דאק קריק טכנולוגיות דורגה כפורצת דרך במנועי הדירוג העצמאיים של Celent לשנת 2023 בצפון אמריקה ובדו"חות גלובליים

דאק קריק טכנולוגיות דורגה כפורצת דרך במנועי הדירוג העצמאיים של Celent לשנת 2023 בצפון אמריקה ובדו"חות גלובליים

בוסטון, 8 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, זוכה למעמד של מובילה ופורצת דרך בדו"חות של Celent בצפון אמריקה לשנת 2023 ובעולם, מנועי דירוג עצמאיים של המבטח. פתרונות הדירוג של דאק קריק זכו להכרה בקטגוריה בעלת הדירוג הגבוה ביותר של הדו"ח עבור טכנולוגיה מתקדמת ורוחב פונקציונליות.

דו"ח זה מספק סקירה כללית של דירוג Duck Creek, המאפשר ללקוחות לדרג 583,000 הצעות מחיר לשעה/לשרת של פוליסות קווים אישיים מורכבות באופן שניתן להרחבה אופקית של 100%. בצפון אמריקה וברחבי העולם, דאק קריק שומרת על פלטפורמה פתוחה ופילוסופיית מערכת אקולוגית פתוחה, ומציעה מעל 100 מאיצי אינטגרציה מובנים מראש ומאומתים. זה כולל אינטגרציות של דירוג דאק קריק בכל מקום עם Coherent, Akur8, AAIS ו-Verisk. הדו"ח של Celent מציג פרופילים של מנועי דירוג עצמאיים מרכזיים ומספק סקירה כללית של הפונקציונליות והטכנולוגיה שלהם. הדו"ח מצייד את חברות הביטוח P&C בידע ובתובנות כדי להעריך את מנועי הדירוג העצמאיים הטובים ביותר בשוק עבור העסק שלהם.

"דאק קריק גאה להמשיך לזכות בדירוג פורצת הדרך הגבוה ביותר של Celent בצפון אמריקה ובעולם עבור פתרונות הדירוג שלנו", אמר ג‘ס קיני, מנהל מוצר וטכנולוגיה ראשי, Duck Creek Technologies. "אנו מחפשים ללא הרף דרכים למודרניזציה של הטכנולוגיה שלנו וליצירת פתרונות ירוקי עד המטפחים חוויית משתמש טובה יותר עבור לקוחותינו. פריסת עדכונים תכופים ואוטומטיים לחלוטין עם יכולת הגדרה מאפשרת לנו לעשות זאת".

"דאק קריק היה אחד משני השמות היחידים של המובילים בדו"ח, שזה הציון הגבוה ביותר שלנו", אמרה קרלין קרנהאן, מנהלת הביטוח של Celent. "לא רק שההבחנה חוגגת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הדירוג, היא גם מזהה את הפתרונות עם הפונקציונליות הרחבה ביותר. הפתרון של דאק קריק מדורג גבוה בשתי הקטגוריות".

אודות Celent

Celent היא חברת מחקר וייעוץ המוקדשת לסיוע למוסדות פיננסיים לגבש אסטרטגיות עסקיות וטכנולוגיות מקיפות. Celent מפרסמת דו"חות המזהים מגמות ושיטות עבודה מומלצות בטכנולוגיית שירותים פיננסיים ומבצעת התקשרויות ייעוץ למוסדות פיננסיים המעוניינים להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר תהליכים עסקיים קיימים או להשיק אסטרטגיות עסקיות חדשות. עם צוות של אנליסטים בעלי ניסיון בינלאומי, Celent ממוצבת באופן ייחודי להציע ייעוץ אסטרטגי ותובנות שוק על בסיס גלובלי. Celent חברה בקבוצת אוליבר ויימן, שהיא חברת בת בבעלות מלאה של Marsh McLennan Companies. [NYSE: MMC]. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.celent.com. עקבו אחרי Celent בטוויטר @Celent_Research.

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Carley Bunch

Duck Creek Technologies

+1 201 962 6091

carley.bunch@duckcreek.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire