Nyxoah מכריזה על שותפות עם ResMed בגרמניה

Nyxoah מכריזה על שותפות עם ResMed בגרמניה


יוצרת רצף טיפולי בשוק דום נשימה חסימתי בשינה בגרמניה

מונט-סנט-גיברט, בלגיה, 28 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה כי החברה נכנסה לשותפות עם ResMed גרמניה כדי להגביר את המודעות ל-OSA ואת החדירה לטיפול בשוק הגרמני.

Nyxoah ו- ResMed גרמניה יקימו רצף טיפולי שידריך וינחה חולי OSA בשוק הגרמני משלב האבחון ועד הטיפול. החברות יפעלו יחדיו להאצת זיהוי המטופלים ולתמיכה טובה יותר במערך המטופלים לגבי הטיפול המתאים. החברות ישתפו פעולה בנושאים:

*קווי סיוע של OSA ויוזמות שיווק ישירות לצרכן

*מאמצי מכירה ושיווק המכוונים לרופאי אף אוזן גרון ושינה

*תוכניות הדרכה וסימפוזיונים למטופלים ולקלינאים

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם ResMed גרמניה, כיוון שהיא מחזקת עוד יותר את הגישה שלנו ששמה את המטופל בראש סדר העדיפויות לטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה. OSA מפחית את איכות החיים ויכול לגרום למצבים רפואיים חמורים אחרים, כגון מחלות לב וכלי דם, וסוכרת מסוג 2. יחד, ResMed גרמניה ו-Nyxoah יגבירו את המודעות ל-OSA ויגבירו את החדירה לטיפול", אמר אוליבייה טלמן, מנכ"ל Nyxoah. "המערכת האקולוגית של OSA שנוצרה על ידי שותפות זו תנחה את המטופלים משלב האבחנה ועד לטיפול הנכון עבורם, בין אם מדובר במכשיר מנדיבולרי, לחץ חיובי מתמשך בדרכי הנשימה (CPAP) או גירוי עצבי היפוגלוסלי (HGNS)".

"המטרה המשותפת שלנו היא לאפשר ליותר מטופלים לקבל טיפול יעיל ומותאם אישית", אמרה קתרין פוקנאט, נשיאת ResMed גרמניה. "יותר מ-95% מהחולים בגרמניה הסובלים מדום נשימה בשינה אינם מאובחנים או מטופלים. בנוסף, ישנם חולים שיש להם בעיות עם הטיפול שלהם פשוט להפסיק את זה בלי לשקול אלטרנטיבה. השותפות עם Nyxoah תאפשר לנו להרחיב את החינוך סביב אפשרויות טיפול ולהעצים את המטופלים ליהנות מתוצאות בריאותיות משופרות".

אודות Nyxoah

 

Nyxoah היא חברת טכנולוגיות רפואית שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים למצבי הפרעות נשימה בשינה (OSA). הפתרון המוביל של Nyxoah הוא המערכת Genio®, טיפול על ידי גירוי של העצב התת לשוני ללא עופרת וללא סוללות שמתמקד במשתמש ב-OSA, מצב הפרעות הנשימה בשינה הנפוץ ביותר בעולם שקשור לסכנת מוות מוגברת ותחלואה נלווית כולל מחלות לב וכלי דם, דיכאון ושבץ. Nyxoah מונעת על ידי החזון כי חולי OSA צריכים ליהנות מלילות נינוחים ולהרגיש שניתן לחיות את חייהם במלואם. 

 

לאחר השלמתו המוצלחת של מחקר BLAST OSA, מערכת Genio®  קיבלה את סימן תו התקן CE האירופי שלה בשנת 2019. בעקבות התוצאות החיוביות של מחקר BETTER SLEEP, Nyxoah קיבלה אישור CE  להרחבת האינדיקציות הטיפוליות שלה לטיפול בחולי קריסה קונצנטרית מלאה (CCC), הנוגדת כיום את הטיפול של המתחרים. החברה עורכת בימים אלה את המחקר המרכזי DREAM IDE  לאישור ה-FDA ומסחור בארה"ב. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.nyxoah.com/

 

אזהרה - סימן CE מאז 2019. מכשיר ניסיוני בארצות הברית. מוגבל בחוק הפדרלי לשימוש ניסיוני בארצות הברית.

 

הצהרות צופות פני עתיד

הצהרות, אמונות ודעות מסוימות בהודעה לעיתונות זו צופות פני עתיד, המשקפות את הציפיות הנוכחיות של החברה, או לפי הצורך, של מנהלי החברה או הנהלות החברה בנוגע למערכת Genio®; מחקרים קליניים מתוכננים ומתמשכים של מערכת Genio®; היתרונות הפוטנציאליים של מערכת Genio®; המטרות של Nyxoah ביחס לפיתוח, מסלול רגולטורי ושימוש פוטנציאלי במערכת Genio®; התועלת של נתונים קליניים בקבלת אישור FDA פוטנציאלי למערכת Genio®; ותוצאות פעילות החברה, מצבה הכספי, נזילותה, ביצועיה, סיכוייה, צמיחתה ואסטרטגיותיה. מטבען, הצהרות צופות פני עתיד כרוכות במספר סיכונים, אי-ודאויות, הנחות וגורמים אחרים שעלולים לגרום לתוצאות או לאירועים בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או משתמעים מההצהרות הצופות פני עתיד. סיכונים, אי-ודאויות, הנחות וגורמים אלה עלולים להשפיע לרעה על התוצאות וההשפעות הפיננסיות של התוכניות והאירועים המתוארים כאן. בנוסף, סיכונים ואי ודאויות אלה כוללים, אך אינם מוגבלים, לסיכונים ואי הוודאות המפורטים בסעיף "גורמי סיכון" בדו"ח השנתי של החברה על גבי טופס 20-F לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2022, שהוגש לרשות ניירות ערך האמריקאית ("SEC") ביום 22 במרץ 2023, ודו"חות עוקבים שהחברה מגישה ל-SEC. מספר רב של גורמים, כולל, אך לא רק, שינויים בביקוש, תחרות וטכנולוגיה, יכול לגרום לאירועים, ביצועים או תוצאות בפועל להיות שונים באופן משמעותי מכל התפתחות צפויה. הצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה זו לעיתונות בנוגע למגמות או פעילויות בעבר אינן ערובה לביצועים עתידיים ואין לראות בהן מצג לכך שמגמות או פעילויות כאלה יימשכו בעתיד. בנוסף, גם אם התוצאות או ההתפתחויות בפועל עולות בקנה אחד עם ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו, ייתכן שתוצאות או התפתחויות אלה לא יעידו על תוצאות או התפתחויות בתקופות עתידיות. אין כל מצג ואחריות לגבי הדיוק או ההגינות של הצהרות צופות פני עתיד כאלה. כתוצאה מכך, החברה מתנערת במפורש מכל התחייבות או התחייבות לפרסם עדכונים או תיקונים כלשהם להצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו כתוצאה מכל שינוי בציפיות או כל שינוי באירועים, בתנאים, בהנחות או בנסיבות שעליהם מבוססות הצהרות צופות פני עתיד אלה, למעט אם נדרש לעשות זאת במפורש על פי חוק או תקנה. החברה, יועציה או נציגיה, אף אחת מהתחייבויות חברת הבת שלה או נושאי משרה או עובדים של אדם כאמור אינם מבטיחים כי ההנחות העומדות בבסיס הצהרות צופות פני עתיד אלה נקיות מטעויות ואינם מקבלים אחריות כלשהי לדיוק העתידי של ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו או להתרחשותן בפועל של ההתפתחויות החזויות. אין להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד, המתייחסות רק למועד הודעה זו לעיתונות.

למידע נוסף:

Contacts:
Nyxoah
David DeMartino, Chief Strategy Officer
david.demartino@nyxoah.com
+1 310 310 1313

קובץ מצורף

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire