קבוצת קורטק מפרסמת תמלול שיחות בעלי מניות והקלטת שידורי אינטרנט ממאי 2023

 

קבוצת קורטק מפרסמת תמלול שיחות בעלי מניות והקלטת שידורי אינטרנט ממאי 2023

החברה סיפקה עדכונים על תוכנית סוללות האנדוריון שלה, דנה בחשיבות הפטנט הזמני האחרון שלה, והתוותה יעדים להמשך 2023

אן ארבור, מישיגן, 24 במאי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת קורטק The Coretec Group (OTCQB: CRTG), מפתחת של חומרים פעילים באנודת סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון וציקלוהקססילן (CHS) עבור כלי רכב חשמליים, קלינטק ויישומי טכנולוגיה חדשניים, פרסמה היום את התמליל ואת הקלטת שידור האינטרנט מעדכון בעלי המניות שלה ב-18 במאי 2023 באתר קשרי המשקיעים של החברה.

במהלך השיחה, מנכ"ל קבוצת Coretec, מאט קפרס, מנהל טכנולוגיות ראשי, ד"ר ראמז אלגמל, Ph.D., וסמנכ"לית שותפויות וחדשנות, ד"ר מישל טוקארז, שיתפו את התוצאות האיתנות שלה מבדיקות על חומר סוללת הסיליקון המותאם שלה. בדיקות אלו הוכיחו שלושה גורמים חשובים:

*הצוות של Coretec חיבר בהצלחה פולימר לננו-חלקיקי הסיליקון.

* שכבת ממשק האלקטרוליטים המוצקים המהונדסת של Endurion  משפרת את יכולת הקצב.

*יציבות המחזור של חומר הסיליקון של אנדוריון עלתה בביצועיה על חומרים שלא שונו.

החברה התייחסה גם לחשיבות הפטנט הזמני האחרון שלה. הפטנט מזהה שלוש מתודולוגיות ייחודיות וחדשניות למזעור הריסוק ולהגדלת יכולת הקצב על ידי יצירת ממשק אלקטרוליטים מוצק מלאכותי. חדשנות זו מסוגלת להאריך את החיים ולהגדיל את היכולות של אנודות מבוססות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון, עם דגש על מדרגיות. הפיתוח מהווה פריצת דרך משמעותית בתוכנית סוללות Endurion  של החברה, המתמקדת בסוללות EV שנטענות מהר יותר ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מהסטנדרט הנוכחי בתעשייה.

החברה גם סיפקה מפת דרכים להמשך השנה, ועדכון על השותפויות הנוכחיות והפוטנציאליות שלה. היא מפתחת קשרים עם משתמשי קצה פוטנציאליים של Endurion, כגון יצרניות רכב וחברות סוללות, כמו גם ספקים מרכזיים וחברות בדיקה.

השיחה הסתיימה בכך שהנהלת החברה השיבה על שאלות קהילת המשקיעים. קפרס קרא לכל מי שמעוניין לקבל את העדכונים האחרונים של החברה להירשם לקבלת התראות באתר קשרי המשקיעים שלה, לעקוב אחר ערוצי המדיה החברתית של החברה בטוויטר ובלינקדאין, ולצפות בסרטון ההסברה האחרון שלה   המפרט את תוכנית סוללות האנדוריון.

אודות קבוצת קורטק

 

The Coretec Group, Inc – קבוצת קורטק היא מפתחת סיליקון מהונדס מאן ארבור, מישיגן, הפועלת לשיפור החיים ולהנעת שווקי הרכב החשמלי, הקלינטק והטכנולוגיה המתפתחת של המחר. תוכנית הסוללות הנוכחית של החברה מכונה Endurion - הצוות של Coretec מיישם את המומחיות שלו בננו-חלקיקי סיליקון כדי לפתח אנודות סיליקון עבור סוללות ליתיום-יון ברכבים חשמליים שיטענו מהר יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר מהתקן הנוכחי בתעשייה.

 

בנוסף, Coretec מנצלת את הסיליקון המהונדס שלה גם כדי לפתח סל מוצרים ממוקדי אנרגיה, כולל תאורת מצב מוצק (LED), מוליכים למחצה, תצוגות נפח תלת ממדיות ומעגלים אלקטרוניים להדפסה. העבודה פורצת הדרך של The Coretec Group מחוללת מהפכה בשווקי הרכב החשמלי ואחסון האנרגיה, והיא תמשיך להיות חלוצה בתעשייה הזו הנעה בקצב מהיר.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

 

עקבו אחרי קבוצת קורטק ב:

טוויטר:   @CoretecGroupInc

לינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

יוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

 

הצהרות צופות פני עתיד

ההצהרות בהודעה לעיתונות זו, המתייחסות לציפיות של קבוצת Coretec ביחס להשפעה העתידית על תוצאות הפעילות של החברה, הינן הצהרות צופות פני עתיד ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי-ודאות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מכיוון שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובאי-ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף תיקונים עתידיים להצהרות צופות פני עתיד. שחרור זה אינו מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של ישות כלשהי.

למידע נוסף:

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media Contact:

Spencer Herrmann
FischTank PR
coretec@fischtankpr.com
+1 (518) 669-6818

      *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire