Precor®‎ ו-Spinning®‎ משתפות פעולה ליצירת משפחת אופני הכושר החדשה Spinner®‎

 

מנהיגות ענף הכושר הגופני הכריזו על ברית עולמית בלעדית לייצור, הדרכה ומכירות, שתספק חוויית דיווש משופרת בחדר הכושר

 

 

וניס, קליפורניה ווידינוויל, וושינגטון (3 בספטמבר 2015):

 

  Mad Dogg Athletics, Inc, יוצרי תוכנית הדיווש ®Spinning‎ וקו מוצרי הדיווש Spinner®‎ עם ®Precor‎, ספקית מובילה של פתרונות אימון גופני בהתאמה אישית, הכריזו היום על הסכם הפצה עולמי בלעדי שבמסגרתו Precor תקבל את האחריות על כל הייצור המסחרי של אופני הכושר Spinner®‎ ולקו מוצרי הדיווש החדש לחלוטין. 

 

"רצינו לאתר את השותף הטוב ביותר כדי לשרת את המפיצים, נציגי ההדרכה, חדרי הכושר והמתקנים שלנו בעולם, כמו גם את קהילת המדוושים העולמית", אמר ג'ון בודווין, מנכ"ל Mad Dogg Athletics, Inc. "במהלך 30 השנים האחרונות זכתה Precor בקביעות להכרה בזכות איכות המוצרים ושירות הלקוחות המעולים וגם הודות לאמינות ולשלמות של מוצרי האימון האירובי. בהתחשב בגורמים הללו וגם בזכות הנוכחות הכלל-עולמית של החברה כחלק מ-Amer Sports‏, Precor היא השותפה האסטרטגית האידיאלית שתאפשר להזניק את המותג שלנו קדימה".

 

קו מוצרי הדיווש החדש ישלב את היתרונות של שני המותגים כדי להעניק ללקוחות חוויית דיווש משופרת. קו המוצרים מפגין מרכיבים פרי תיכון והנדסה מקוריים שפותחו במשותף על ידי Precor ו-Spinning במטרה להוציא לשוק מוצר אמין ועמיד כמיטב המסורת של Precor שבזכותה היא מוכרת כמנהיגה הבלתי מעורערת בענף. הקו החדש של מוצרי Spinner יפגין גם טכנולוגיות ואלמנטים לימודיים חדשים להעמקת חוויית הדיווש.

 

"אנו מחויבים לנצל הזדמנויות שמאפשרות ל-Precor לספק חוויות כושר מהשורה הראשונה למתאמנים ולמפעילים", אומר רוב בייקר, נשיא Precor. "השותפות מתבססת על איכות הייצור וההנדסה שבאמצעותם בנתה Precor את שמה הטוב ובזכותם צברה את המוניטין שלה בענף אופני הכושר. השילוב של נקודות החוזקה הללו יאפשר לנו לשרת ציבור לקוחות רחב יותר".

 

החברות יכריזו על קו חדש של אופני כושר בשלהי 2015. שיתוף הפעולה בין Spinning ו-Precor עתיד להתקיים גם בתוכניות שיווק והדרכה חדשות.

 

התנאים הכספיים של העסקה לא נחשפו.

 

אודות Mad Dogg Athletics, Inc.

 

Mad Dogg Athletics®‎ המאגדת תחתיה את המותגים Spinning®‎‏, Peak Pilates®‎‏, CrossCore®‎‏, Bodyblade®, Ugi®‎‏, Resist-A-Ball®‎‏, Kettlebell Concepts™‎ ו-Spin Fitness®‎, היא חברת ההדרכה הגדולה ביותר בעולם לציוד כושר. Mad Dogg Athletics אימנה מעל 200,000 מדריכים והגיעה למעל 80 מיליוני מתאמנים ברחבי העולם באמצעות רשת של יותר מ-35,000 מתקני כושר. החברה מייצרת את אופני הכושר הביתיים Spinner®‎ וכן ציוד אימון פונקציונלי, תקליטורי DVD וביגוד ואבזרים במותג Spinning.
Mad Dogg Athletics רשמה בהצלחה את משפחת הסימנים המסחריים Spin®‎ ביותר מ-80 ארצות.

 

אודות Precor

 

Precor, שהמטה הראשי שלה ממוקם בוודינוויל, וושינגטון, מתכננת ומייצרת פתרונות כושר איכותיים מקצה לקצה, הן למגזר המסחרי והן למגזר הביתי. Precor מספקת למפעילים מוצרים, חוויות שירות ומשאבים בהתאמה אישית, הדרושים להם להגדלת העסקים שלהם, ומעניקה למתאמנים את הכלים הדרושים להם כדי להשיג את יעדי הכושר וסגנון החיים שהציבו לעצמם. מאז הקמתה בשנת 1980, Precor היא חלוצה ביצירת פתרונות כושר חדשניים ללקוחות, כולל EFX® Elliptical, ‏Adaptive Motion Trainer® “AMT®”
ו-Preva® Networked Fitness. Precor מהווה חלק מחברת Amer Sports Corporation, אחת מהחברות הגדולות בעולם לציוד ספורט, והיא חלק ממשפחה של מותגים בינלאומיים מפורסמים, כגון Wilson, Atomic, Suunto, Salomon, ‏Arc’teryx ו-Mavic.

 

אודות Amer Sports

Amer Sports היא חברה למוצרי ספורט המחזיקה במותגים בינלאומיים מפורסמים, ובהם Salomon, Wilson, Atomic, ‏Arc'teryx, ‏Mavic, ‏Suunto ו-Precor. ציוד הספורט, ההנעלה והביגוד המתקדמים של החברה משפרים את הביצועים ומגבירים את ההנאה מספורט ומפעילויות בחוץ. פעילותה העסקית של הקבוצה מאוזנת בזכות מבחר מוצרי הספורט הרחב ונוכחותה בכל השווקים החשובים. המניות של Amer Sports רשומות בבורסת הנסדא"ק של הלסינקי (AMEAS).

לפניות מצד העיתונות אל Mad Dogg Athletics, נא לפנות אל:

Emily Simarski

esimarski@maddogg.com

‎+1-310-740-8871

 

לפניות מצד העיתונות אל Precor נא לפנות אל:

Jaci Hendricks-Scott

jhendricks-scott@voxuspr.com

1-253-444-5955+

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED