Recursion מודיעה על שיתוף פעולה והשקעה של 50 מיליון דולר מ-NVIDIA להאצת מודלים בסיסיים פורצי דרך בגילוי תרופות מבוססות בינה מלאכותית

 

Recursion מודיעה על שיתוף פעולה והשקעה של 50 מיליון דולר מ-NVIDIA להאצת מודלים בסיסיים פורצי דרך בגילוי תרופות מבוססות בינה מלאכותית

חברות ישתפו פעולה בתוכנה עבור חברות ביוטק ותרופות כדי ליצור טיפולים משופרים לחולים מהר יותר

 

סולט לייק סיטי, טורונטו ומונטריאול, 12 ביולי 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Recursion  (נאסד"ק: RXRX), חברת טכנוביולוגיה מובילה בשלבים הקליניים המפענחת ביולוגיה כדי לתעש זיהוי תרופות, הודיעה היום על השקעה של 50 מיליון דולר על ידי NVIDIA, שבוצעה כהשקעה פרטית בהון ציבורי (PIPE).

Recursion הודיעה גם על תוכניות להאיץ את הפיתוח של מודלי בסיס הבינה המלאכותית שלה לביולוגיה וכימיה, שבשיתוף פעולה עם NVIDIA היא מתכוונת לייעל ולהפיץ לחברות ביוטכנולוגיה באמצעות שירותי הענן של NVIDIA.

"שיתוף הפעולה שלנו עם NVIDIA מייצג שתי חברות טובות מסוגן שמתאחדות כדי לעזור לפתור את אחד האתגרים הקשים ביותר בעולם, גילוי תרופות", אמר ד"ר כריס גיבסון, מייסד שותף ומנכ"ל Recursion. "עם מערך הנתונים העוצמתי שלנו ויכולות המחשוב המואצות של NVIDIA, בכוונתנו ליצור מודלים בסיסיים פורצי דרך בביולוגיה ובכימיה בקנה מידה שלא דומה לשום דבר שאי פעם שוחרר במרחב הביולוגי".

Recursion מתכננת להשתמש במערך הנתונים הביולוגי והכימי הקנייני העצום שלה, העולה על 23 פטה-בייט ו-3 טריליון קשרי גנים ותרכובות הניתנים לחיפוש, כדי להאיץ את הכשרת מודלי הבסיס  בענן NVIDIA DGX™   לרישיון/שחרור מסחרי אפשרי ב-BioNeMo, שירות הענן של NVIDIA לבינה מלאכותית גנרטיבית בגילוי תרופות. NVIDIA גם תסייע למטב ולהרחיב את מודלי הבסיס של Recursion תוך מינוף מחסנית הבינה המלאכותית של NVIDIA ומומחיות המחשוב המלאה של NVIDIA. BioNeMo הוכרז מוקדם יותר השנה כשירות ענן לבינה מלאכותית גנרטיבית בגילוי תרופות, המציע כלים להתאמה אישית מהירה ולפריסה מהירה של מודלים ביומולקולריים מתקדמים וספציפיים לתחום בקנה מידה גדול באמצעות ממשקי API בענן. רקורסיה מצפה להשתמש בתוכנה זו כדי לתמוך בצנרת הפנימית שלה, כמו גם בשותפיה הנוכחיים והעתידיים.

"Generative AI הוא כלי מהפכני לגילוי תרופות וטיפולים חדשים", אמר ג‘נסן הואנג, מייסד ומנכ"ל NVIDIA. "אנו שמחים לשתף פעולה עם הצוות ברמה עולמית של Recursion, שעושה עבודה חלוצית בביולוגיה דיגיטלית ובכימיה עם NVIDIA DGX ותוכנות NVIDIA AI כדי להאיץ את הפיתוח של מודלי הבינה המלאכותית הגנרטיביים הביומולקולריים הגדולים בעולם ולהאיץ את גילוי התרופות עבור חברות ביוטק ותרופות".

Recursion, באמצעות רכישתה האחרונה של Valence Discovery, שואפת להאיץ את הפיתוח של טכנולוגיות חדשות כדי להזין את תעשיית הביופארמה, ובמקביל להביא לדמוקרטיזציה של הגישה למודלים בקנה מידה גדול שיש להם השפעה מרבית על גילוי תרופות.

אודות Recursion

Recursion (נאסד"ק: RXRX) היא חברת טכנוביולוגיה מובילה בשלבים הקליניים המפענחת ביולוגיה כדי לתעש זיהוי תרופות. מי שמאפשרת את משימתה היא מערכת ההפעלה Recursion, פלטפורמה הבנויה על פני טכנולוגיות מגוונות ומרחיבה ללא הרף את אחד ממערכי הנתונים הביולוגיים והכימיים הקנייניים הגדולים בעולם. Recursion  ממנפת אלגוריתמים מתוחכמים של למידת מכונה כדי לזקק ממערך הנתונים שלה אוסף של טריליוני קשרים הניתנים לחיפוש על פני ביולוגיה וכימיה שאינם מוגבלים על ידי הטיה אנושית. על ידי שליטה בקנה מידה ניסיוני עצום - עד מיליוני ניסויי מעבדה רטובים מדי שבוע - ובקנה מידה חישובי עצום - בעלות ותפעול של אחד ממחשבי העל החזקים ביותר בעולם, רקורסיה מאחדת טכנולוגיה, ביולוגיה וכימיה כדי לקדם את עתיד הרפואה.

מטה Recursion  נמצא בסולט לייק סיטי, שם היא חברה מייסדת של BioHive, קולקטיב תעשיית מדעי החיים ביוטה. ל- Recursion  יש גם משרדים בטורונטו, מונטריאול ואזור מפרץ סן פרנסיסקו. קבלו מידע נוסף בכתובת www.Recursion.com, או התחברו ב- Twitter  וב- LinkedIn.

למידע נוסף:

איש קשר לתקשורת
Media@Recursion.com

קשרי משקיעים

Investor@Recursion.com

הצהרות צופות פני עתיד


This document contains information that includes or is based upon "forward-looking statements" within the meaning of the Securities Litigation Reform Act of 1995, including, without limitation, those regarding the acceleration and advancement of development of AI foundation models, as well as optimizing, licensing, and distributing such models; using BioNeMo software to support Recursion’s internal pipeline and well as Recursion’s current and future industry partners; Recursion accelerating development of new technologies through its Valence Discovery acquisition; and all other statements that are not historical facts. Forward-looking statements may or may not include identifying words such as “plan,” “will,” “expect,” “anticipate,” “intend,” “believe,” “potential,” “continue,” and similar terms. These statements are subject to known or unknown risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from those expressed or implied in such statements, including but not limited to: challenges inherent in pharmaceutical research and development, including the timing and results of preclinical and clinical programs, where the risk of failure is high and failure can occur at any stage prior to or after regulatory approval due to lack of sufficient efficacy, safety considerations, or other factors; our ability to leverage and enhance our drug discovery platform; our ability to obtain financing for development activities and other corporate purposes; the success of our collaboration activities; our ability to obtain regulatory approval of, and ultimately commercialize, drug candidates; our ability to obtain, maintain, and enforce intellectual property protections; cyberattacks or other disruptions to our technology systems; our ability to attract, motivate, and retain key employees and manage our growth; inflation and other macroeconomic issues; and other risks and uncertainties such as those described under the heading “Risk Factors” in our filings with the U.S. Securities and Exchange Commission, including our Annual Report on Form 10-K. All forward-looking statements are based on management’s current estimates, projections, and assumptions, and Recursion undertakes no obligation to correct or update any such statements, whether as a result of new information, future developments, or otherwise, except to the extent required by applicable law.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire