Domaine Arnoux-Lachaux חתמה על עסקת הפצה בלעדית ישירה לצרכן עם חברי קהילת היין Crurated

Domaine Arnoux-Lachaux חתמה על עסקת הפצה בלעדית ישירה לצרכן עם חברי קהילת היין Crurated

 

ללקוחות של Crurated תהיה גישה ישירה לכל מגוון היינות של Domaine Arnoux-Lachaux

 

לונדון, 13 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Crurated, קהילת היין לחברי מועדון בלונדון שנועדה לחבר אניני טעם עם יצרנים ברמה עולמית, חברה ל-Domaine Arnoux-Lachaux כדי לחתום על הסכם להפצה בלעדית ישירות לצרכן. שארל לאשו חתם עם Crurated על היותו המפיץ הבלעדי של היינות שלו (https://bit.ly/3o7IONF), כשבשנה שעברה מכירות החביות והבקבוקים הצליחו בצורה יוצאת דופן. בעקבות ההצלחה הזו פלורנס (אמו) ושארל חתמו על עסקה בלעדית להכנסת כל מגוון היינות של Domaine Arnoux-Lachaux לקהילת Crurated.

 

"Crurated משתמשת בטכנולוגיה ובבלוקצ‘יין כדי לחדש את האופן שבו יין נמכר. גישה זו מספקת מקור מאומת לכל בקבוק יין שיוצא מהדומיין שלנו ונכנס למחסן שלהם", אמר שארל. "באמצעות אירועים ייחודיים, הצוות גם בונה גשר בינינו לבין האנשים שקונים את היינות שלנו. חיבור זה מאפשר לנו לתקשר את פילוסופיית היין שלנו ויוצר קשר חזק יותר עם אוהבי יין בכל רחבי העולם".

 

מכירת יינות Domaine Arnoux-Lachaux על פלטפורמת Crurated תתקיים בין התאריכים 19-25 ביוני 2023. היינות כוללים, אוסף של שישה בקבוקים, אחד מכל אחד:

Bourgogne Pinot Fin 2020
Nuits-St-Georges 2020
Nuits-St-Georges "Les Poisets" 2020
Nuits-St-Georges 1er Cru "Clos Des Corvées Pagets" 2020
Vosne-Romanée 1er Cru "Les Chaumes" 2020
Vosne-Romanée 1er Cru "Les Grands Suchots" 2020

 

במהלך השנה האחרונה Crurated אירחה מספר רב של אירועים אישיים עם שארל. בין התאריכים 6-11 בנובמבר השנה, Crurated ושארל יארחו אירועים בבנגקוק, הונג קונג וסינגפור. למשתתפים באירועי ייננים אלה תהיה הזדמנות לטעום מבחר יינות Lachaux בשילוב עם ארוחות ערב שהוכנו על ידי כמה מהשפים המובילים באסיה. אירוע בארצות הברית יתקיים בשנת 2024. פרטים על אירועי אסיה ואחרים יהיו זמינים בכתובת https://crurated.com/events/.

 

"במשך שישה דורות משפחת ארנו-לאשו פורצת את גבולות ייצור היין הבורגונדי ואנחנו ברי מזל שאנחנו עובדים ישירות עם כל הצוות שלהם", אמר אלפונסו דה גאטאנו, מייסד Crurated. "עם Romanee-Saint-Vivant Grand Cru 2020 שקיבל לאחרונה דירוג 99 מרוברט פארקר, אנחנו יודעים שהחברים שלנו יקפצו על ההזדמנות לנצל את המלאים שנשחרר במהלך שאר השנה".

 

כל בקבוק יין Domaine Arnoux-Lachaux ילווה ב-NFT. ה-NFT, שנרשם לנצח בבלוקצ‘יין, מאמת את האותנטיות של הבקבוק ומספק פרטים חשובים נוספים כולל היסטוריית בעלות, בציר, מיקום הכרם וזני הענבים. ה-NFT נגישים בקלות על ידי הצמדתם לטלפון תומך NFC או RFID. היסטוריית הבקבוקים מתעדכנת גם באמצעות הקלטת בלוקצ‘יין חדשה בכל פעם שהיין נמכר מחדש והאסימון עובר מלקוח אחד למשנהו.

 

 

למרות שיינות Domaine Arnoux-Lachaux יימכרו ישירות לצרכנים באופן בלעדי באמצעות פלטפורמת Crurated, מכירות מסעדות B2B עדיין יטופלו על ידי המפיצים.

 

אודות Crurated

 

הושקה בשנת 2021 עם דגש על צרפת ואיטליה, Crurated היא קהילת יין מבוססת-חברים שנועדה לחבר אניני טעם ישירות עם יצרנים ברמה עולמית. צוות מומחים מספק שירותים מותאמים אישית וחוויות אותנטיות, בעוד שהשירות הלוגיסטי החלק של Crurated מבטיח איכות ומקוריות הודות לאחסון מאובטח במרתף יינות וטכנולוגיית בלוקצ‘יין חדשנית. כדי להצטרף כחברים ולמידע נוסף על Crurated, בקרו בכתובת crurated.com.

 

אודות Arnoux-Lachaux

 

אחוזת יין שנוסדה בשנת 1858, Domaine Arnoux-Lachaux כוללת 140 דונם של כמה מהכרמים היקרים ביותר ב- Vosne-Romanée וכרמים באיכות גבוהה באותה מידה ב- Nuits-Saint-Georges. פלורנס ארנו-לאשו ובנה הבכור שארל חולקים קשר עמוק למורשת המשפחתית שהופקדה בידי הדורות הקודמים. עם כל בציר, האחוזה שואפת ליישם  את התפוקה  בצורה הטובה ביותר האפשרית על מנת לייצר יין "פינו נואר" של רגש והנאה.

 

למידע נוסף:

 

PR Contact
Michael Volpatt
Michael@larkinvolpatt.com
415.994.8864

 

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובת

 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/97368a35-5cd8-4103-8989-c742d8a016b2

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/4c40263a-87a6-47af-ad49-781599128495


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire