רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד את המשקיעים ב- UP Fintech Holding Limited לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – TIGR

 

רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד את המשקיעים ב-  UP Fintech Holding Limited לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – TIGR

 

ניו יורק, 19 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של UP Fintech Holding Limited (נאסד"ק: TIGR)) הנובעות מהטענות כי UP Fintech פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  UP Fintech ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת UP Fintech, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=16262, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com.

 

במה מדובר?  ב-16 במאי 2023, UP Fintech פרסמה הודעה לעיתונות בתגובה לדרישות הוועדה הרגולטורית לניירות ערך בסין ("CSRC"). בהודעה לעיתונות נאמר כי "החברה תשנה את גישתה לעדכון מסופי משתמשים עבור לקוחות קיימים בסין היבשתית ותסיר את האפליקציה שלה "Tiger International" משוק האפליקציות היבשתי הסיני החל מה-18 במאי 2023, על מנת להשלים את עבודת התיקון עם תוצאות משביעות רצון".

 

במידע זה, מחיר תקבולי הפיקדונות האמריקאי (ADR) של UP Fintech ירד ב-7% ונסגר במחיר של 2.64 דולר ל-ADR ב-16 במאי 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire