אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות הערכת שווי בבריטניה

אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות הערכת שווי בבריטניה

 

סן פרנסיסקו, 14 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את טביעת הרגל שלה באירופה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת ייעוץ הערכות שווי עצמאית שמושבה בברמינגהם, Touchstone Advisory.

 

Touchstone Advisory, שהוקמה בשנת 2021 בניהולו של המנכ"ל  קרקר קוואני (Krekar Kawani), היא חברת שירות להערכת שווי. תוך התמקדות בדיווח כספי, מסים, הערכת שווי עצמאית ומגזרים מסחריים, המשרד מספק תובנות טכניות ומסחריות חשובות. המשרד מקדם שיטות עסקיות בנות קיימא ומציע פתרונות מותאמים בתעשיות מגוונות.

 

 "הקמנו חברה שמעדיפה קשרי לקוחות ואספקת פתרונות מקיפים", אמר קרקר. "הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע ותיקים שמביאים לשולחן שפע של מומחיות טכנית וידע נרחב בתעשייה. אנו נרגשים מהסיכוי לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל והחברות המשתייכות אליה, תוך שילוב המשאבים הקולקטיביים שלנו כדי להשיג תוצאות יוצאות דופן".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן אמר: "בריטניה ממלאת תפקיד מרכזי במגזר הערכת השווי והתובנות הנוספות והוספתה של Touchstone לא רק משלימה את הפלטפורמה הקיימת שלנו, אלא מוסיפה מימד משמעותי ליכולות הצמיחה שלנו. Touchstone זוכה בהערכה רבה בתעשייה והתוספת שלה מסמלת עוד אבן בניין חשובה להתרחבותנו באירופה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-13,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-390 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire