023

*לוגואים חדשים ומורחבים מחוץ לכרטיסים ונסיעות: גיוון נוסף של הפלטפורמה באמצעות קליטה של סוחרים חדשים. שמונה מעשרת הסוחרים המובילים החדשים שהצטרפו במהלך הרבעון הראשון מייצגים קטגוריות מחוץ לכרטיסים ונסיעות. בפרט, מיקום אחד הסוחרים החדשים הללו הוא באסיה-פסיפיק, והוא ונמצא בתחום המוצרים הדיגיטליים והגיימינג שלנו, שאנו רואים בו תחום המייצג הזדמנות פוטנציאלית מרגשת להתרחבות.

*לכדנו נפח מכירות משודרגות ממתחרה: אחת המכירות המשודרגות הגדולות ביותר שלנו במהלך הרבעון הראשון הייתה מסוחר מרכזי קיים בתחום הכרטיסים והנסיעות, המעבד נפח הזמנות מקוונות של כמיליארד דולר בשנה. לאחר שהדגמנו ביצועים חזקים במהלך הליך תחרותי, לכדנו נפח נוסף מספק קיים שלהם העוסק בהונאה במסחר אלקטרוני.

*הפקנו תזרים מזומנים חופשיים חיובי במהלך הרבעון: אנחנו ממשיכים לעבוד בחיזוק פוזיציית המזומנים החופשיים שלנו. ברבעון הראשון, תזרים המזומנים החופשיים שלנו עלה על ה-EBITDA המותאם שלנו בסך של 5.2 מיליון דולר ואנו בטוחים ביכולת שלנו לנהל את ההון החוזר שלנו על בסיס מתמשך.

*מינינו מנהל שיווק ראשי ראשון: ג‘ף אוטו יהיה אחראי לאסטרטגית השיווק המשולבת הגלובלית שתגביר את המותג שלנו, תחזק את ההובלה שלו בקטגוריה ותאיץ את הביקוש לסוויטת המוצרים המתרחבת שלנו. אנחנו מאמינים שמר אוטו ניחן בתמהיל אידאלי של ניסיון ומומחיות כדי לבסס את Riskified דפיניטיבית כפלטפורמת ניהול סיכונים מצטיינת לסוחרים הגדולים ביותר במסחר האלקטרוני לרוחב תעשיות, בכל רחבי העולם.

*הכרזנו על שותפות ייחודית עם Deloitteהכרזנו לאחרונה על שותפות ראשונה בתעשייה שתסייע לקמעונאים לנסח כרטיס ציונים היכול לחשוף הזדמנויות חדשות, להפחית עלויות תפעוליות, להקטין החזרים והפסדי הונאה, ולהאיץ הכנסות על ידי מזעור סירובים כוזבים. שותפות זו מיועדת להעצים סוחרים בנתונים של Riskified כדי לספק תובנות בזמן אמת להחזרים שלהם, שיעורי האישור ועלויות ההונאה בהשוואה לחברות דומות במרחב שלהם. Deloitte תנתח את ההטבות של גישת אסטרטגית סיכון אוטומטית ותספק להם המלצות מומחה לשיפור באמצעות היצע המוצרים שלנו.

*זכינו בפרס "מדורגים בראש" של TrustRadius זכינו בציון לשבח "מדורגים בראש" שהעניקה TrustRadius, פלטפורמת קבלת החלטות B2B לקוני טכנולוגיה. Riskified זכתה בדירוג מוביל בכל ארבעת קטגוריות המוצרים: אופטימיזציה שיעור המרה, אנליטיקה במסחר אלקטרוני, זיהוי הונאה וניהול החזרים. ביקורות הלקוחות של Riskified מדגישות את שביעות הרצון שלהם מחדשנות המוצר, היכולות להפחית הונאה, הבטחה להחזר של 100% ושירות לקוחות עילאי.

דגשים בביצועים הפיננסיים לרבעון הראשון של 2023

הטבלה שלהלן מסכמת את התוצאות הפיננסיות המאוחדות שלנו לשלושת החודשים שהסתיימו ביום 31 במרץ 2023 וכן 2022, באלפים, למעט אם נאמר אחרת:

 

שלושת החודשים שהסתיימו ביום 31 למרץ,

 

 

2023

 

 

 

2022

 

 

(לא מבוקרים)

נפח סחורה ברוטו ("GMV") במיליונים (1)

$

27,268

 

 

$

22,678

 

גידול ב-GMV משנה לשנה

 

20

%

 

 

הכנסות

$

68,907

 

 

$

58,845

 

גידול בהכנסות משנה לשנה

 

17

%

 

 

 

 

 

 

רווח גולמי

$

35,841

 

 

$

30,368

 

מרווח רווח גולמי

 

52

%

 

 

52

%

 

 

 

 

רווח (הפסד) תפעולי

$

(22,989

)

 

$

(32,826

)

רווח (הפסד)נטו

$

(17,951

)

 

$

(33,264

)

 

 

 

 

EBITDA מותאם(1)

$

(5,169

)

 

$

(13,447

)

 

"אנחנו ממשיכים לבצע ולבנות חברה יעילה יותר ועמידה יותר בסביבה מאקרו כלכלית המשתנה ללא הרף. ההתחייבות שלנו למטב את בסיס העלות שלנו ולהאיץ את ציר הזמן שלנו לרווחיות הביאה לשיפורים משמעותיים שנה אחר שנה ב-EBITDA המותאם שלנו בכל אחד משלושת הרבעונים שחלפו. אנחנו ממשיכים לעבוד להשגת רווחיות על בסיס EBITDA מותאם ברבעון הרביעי של 2023. כמו ברבעונים הקודמים, נשאף לזהות מינוף נוסף בהוצאות התפעוליות שלנו”, אמרה אגליקה דוצ‘בה, מנהלת הכספים של Riskified.

צפי פיננסי

לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2023, אנחנו ממשיכים לצפות לאלה:

*הכנסות בין 297 מיליון דולר ו-303 מיליון דולר

איננו מניחים שינויים נוספים בסביבה המאקרו כלכלית בטווח הקרוב, והיא נלקחת בחשבון בהנחית ההכנסות שלנו לשנה.

עקב הביצועים החזקים שלנו ברבעון הראשון, ניהול ממושמע וממוקד של ההוצאות שלנו וצפי EBITDA מותאם משופר, נכון לשנה המסתיימת ביום 31 בדצמבר 2023, אנו מצפים כעת לאלה:

* EBITDA מותאם(2) בין 17 מיליון דולר (בחובה) לבין 20 מיליון דולר (בחובה).

זה מייצג שיפור של 41% ביחס לנקודת האמצע המנחה הקודמת שלנו -בין 27 מיליון דולר (בחובה) ו-22 מיליון דולר (בחובה). אנחנו מחויבים להמשיך לנהל את העסק באופן ממושמע ושואפים לזהות מינוף נוסף במודל העסקי.

(1) GMV הוא אינדיקטור מפתח לביצועים ו-EBITDA מותאם הוא מדד ביצועים פיננסיים שאינו GAAP. ראו "אינדיקטורי מפתח לביצועים ומדדים שאינם GAAP" למידע נוסף וכן "התאמות מדדי GAAP ומדדים שאינם GAAP" להתאמות למדדי GAAP שהם ברי ההשוואה בצורה הישירה ביותר.

(2) איננו יכולים לספק התאמה של הנחית EBITDA מותאם לשנה הפיסקלית שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2023 לרווח (הפסד) נקי כיוון שפריטים מסוימים מוחרגים מה-EBITDA המותאם אבל נכללים ברווח (הפסד) נטו, המדד הפיננסי הנכלל ב-GAAP שהוא בר השוואה בצורה הישירה ביותר לא ניתן לחיזוי על בסיס מידע צופה פני עתיד ללא מאמץ לא סביר או שאינו בשליטתנו. לדוגמה, איננו יכולים לחזות את גודל ההכנסות או ההפסדים בעסקאות מטבע זר ללא מאמץ בלתי סביר ולפריט זה יכולה להיות השפעה משמעותית אל מדדי GAAP בעתיד.

פרטי שיחת ועידה ושידור רשת

החברה תארח שיחת ועידה לדיון בתוצאות הפיננסיות היום, 17 במאי 2023, בשעה 8:30 בבוקר זמן מזרח. ניתן לגשת לשידור חי ברשת של השיחה מאתר האינטרנט ליחסי משקיעים של Riskified בכתובת ir.riskified.com. שידור חוזר של השידור באינטרנט יהיה זמין למשך זמן מוגבל בכתובת ir.riskified.com. ההודעה לעיתונות הכוללת את התוצאות הפיננסיות וכן חומרי מצגת למשקיעים יהיו זמינים באתר האינטרנט ליחסי משקיעים של Riskified לפני שיחת הועידה.

מדדי מפתח לביצועים ומדדים שאינם GAAP

ההודעה לעיתונות והטבלאות המלוות כוללים אזכורים לנפח סחורה ברוטו GMV")"), שהוא מדד מפתח לביצועים, ולמדדים מסוימים שאינם GAAP לרבות מדדים שאינם GAAP לביצועים פיננסיים (כגון EBITDA מותאם, רווח ברוטו שאינו GAPP, מרווח רווח גולמי שאינו GAAP, עלות הכנסות שאינה GAAP, הוצאות תפעוליות שאינם GAAP לפי פריט קו, רווח (הפסד) נטו שאינו GAAP, וכן רווח (הפסד) נקי למניה שאינו (GAAP, וכן מדדים שאינם GAAP לנזילות (כגון תזרים מזומנים חופשיים). ההנהלה והדירקטוריון שלנו משתמשים במדדי מפתח לביצועים ומדדים שאינם GAAP כמדדים נוספים לביצועים ונזילות כיוון שהם מסייעים לנו להשוות את הביצועים התפעוליים שלנו על בסיס עקבי כיוון שהם אינם כוללים את ההשפעה של פריטים שאנו מאמינים שאינם משקפים ישירות את עסקי הליבה שלנו. אנחנו משתמשים גם ב-EBITDA מותאם למטרות תכנון, לרבות הכנת תקציב תפעול שנתי פנימי ותחזיות פיננסיות, כדי להעריך את הביצועים והיעילות של היוזמות האסטרטגיות שלנו, ולהעריך את היכולת שלנו להרחיב את העסק. תזרים מזומנים חופשיים מספק מידע שימושי להנהלה ולמשקיעים על כמות המוזמנים שהעסק מפיק הניתנת לשימוש בהזדמנויות אסטרטגיות, לרבות השקעה בעסק שלנו וחיזוק המאזן שלנו.

אין לפרש מדדים אלה שאינם GAAP כהיסק שהתוצאות שלנו בעתיד לא יושפעו מפריטים לא שגרתיים או אחרים. מדדים שאינם GAAP לביצועים פיננסיים מוגבלים ככלי אנליטי כיוון שמדדים אלה אינם משקפים את ההוצאות שלנו במזומן, או דרישות עתידיות להוצאות הון, או התחייבויות חוזיות; מדדים אלה אינם משקפים שינויים בצרכי ההון החוזר שלנו, או בדרישות המזומן לצורך הון חוזר; מדדים אלה אינם משקפים את הוצאות המס שלנו או את דרישות המזומן לתשלום מסים, ויהיה צורך להחליף לעתים קרובות נכסים הכפופים לפחת ואמורטיזציה בעתיד, ומדדים אלה אינם משקפים את דרישות המזומן להחלפות כאלה. תזרים המזומנים החופשיים הוא מוגבל כיוון שאינו מייצג את יתרת המוזמנים החופשיים הזמינה להוצאות שבשיקול דעת. תזרים המזומנים החופשיים אינו בהכרח מדד ליכולת שלנו לממן את צרכי המזומנים שלנו.

לאור מגבלות אלה, ההנהלה משתמשת במדדים שאינם GAAP אלה כתוספת לתוצאות GAAP ולא במקומן. מדדים שאינם GAAP שבשימוש כאן אינם בהכרח ברי השוואה לכותרות דומות בחברות אחרות עקב שיטות החישוב השונות. אין לשקול מדדים פיננסיים שאינם GAAP במנותק, כחלופה או כעדיפים על מידע שהוכן והוצג לפי GAAP. אנליסטים, משקיעים ובעלי עניין אחרים עושים שימוש תכוף במדדים אלה כדי להעריך חברות בתעשיה שלנו. אנו מאמינים שהצגת מדדים אלה שאינם GAAP ביחד עם התאמות למדדי GAAP ברי ההשוואה ביותר תגדיל את הבנת המשקיעים לגבי העסק שלנו והתוצאות התפעוליות שלנו, וכן תסייע למשקיעים להעריך את טיב הביצוע של היוזמות האסטרטגיות שלנו.

אנו מגדירים GMV כערך הדולרי הכולל ברוטו של הזמנות שנסקרו באמצעות פלטפורמת המודיעין שלנו לסיכוני מסחר אלקטרוני במהלך התקופה הנתונה, לרבות הזמנות שלא אישרנו.

אנחנו מגדירים את כל אחד מהמדדים שלנו לביצועים פיננסיים שאינם GAAP, שעה שיתרות ה-GAAP התואמות המוצגות בטבלאות שלהלן, מותאמות, לפי העניין, בגין פחת ואמורטיזציה (לרבות אמורטיזציה של תוכנה מהוונת לשימוש פנימי כפי שמוצג בדוח שלנו על תזרימי מזומנים), הוצאה לגמולים מבוססי מניות, הוצאות קשורות ליטיגציה, הפרשה למס הכנסה (הטבה בגינו), הכנסה (הוצאה) אחרת לרבות מדידה מחדש של חבויות אג"ח מנית בכורה המירה וזכויות מנה למנית בכורה המירה, והכנסות (הוצאות) ריבית. מרווח רווח גולמי שאינו GAAP מייצג את הרווח הגולמי שאינו GAAP המבוטא כשיעור מההכנסות. אנחנו מגדירים רווח (הפסד) נקי למניה שאינו GAAP כרווח (הפסד) נקי למניה שאינו GAAP המחולק במניות ממוצע משוקלל שאינו GAAP. אנו מגדירים מניות ממוצע משוקלל שאינו GAAP כמניות ממוצע משוקלל שאינו GAAP המותאמות לשקף כל שווי-ערך מניה רגילה מדללת הנובעים מרווח (הפסד) נקי שאינו GAAP, אם רלוונטי.

אנו מגדירים תזרים מזומנים חופשיים כמזומנים נטו שסופקו על ידי פעילויות תפעול (או שימשו בהן), פחות רכישת רכוש קבוע במזומן, ומזומנים שהוצאו על עלויות מהוונות לפיתוח תוכנה.

ההנהלה מאמינה שבאמצעות הוצאת פריטים מסוימים ממדד ה-GAAP הקשור הרלוונטי המדד שאינו GAAP כאמור שימושי להערכת הביצועים שלנו ומספק תוספת מידע משמעותית עקב הגורמים הבאים:

פחת ואמורטיזציה: אנחנו מחריגים פחת ואמורטיזציה (לרבות אמורטיזציה של תוכנה מהוונת לשימוש פנימי) כיוון שאנחנו מאמינים שעלויות אלה אינן חלק מליבת הביצועים של העסק שלנו והשימוש בנכסי הבסיס הכפופים לפחת ואמורטיזציה כאמור יכול להשתנות ללא השפעה תואמת על הביצועים התפעוליים של העסק שלנו. ההנהלה מאמינה שהחרגת פחת ואמורטיזציה מקדמת את היכולת להשוות עם חברות אחרות בתעשייה.

הוצאת גמולים מבוססי מניה: אנחנו מחריגים הוצאות לגמולים מבוססי מניה בראש ובראשונה כיוון שזו הוצאה שאינה במזומן שאינה תואמת ישירות לביצועים השוטפים של העסק שלנו. זאת כיוון שההוצאה מחושבת על בסיס שווי הוגן ביום ההענקה של הענקה שיכולה להיות שונה משמעותית מאוד מהשווי ההוגן הנוכחי של ההענקה על בסיס גורמים מחוץ לשליטתנו. ההוצאה לגמולים מבוססי מניה מיועדת בעיקרה ליישר קו בין העניין של העובדים שלנו והעניין של בעלי המניות שלנו ולצורך שימור לטווח ארוך, ולא כדי לטפל בביצועים תפעוליים לתקופה מסוימת.

מסי שכר הקשורים לגמולים מבוססי מניות: אנחנו מחריגים הוצאות מסי שכר למעסיק הנוגעות לגמולים מבוססי מניות על מנת לראות את ההשפעה המלאה שהייתה להחרגת הוצאות גמולים מבוססי מניות כאמור על התוצאות התפעוליות שלנו. הוצאות אלה קשורות למימוש או הבשלה של הענקות ההון העומדות בבסיס ולמחיר הסטוק שלנו במועד ההבשלה או המימוש, שיכול להשתנות מתקופה לתקופה ללא קשר לביצועים התפעוליים של העסק.

הוצאות קשורות ליטיגציה: אנחנו מחריגים הוצאות הקשורות בעניינים משפטיים הנדונים תחת הכותרת "הליכים משפטיים" בטופס 6-K שהגשנו לנציבות ניירות ערך ובורסות ("SEC") ביום 17 במאי 2023, כיוון שהן אינן משקפות את העלויות הקשורות בעסק השוטף והתוצאות התפעוליות שלנו והן חריגות ולא תכופות.

ראו הטבלאות להלן להתאמות של מדדים פיננסיים שאינם GAAP אלה למדדי GAAP הניתנים להשוואה בצורה הישירה ביותר.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה זו לעיתונות כוללת הצהרות צופות פני עתיד כמשמעותן בהוראות נמל המבטחים לפי חוק הרפורמה בליטיגציה של ניירות ערך פרטיים של ארצות הברית משנת 1995. אנחנו מכוונים לכך שהצהרות צופות פני עתיד כאמור יכוסו על ידי הוראות נמל המבטחים להצהרות צופות פני עתיד לפי סעיף 27א לחוק ניירות ערך של ארצות הברית משנת 1933,כפי שתוקן, ("חוק ניירות ערך"), וכן סעיף 21.ה לחוק הבורסות לניירות ערך של ארצות הברית, כפי שתוקן ("חוק הבורסות"). כל ההצהרות הנכללות בהודעה זו לעיתונות למעט הצהרות של עובדה היסטורית, לרבות, ללא הגבלה, הצהרות לעניין ההכנסות שלנו והנחית ה-EBITDA המותאמת לשנה הפיסקלית 2023, פוטנציאל גידול עתידי בתעשיות חדשות ואזורים גאוגרפיים חדשים, הנחות מודלים פנימיים, צפיות ביחס לצנרת הסוחרים החדשים והזדמנויות אפסייל והיכולת שלנו להתחרות, ביצועי המוצרים שלנו, ניהול תזרים המזומנים היוצאים, והתוכניות העסקיות והאסטרטגיות שלנו הן הצהרות צופות פני עתיד המשקפות את הצפי הנוכחי שלנו ביחס לאירועים עתידיים ואינן מהוות ערובה לביצועים עתידיים. המלים "מאמינים", "יתכן", "יהיה", "הערכה", "פוטנציאל", "ימשיך", "צפוי", "מתכוון", "מצפה, "יכול", "יוכל", "חזוי", "תחזית", "מכוון", "תכנית", "מטרה" וכן ביטויים דומים מיועדים לזהות הצהרות צופות פני עתיד, אם כי לא כל הצהרה צופת פני עתיד משתמשת במלים או ביטויים אלה.

התוצאות בפועל יכולות להיות שונות מהותית מהמידע הנכלל בהצהרות צופות פני עתיד עקב מספר גורמים, לרבות, ללא הגבלה, גורמים אלה: יכולתנו לנהל את הגידול שלנו ביעילות; היסטורית ההפסדים נטו והיכולת להגיע לרווחיות; יכולתנו למשוך סוחרים חדשים ולשמר סוחרים קיימים; המשך שימוש בכרטיס אשראי ושיטות תשלום אחרות החושפות סוחרים לסיכון הונאת תשלום, ושינויים בחוקים ותקנות הנוגעים לשימוש בשיטות תשלום אלה, כגון PSD2, הופעת מוצרי תשלום אלטרנטיביים חדשים; השפעת תנאים מאקרו כלכליים עלינו ועל ביצועי הסוחרים שלנו; יכולתנו להמשיך לשפר את מודלי למידת המכונה שלנו; תנודתיות ביחס ה-CTB שלנו ובמרווח הרווח הגולמי; יכולתנו להגן על מידע של הסוחרים שלנו ושל צרכנים; יכולתנו לצפות הכנסות עתידיות עקב מחזורי מכירות ארוכים; תנודתיות עונתית בהכנסות; תחרות; ריכוזיות הסוחרים שלנו; המצב הפיננסי של הסוחרים שלנו, ובפרט בסביבות מאקרו כלכליות מאתגרות; יכולתנו להגדיל את אימוץ המוצרים שלנו ולפתח ולהשיק מוצרים חדשים; יכולתנו להפחית סיכונים הכרוכים במכירת המוצרים שלנו למיזמים גדולים; יכולתנו לשכור את שירותיהם של המנהלים שלנו וסגל מפתח אחר לרבות המייסדים המשותפים; יכולתנו למשוך ולשמר סגל בעל כישורים ברמה גבוהה, לרבות מהנדסי תוכנה ומדעני מידע, ובפרט בישראל; שינויים במחירים שלנו ובמבנה התמחור; החשיפה שלנו לתביעות משפטיות כעת ובעתיד; החשיפה שלנו לתנודתיות בשערי החליפין במטבעות השונים; יכולתנו להשיג הון נוסף; ספקים צדדי ג‘ שלנו לתשתית מבוססת ענן; יכולתנו להגן זכויות הקניין הרוחני שלנו; הפרעות בטכנולוגיה ותשתית ובעיות ביצועים; יעילות ודיוק המודלים שלנו ללמידת מכונה וגישה לנתונים של צדדי ג‘ וסוחרים; יכולתנו לציית לחוקים מתפתחים בתחום הגנת מידע, פרטיות וניירות ערך; יכולתנו לציית לרגולציה ופיקוח על מתן הלוואות; התפתחות במסגרות הרגולטוריות לטכנולוגית למידת מכונה ואינטליגנציה מלאכותית; השימוש שלנו בתוכנת מקור פתוח; יכולתנו להרחיב ולקיים את המותג שלנו; יכולתנו לבצע רכישות פוטנציאליות, השקעות אסטרטגיות, שותפויות ובריתות; תביעות פוטנציאליות הנוגעות להפרת זכויות קניין רוחני של צדדי ג‘; הניסיון המוגבל שלנו בניהול חברה ציבורית; כישלון שלנו לציית לחוקים ותקנות נגד שחיתות, ציות לסחר וסנקציות כלכליות; הפרעה, חוסר יציבות ותנודתיות בשווקים הגלובליים ובתעשיות הגלובליות כתוצאה מהפעילות המתמשכת של רוסיה באוקראינה; יכולתנו לאכוף הסכמי אי-תחרות שהתקשרנו בהם עם עובדינו; יכולתנו לקיים מערכות יעילות של בקרת גילוי ודיווח פיננסי; יכולתנו להעריך או לשפוט במדויק עניינים הנוגעים למדיניות חשבונאות קריטיות שלנו; עסקינו בסין; חיובים לפי חוקי ותקנות מס; הגברת הפיקוח והצפיות בנושאי איכות הסביבה, ויוזמות חברתיות וממשלתיות; דרישות פוטנציאליות עתידיות לגביית מס מכירות או מס אחר; שינויים פוטנציאליים עתידיים במיסוי עסקים בינלאומיים או רפורמות במס חברות; שינויים בחוקי ותקנות ביטוח ויישומם; תנאים בישראל שעלולים להשפיע על פעילותנו; ההשפעה של המבנה הסוגים הדואלי של המניות הרגילות שלנו; הסטטוס שלנו כמנפיק פרטי זר; וגורמי סיכון אחרים המפורטים בפריט 3.ד -"גורמי סיכון" בדוח השנתי שלנו לפי טופס 20-F, שהוגש ל-SEC ביום 24 בפברואר 2023, ומסמכים אחרים שהוגשו ל-SEC או סופקו להם. הצהרות אלה משקפות את הצפיות הנוכחיות של ההנהלה לעניין אירועים עתידיים וביצועי הפעילות ומתייחסים אך ורק למועד פרסום הודעה זו לעיתונות. אין להסתמך במידה לא ראויה על הצהרות צופות פני עתיד. על אף שאנו מאמינים שהצפיות שלנו כפי שהן משתקפות בהצהרות צופות פני עתיד הן סבירות, איננו יכולים להבטיח שהתוצאות העתידיות, רמות הפעילות, הביצועים והאירועים והנסיבות המשתקפים בהצהרות צופות פני עתיד כאמור יושגו או יקרו בפועל. למעט כנדרש לפי כל דין, איננו מתחייבים לעדכן אן לשנות בציבור הצהרות צופות פני עתיד, עקב מידע חדש או אירועים עתידיים או אחרת.

אודות Riskified

Riskified (NYSE:RSKD) מעצימה עסקים להגדיל את ההכנסות והרווחים שלהם ממסחר אלקטרוני באמצעות הפחתת סיכונים. הסוחרים והמותגים היוקרתיים הגדולים ביותר בעולם משתפים פעולה עם Riskified לצורך הגנה מובטחת מהכחשות עסקה, למאבק בהונאה וניצול לרעה של מדיניות בקנה מידה ולשיפור שימור הלקוחות. הפלטפורמה מבוססת למידת המכונה של Riskified נתמכת בידי הצוות הגדול ביותר של מנתחי סיכוני מסחר אלקטרוני, מדעני נתונים וחוקרים, ומנתחת את הפרט מאחורי כל אינטראקציה על מנת לספק החלטות בזמן אמת ולחזק תובנות מבוססות-זהות. למידע נוסף בקרו בכתובת: www.Riskified.com .

RISKIFIED LTD.

מאזנים מאוחדים

(באלפים, למעט נתוני מניה)

 

ליום

31 במרץ 2023

 

ליום

31 בדצמבר 2022

 

 

 

(לא מבוקרים)

 

 

רכוש

 

 

 

רכוש שוטף:

 

 

 

מזומנים ושווי מזומנים

$

269,155

 

 

$

188,670

 

מזומנים מוגבלים

 

2,326

 

 

 

2,347

 

פיקדונות לזמן קצר

 

208,000

 

 

 

287,000

 

חשבונות חייבים, נטו

 

28,507

 

 

 

37,547

 

הוצאות מראש ורכוש שוטף אחר

 

13,280

 

 

 

14,371

 

סה"כ רכוש שוטף

 

521,268

 

 

 

529,935

 

רכוש קבוע, נטו

 

17,877

 

 

 

18,586

 

רכוש זכות שימוש בחכירה תפעולית

 

34,064

 

 

 

35,158

 

עלויות השגת חוזים נדחות

 

16,322

 

 

 

16,364

 

רכוש אחר, לא שוטף

 

8,889

 

 

 

8,922

 

סה"כ רכוש

$

598,420

 

 

$

608,965

 

התחייבויות והון בעלי מניות

 

 

 

התחייבויות שוטפות:

 

 

 

חשבונות זכאים

$

2,443

 

 

$

2,110

 

גמולים והטבות נצברים

 

20,493

 

 

 

24,134

 

התחייבויות לערבות

 

9,931

 

 

 

12,361

 

הפרשה להחזרים, נטו

 

6,933

 

 

 

11,980

 

התחייבויות שוטפות, חכירה תפעולית

 

6,625

 

 

 

6,214

 

הוצאות נצברות התחייבויות שוטפות אחרות

 

17,123

 

 

 

15,813

 

סה"כ התחייבויות שוטפות

 

63,548

 

 

 

72,612

 

התחייבויות חכירה תפעולית, לא שוטפות

 

29,542

 

 

 

31,202

 

התחייבויות אחרות, לא שוטפות

 

9,866

 

 

 

8,734

 

סך הכל התחייבויות

 

102,956

 

 

 

112,548

 

הון בעלי מניות:

 

 

 

מניות רגילות א‘ ללא ערך נקוב; 900,000,000 מניות רשומות נכון ליום 31 במרץ 2023 וכן 31 בדצמבר 2022; 104,163,785 וכן 102,084,746 מניות מונפקות נכון ליום 31 במרץ 2023 וכן 31 בדצמבר 2022, בהתאמה