Medela מסיימת סימפוזיון הנקה עולמי עם נקודות מרכזיות במדע ההנקה כדי ליידע את הפרקטיקה הקלינית

Medela מסיימת סימפוזיון הנקה עולמי עם נקודות מרכזיות במדע ההנקה כדי ליידע את הפרקטיקה הקלינית

מותג משאבות חלב מוביל, מארח אירוע עולמי לקידום מחקר ההנקה והבנת שיטות העבודה הנוכחיות בבתי החולים, תוך שיתוף ממצאי המחקר ללא תשלום

באר, שוויץ, 27 ביוני 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Medela, המותג שמיליוני אימהות סומכות עליו*, סיכם את סימפוזיון ההנקה העולמי ה-16 שלו, שהתמקד בקידום מדע ההנקה לשיפור הטיפול. סבב האירועים העולמי בן שלושת החלקים נערך בשלושה מקומות, החל בשיקגו, אילינוי באפריל, לאחר מכן בבייג‘ינג, סין במאי, והסתיים במינכן, גרמניה ביוני. כל שלושת האירועים קידמו בברכה יותר מ -2,600 אנשי מקצוע בתחום הבריאות בטיפול באם ובתינוקות כדי ללמוד על ממצאי המחקר האחרונים ותובנות מפתח ממומחים בעלי שם עולמי ואזורי בחלב אם והנקה. כדי לעמוד בהתחייבות של Medela להפוך את המדע לטיפול, מצגות דוברים מהסדרה יהיו זמינות ללא תשלום לגישה וירטואלית דרך אוניברסיטת Medela החל מהשבוע הבא.

"על ידי איחוד מוחות מובילים במדעי ההנקה מרחבי העולם, אנו יכולים לקדם את המטרה המשותפת שלנו לשפר את תוצאות בריאות האם והתינוק", אמרה אנט ברולס, מנכ"לית Medela ברחבי העולם. "אנחנו יודעים שביצוע המחקר הוא רק חצי מתמונה הרבה יותר רחבה , ולכן הסימפוזיון העולמי שלנו מחויב ליצור הזדמנות למידה דינמית כדי להעביר את הידע הזה מהמומחים במדע ובמחקר למנהיגים במסגרות בריאות ברחבי העולם. אנחנו מגשרים על הפער בין המחקר לפרקטיקה, ומנגישים אותו, ללא תשלום, לאנשים שמשתמשים בו וזקוקים לו, מתוך כוונה אחת ויחידה לטפח בריאות לדורות".

האירוע העולמי כלל מצגות ודיונים של מומחים, כולל:

פרופ‘ לארס בודה (ארה"ב) | הנקה כמערכת ביולוגית: הדינמיקה של הרכב חלב אם

"חלב אם והנקה אינם עומדים בבידוד; הם חלק ממערכת ביולוגית דינמית המוטמעת בהקשרים סוציו-אקונומיים, תרבותיים, התנהגותיים וסביבתיים", מסביר פרופ‘ בודה מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. "כמדען, היה מרגש להשתתף בסימפוזיון ההנקה של Medela כיוון שהאירועים מחברים את המדע עם היישום הקליני של חלב אם והנקה, אשר יחד הם מניע מרכזי לקידום התחום עם השפעה מקסימלית על בריאות התינוק והתפתחותו".

פרופ‘ דונה גדס | הנקה כמערכת ביולוגית: חשיבות המינון

"כאשר אנו מבקשים להבין כיצד הרכב חלב אם משפיע על בריאות הדור הבא שלנו, לעתים קרובות ברירת המחדל שלנו היא לנתח ריכוזים של רכיבי חלב. עם זאת, כאשר אנו מודדים את המינון שהתינוק מקבל, עולם חדש נפתח עם הבטחה לדרכים חדשניות לשפר את בריאות ילדינו", אומרת פרופ‘ גדס מאוניברסיטת מערב אוסטרליה. "אני מעריכה את ההזדמנות לחלוק את הממצאים המדעיים שלי בכנס הכוכבים הזה, אבל אני מוצאת את האינטראקציה עם המשתתפות לא תסולא בפז, כיוון שהן מגיעות מכל הדיסציפלינות החיוניות לשיפור ההנקה ואספקת חלב אם לכל הנשים המניקות ותינוקותיהן".

ד"ר רבקה הובן (קליפורניה) | התחלת הנקה: תמיכה מניעתית בהנקה כסטנדרט לטיפול באימהות לתינוקות בפגייה

"למרות שאנחנו יודעים שחלב אם הוא ממש מציל חיים עבור פגים בפגייה, אמהות רבות נאבקות לייצר מספיק חלב לתינוקות שלהן, מה שמגביל את מינון החלב של התינוק שלהן לכל החיים וזו התשוקה שלי לייעל את ההנקה עבור משפחות פגיעות אלה", משתפת ד"ר הובן, ניאונטולוגית צוות ומנהלת רפואת הנקה בבית החולים לילדים חולים בטורונטו. "הסימפוזיון של Medela מביא ראיות הנקה חדשות למנהיגים קליניים אשר יתרגמו את המדע לצד המיטה עבור משפחות ברחבי העולם. זוהי דרך נהדרת ‘להפיץ את הבשורה‘ על הממצאים האחרונים במחקר ההנקה!"

פרופ‘ דיאן ספאץ (ארה"ב) | קריאה לפעולה: שיפור תוצאות חלב אם והנקה על ידי מתן עדיפות להתחלת הנקה יעילה

"יש חלון קריטי לביסוס אספקת חלב, ולנו כתומכים וכקלינאים יש מחויבות למשפחות ללמד אותן את מדע חלב האם ואת הפיזיולוגיה של ההנקה", מסבירה פרופ‘ דיאן ספאץ, המכהנת גם כיו"ר הוועדה המדעית והקלינית המייעצת של Medela באמריקה. פרופ‘ שפץ קראה לפעולה על הצורך לתעדף ייזום יעיל של הנקה על מנת לשפר את הבלעדיות ואת משך ההנקה. פרופ‘ ספאץ היא פרופסור לסיעוד פרינטלי בבית הספר לסיעוד באוניברסיטת פנסילבניה, וחולקת פגישה משותפת בבית החולים לילדים בפילדלפיה.

סימפוזיון סין, שנערך כאירוע היברידי בבייג‘ינג ב-13-14 במאי,  התמקד במתן פלטפורמה לאנשי מקצוע בתחום ההנקה לחלוק רעיונות, חוויות ושיטות עבודה מומלצות. בשיתוף עם האגודה לבריאות היולדות והילד בסין, האירוע סימן מחויבות משותפת לחינוך אנשים על היתרונות של חלב אם, תוך חיזוק המאמצים הקולקטיביים לטפח סביבה תומכת להנקה בסין.

פרופ‘ צאו יון (סין) | השפעת האכלת חלב אם על תוצאות פגים בפגייה בהתבסס על מחקר קליני בסין

"כרופאה מנוסה בפגייה, אני מקדמת הזנת חלב אם מאז שנודע לי על יתרונותיה לתינוקות בפגייה. אני שמחה לראות כל כך הרבה מומחים למיילדות, רפואת ילדים וסיעוד שהתאספו כאן. קידום ההנקה אינו יכול להיות מושג ללא שיתוף פעולה של מחלקות שונות וצוותים רב-תחומיים", אומרת פרופ‘ צאו יון מבית החולים לילדים באוניברסיטת פודאן. "זה נהדר ש-Medela מארגנת סימפוזיון אינפורמטיבי כזה שמאפשר לנו להתאחד כדי לקדם את ההנקה בסין".

פרופ‘ יו הונג (סין) | מחקר שיפור איכות על הנקה בדיאדות הפרדה בין אם לתינוק לאחר התערבויות סטנדרטיות

"התרגשתי מאוד להשתתף באירוע הגדול הזה שאורגן על ידי Medela ולמדתי על מחקר חדשני עולמי", אומר פרופ‘ יו הונג מבית החולים ז‘ונגדה באוניברסיטת דרום-מזרח. "הובלתי מחקר רב מרכזי לשיפור האיכות במחוז ג‘יאנגסו, והמטרה שלנו היא לתמוך בהנקה ולשפר את מינון ההזנה בחלב אם באמצעות התערבויות מבוססות ראיות".

פרופ‘ פנג צ‘י (סין) | מחקר קליני על קידום הנקה של פגים בסין

"הנקה היא לא רק עניינה של האם, אלא תלויה גם בתמיכה משפחתית וחברתית", אומר פרופ‘ פנג צ‘י מבית החולים הראשון של אוניברסיטת פקין. "נכון לעכשיו, הממשלה הוציאה מסמכים לתמיכה בהנקה, ויש לנו גם קונצנזוס של קבוצות מקצועיות. ככל שיותר ויותר בתי חולים מקדישים תשומת לב גוברת להנקה, עלינו לאמץ באופן יזום שיטות קליניות מיטביות לשיפור ההנקה בפגייה".

ד"ר יוקי טקהאשי (יפן) | השפעת שיכוך כאבים אפידורלי על מציצת תינוקות והזדמנויות לשיפור להשגת סטנדרט הטיפול בתינוקות

"התערבויות תוך לידתיות כגון שיכוך כאבים אפידורלי או זירוז לידה יכולות להשפיע על מגע עור לעור ועל התנהגות יניקה, לא רק מיד אחרי, אלא עד יומיים לאחר הלידה", אומרת ד"ר יוקי טקהאשי מאוניברסיטת נגויה ביפן. "והדבר החשוב הוא לתעדף משאבי תמיכה בהנקה כדי לספק טיפול מותאם התנהגות ומותאם אישית בתקופה קריטית זו".

 ב-23-24 ביוני, Medela אירחה את המהדורה האירופית של סבב האירועים העולמי שלהם במינכן, גרמניה, וקיבלה בברכה שני דוברים בריטים בעלי שם עולמי שחלקו את תובנותיהם לשיפור התמיכה בהנקה ביחידה לטיפול נמרץ יילודים. ביום השני של הסימפוזיון, מומחי הבריאות במקום לקחו את הממצאים הללו לסדנאות במטרה לתרגם אותם לפרקטיקה קלינית.

פרופ‘ נינה מודי (בריטניה) | פרספקטיבות: תעדוף חלב האם בפגייה - צורך במדדים סטנדרטיים ללכידת הנקה והאכלת תינוקות

"מתן עדיפות לאספקת חלב אם (OMM) הוא צעד מכריע בטיפול בילוד ונתונים יסודיים ואיכותיים על הנקה והאכלת תינוקות הם בסיסיים בהערכת ההצלחה של מתן OMM והבנת המידה שבה תינוקות עוזבים את יחידת ההנקה של היילוד", טוענת פרופ‘ נינה מודי מהאימפריאל קולג‘ בלונדון, המכהנת גם כנשיאה הנבחרת של האיגוד האירופי לרפואה פרינטלית. פרופ‘ מודי הדגישה כי על ידי יישום רישום מידע סטנדרטי ביחידות יילודים, אנו יכולים לפתח מדדי איכות מקובלים בעולם, לשפר את הטיפול ולהניע מחקר לתוצאות הנקה טובות יותר.

ד"ר שרה בייטס (בריטניה) | זרקור: שיפור הישרדות ותוצאות עבור פגים באמצעות אופטימיזציה של חלב אם מוקדם - ערכת כלים לאומית לשיפור איכות מבית BAPM

"אופטימיזציה של חלב האם (OMM) חיונית לבריאות ארוכת הטווח של פגים", הסבירה ד"ר שרה בייטס, רופאת ילדים יועצת ונאונטולוגית בבית החולים גרייט ווסטרן בסווינדון. בהרצאתה ד"ר בייטס שפכה אור על ערכות הכלים הלאומיות החדשניות שנוצרו על ידי האגודה הבריטית לרפואה פרינטלית, והדגימה את יעילותן באופטימיזציה של OMM עבור פגים מתחילת ההנקה ועד לאחר השחרור. המפגש שלה, רווי סיפורי הצלחה והשקפות הוריות מלאות תובנות, הראה כיצד יוזמה זו יכולה לעצב מחדש באופן חיובי את מסלולי הבריאות של פגים ברחבי המדינה.

להפוך את המדע לטיפול

מצגות של דוברים יהיו זמינות ללא תשלום לגישה וירטואלית באמצעות Medela University, פלטפורמת חינוך מקצועי מקוונת למדעי ההנקה המציעה יחידות השתלמות (CEUs).

בנוסף, Medela תארח סדרה של וובינרים חינוכיים בארה"ב ובאירופה כדי לתרגם ממצאי מחקרים קיימים לפרקטיקה קלינית ולשתף מסקנות חשובות והמלצות מומחים. בעוד הסמינרים המקוונים בארה"ב יתמקדו בעיקר בפערים בהנקה ובמשאבים לקלינאים להעריך את ההטיה הסמויה שלהם ולשנות את הפרקטיקה הקלינית כדי לתמוך טוב יותר בנשים שחורות מניקות. הסמינרים המקוונים האירופיים יתמקדו בשיפור מדע ההנקה ושיפור הטיפול ביחידות יילודים.

למידע נוסף על סימפוזיון ההנקה וההנקה העולמי medela.com/symposium.

משאבי מדיה, כולל גרסאות שפה של ההודעות לעיתונות ונכסים חזותיים זמינים להורדה בכתובת medela.com/symposium-media.

אודות Medela

באמצעות קידום המחקר, התבוננות בהתנהגות טבעית והקשבה ללקוחותינו, Medela הופכת את המדע לטיפול תוך טיפוח הבריאות לדורות. Medela תומכת במיליוני אמהות, תינוקות, מטופלים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות ביותר מ-100 מדינות בכל רחבי העולם. כבחירה הרפואית עבור יותר מ-6 מיליון בתי חולים ובתים ברחבי העולם, Medela מספקת מוצרי חלב אם ומוצרי תינוקות מובילים מבוססי מחקר, פתרונות בריאות לבתי חולים וחינוך קליני. Medela מחויבת לבניית תוצאות בריאותיות טובות יותר, פישוט ושיפור החיים, ופיתוח פריצות דרך המסייעות לאמהות, תינוקות ומטופלים לחיות את חייהם במלואם. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.medela.com.

* המכירות העולמיות לשנת 2022 של Medela,

קבצים מצורפים

למידע נוסף

 

    Media Office

Medela

Media.Inquiries@medela.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire