בית החולים לילדים בלוס אנג'לס: הטיפול הטוב ביותר בילדים בקליפורניה ובאזור האוקיינוס השקט של ארצות הברית

 

 

בית החולים לילדים בלוס אנג‘לס: הטיפול הטוב ביותר בילדים בקליפורניה ובאזור האוקיינוס השקט של ארצות הברית

 

U.S. News & World Report דירג את CHLA בין בתי החולים לילדים המובילים במדינה
 כולל מקום שני בארצות הברית עבור אורתופדיה  ומקום שלישי עבור טיפול בסרטן

 

לוס אנג‘לס, 21 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE‏):

 

בין אם מדובר בטיפול בסרטן, ניתוח עקמת, השתלת מספר איברים או אפילו איחוי יד שבורה, טיפול משנה חיים עבור הילדים הוא לב ליבה של המטרה שעומדת בפני בית חולים לילדים לוס אנג‘לס (CHLA) כבר יותר מ-120 שנה. זאת הסיבה ש- CHLA שומר על מקומו בתור אחד מבתי החולים המובילים לרפואת ילדים בארצות הברית כבר 15 שנים ברציפות, על פי U.S. News & World Report, שפרסם כיום את המהדורה לשנת 2023-24 של הדירוג היוקרתי של  בתי החולים לרפואת ילדים הטובים ביותר.

 

CHLA שוב ממוקם במקום ראשון בבית החולים לילדים במדינת הבית שלו בלוס אנג‘לס ובאזור הפאסיפי של ארצות הברית - אזור שכולל את כל המדינות לאורך החוף המערבי, כולל הוואי. CHLA טיפס גם למקום השביעי בסך הכול בפריסה ארצית ברשימת הכבוד של בתי החולים הטובים ביותר לילדים השנה, תקן הזהב של היעדים המובילים לטיפול בילדים, והוא מדורג ארצית בכל 10 תת-ההתמחויות לרפואת ילדים שהוערכו - כולל מקום שני בארצות הברית עבור אורתופדיה, מקום 3 עבור סרטן ומקום 5 בגסטרואנטרולוגיה וכירורגיה של מערכת העיכול.

 

"בהתחשב בתהליך הבדיקה הקפדני של U.S. News & World Report, זהו אישור למחויבות ארוכת השנים של בית החולים לילדים בלוס אנג‘לס לספק טיפול מעולה וחומל לחולים ולמשפחות", אומר נשיא ומנכ"ל CHLA פול ס. ויוויאנו. "זוהי עדות למאות הרופאים ואלפי האחיות וחברי הצוות המתמקדים אך ורק בילדים ובני נוער המייחדים את CHLA כספקית הגדולה ביותר של טיפול בבתי חולים לילדים - לא רק בלוס אנג‘לס אלא ברחבי המדינה כולה - וכמובילה אמינה בטיפול קליני ממוקד משפחה ובחדשנות".

 

דירוגי התמחות לאומיים נוספים עבור CHLA ברשימת בתי החולים הטובים ביותר לילדים השנה כוללים קרדיולוגיה וניתוחי לב (מקום 13), סוכרת ואנדוקרינולוגיה (מקום 6), ניאונטולוגיה (מקום 6),  נפרולוגיה (מקום 24), נוירולוגיה ונוירוכירורגיה (מקום 13), רפואת ריאות & ניתוחי ריאות (מקום 14), ואורולוגיה (מקום 6).

 

"דירוגי התמחות מהווים אינדיקטור מצוין למספר הרב של מומחים המספקים את הטיפול הנעלה ברמתו שניתן למצוא בבית חולים לילדים לוס אנג‘לס אומר ד"ר ג‘יימס סטיין, MSc , מנהל המחלקה הרפואית הראשי של CHLA  . "זה לא צירוף מקרים ש-CHLA מטפל בתיקים מורכבים ברפואת ילדים יותר מכל בית חולים בקליפורניה, לילדים או למבוגרים. כל הורה מעוניין בטיפול הטוב ביותר עבור הילד שלו, לכן הם פונים ל-CHLA בידיעה שאצלנו נמצאים המומחים שהם רוצים עבור הטיפול שהם צריכים, והכול במקום אחד".

 

בהובלתם של כמעט 8,000 חברי צוות - כולל כמעט 1,000 רופאים מומחים ברפואת ילדים - בית חולים לילדים לוס אנג‘לס מבצע יותר מ- 15,000 ניתוחים ועורך יותר מ- 700,000 ביקורי מטופלים כל שנה. כמרכז רפואי אקדמי לרפואת ילדים בעל שם בינלאומי, CHLA מספק טיפול רפואי ברמה עולמית; מוציא לפועל מחקרים מדעיים פורצי דרך לפיתוח טיפולים חדשים ותרופות חדשות למחלות ילדות במכון המחקר סבן של CHLA; ומפעיל את אחת מתוכניות ההכשרה לרפואת ילדים הגדולות במדינה עבור רופאים, אחיות ומומחים נוספים.

 

CHLA פועל באחת מהערים המגוונות ביותר מבחינה סוציו-אקונומית ומבחינה תרבותית בעולם, ומטפל בילדים החל מתינוקות שזה עתה נולדו ועד למבוגרים צעירים המגיעים מכל 50 המדינות בארצות הברית ו-90 מדינות סך הכל, ביניהם קנדה, מקסיקו, ובכל רחבי אסיה והמזרח התיכון. לבית החולים יש מרכז ייעודי לבריאות עולמית  המספק שירותים עבור מטופלים ברמה בינלאומית ומשפחותיהם, שהם יכולים ליצור איתו קשר על ידי שליחת מייל ל- internationalpatientreferrals@chla.usc.edu.

 

"המטרה שלנו היא לפתח תקווה ויצירת עתיד בריא יותר עבור ילדים שמתפשטת ברחבי העולם כולו," אומרת, סגנית הנשיא לבריאות עולמית של CHLA, סינדי אורבנצ‘יץ‘ MBA, BSN, RN. "אנו מכירים בכך שההחלטה של המטופלים שלנו מרחבי העולם ומשפחותיהם הבוחרים לנסוע מחוץ למדינות המוצא שלהם לצורך קבלת טיפול היא החלטה מונומנטלית. הצוות המנוסה שלנו האחראי על מתן שירותים עבור המטופלים הבינלאומיים בבית חולים לילדים לוס אנג‘לס מוקדש לתמיכה במשפחות בהתמצאות בתהליך כולו, כך שילדיהם יוכלו לקבל טיפול שיהיה מותאם עבורם מבחינה תרבותית, עם הייחודיות והמומחיות שבו נודע CHLA."

 

בכל שנה, U.S. News & World Report עובד בשיתוף פעולה עם חברת המחקר RTI International  בפיתוח רשימת בתי החולים לילדים הטובים ביותר. בשנת 2023-24, הם העריכו כמעט 200 בתי חולים לרפואת ילדים - כולל מוסדות עצמאיים כמו CHLA, בתי חולים לילדים שמהווים חלק ממערכת בריאות גדולה יותר, ומרכזים המתמחים ברפואת ילדים. כל אחד מהם קיבל ניקוד על פני מאות מדדים שונים, כולל ביצועי איכות ובטיחות; התוצאות עבור המטופל; זיהוי עמיתים; מחקר; טכנולוגיה; מחויבות לשיטות טיפול מגוונות, טיפול שוויוני ומכיל; אישורים; זכיות של צד שלישי; ונתונים נקודתיים נוספים שסופקו על ידי כל אחד מבתי החולים. קבוצת U.S. News Media, חברת האם של U.S. News & World Report, פרסמה את דירוג בתי החולים לשנת 2023-24 ממש אחרי חצות באזור הזמן המזרחי ביוני 21.

 

אודות המרכז לבריאות עולמית של Children’s Hospital Los Angeles

 

בית חולים לילדים לוס אנג‘לס מטפל בחולים על פני שש יבשות ומיותר מ- 90 מדינות, ומשפר את בריאותם ורווחתם של ילדים ומשפחות הרבה מעבר לגבולות המדינה שלנו.  המרכז לבריאות עולמית של בית החולים תומך בחולים ובמשפחות המגיעים מרחבי העולם למרכז הרפואי האקדמי המוביל שלנו לרפואת ילדים לצורך טיפולים מיוחדים ומורכבים במהלך כל מסע הטיפול שלהם, החל מהבירורים הראשוניים ועד לפגישות ומעקבים, ולאורך כל הדרך חזרה למדינות מוצאם. הצוות המנוסה שלנו משרת כנקודת המגע היחידה למשפחות חולים בינלאומיים ומאפשר להם לגשת בצורה חלקה לבית החולים ולהתמצא בכל ההיבטים של חוויית הטיפול הרפואי שלהם. צוות הבריאות העולמי עוזר לתאם טיפול מקיף ורגיש מבחינה תרבותית, ומוקדש לתמיכה בצרכים הייחודיים של חולים בינלאומיים ובני משפחותיהם. אנו מבינים שאם ילדכם סובל מבעיה רפואית חמורה, תיסעו לאן שאתם צריכים כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר. המרכז לבריאות עולמית נמצא כדי לעזור בהפיכת בית החולים לילדים לבית שלך גם הרחק מהבית. למידע נוסף, עקבו אחרינו בפייסבוק אינסטגרםWeChat, לינקאדיןיוטיוב , וטוויטר, ובקרו בבלוג שלנו בכתובת CHLA.org/blog

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53423223/en

איש קשר לתקשורת:

Lorenzo Benet

מנהל יחסי הציבור של CHLA

+1 323 3614823 | media@chla.usc.edu

מקור: Children’s Hospital Los Angeles

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire