רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Stem, Inc. f/k/a Star Peak Energy Transition Corp שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Stem, Inc. f/k/a Star Peak Energy Transition Corp שצברו עודף הפסדים, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – STEM, STEM. WT, STPK. U

 

 

ניו יורק, 9 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים ולרוכשים את ניירות הערך של Stem, Inc. f/k/a Star Peak Energy Transition Corp. (NYSE: STEM, STEM.WT, STPK.U) (i): בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר מסמכי ההצעה שהונפקו בקשר למיזוג ("מיזוג") שהושלם ביום 28 באפריל 2021 על ידי ובין החברה, STPK Merger Sup Corp. ("Merger Sub") ו- Stem, Inc ((“Legacy Stem”; ו/או (ii) בין התאריכים 4 במרץ 2021 עד 16 בפברואר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה המדוברת"), את המועד האחרון החשוב של 11 ביולי 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Stem במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Stem, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16161, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 11 ביולי 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ומטעות באופן מהותי בנוגע לעסקי החברה, פעילותה ומדיניות הציות שלה. באופן ספציפי, מסמכי ההצעה והנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Legacy Stem סבלה מחולשות מהותיות בבקרה הפנימית על הדיווח הכספי הקשור לחשבונאות לגבי עלות נדחית של סחורות שנמכרו ומלאי, חישובי הכרה מסוימים בהכנסות וחישובי תוכנה מהוונים לשימוש פנימי; (2) החברה הפריזה בהערכת הסיכויים העסקיים והפיננסיים שלה לאחר המיזוג; (3) הכנסות התוכנה של STEM לא היוו 100% מהכנסות החברה משירותים; (4) Stem הפריזה בהערכת התועלות הצפויות לנבוע משותפות AP שלה; (5) כתוצאה מכך, מסמכי ההצעה והצהרותיהם הפומביות של הנתבעים לאורך כל תקופת התובענה הייצוגית היו כוזבים ו/או מטעים באופן מהותי ולא צוינו בהם מידע הנדרש להצהרתם. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Stem, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16161 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire