בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל מציג את החידושים והפתרונות הבריאותיים שלו בתערוכת הבריאות העולמית

בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל מציג את החידושים והפתרונות הבריאותיים שלו בתערוכת הבריאות העולמית

בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל מציג את החידושים והפתרונות הבריאותיים שלו בתערוכת הבריאות העולמית

ריאד, ערב הסעודית, 28 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל (KFSH&RC) משתתף כשותף בריאות אסטרטגי בתערוכת הבריאות העולמית 2023, שמתחילה מחר בריאד ונמשכת שלושה ימים.

בית החולים, באמצעות הביתן המשתתף בתערוכה המלווה את הפורום, יציג את החידושים והפתרונות הבריאותיים הבולטים שלו במסגרת כיווניו האסטרטגיים שמטרתם לחזק את מעמדו כחלוץ ידע באמצעות חינוך, מחקר, חדשנות ומתן שירותי בריאות ברמות האיכות והבטיחות הגבוהות ביותר.

מנכ"ל בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל, ד"ר מג‘יד איברהים אל פאיאד, אמר בהזדמנות זו: "ממלכת ערב הסעודית פועלת לבסס את מעמדה כמובילה עולמית בתחום החדשנות, מטפחת מערכת אקולוגית דינמית המאמצת את הטכנולוגיות החדישות ביותר, תומכת בעתיד שירותי הבריאות ומבססת אותה כיעד עולמי".

ד"ר מג‘יד איברהים אל פיאד הדגיש כי "השתתפותה של KFSH &RC בתערוכה באה בהקשר של מחויבותה לקידום חדשנות בתחום הבריאות מהרמה הלאומית לרמה הגלובלית ותמיכה בכל מה שתורם למתן הרמות הגבוהות ביותר של שירותי בריאות וחוויית המטופל הטובה ביותר".

בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל KFSH&RC מציג בפני מבקרי התערוכה את החידושים והפתרונות הבריאותיים השונים שלו ואת השפעתם על שיפור תוצאות הטיפול הרפואי וחוויית המטופל ושיפור היעילות התפעולית בתחומים רפואיים רבים, כולל מסע המטופל, מחקר ביו-רפואי בחלל, רפואה גנומית, ניהול קיבולת, ייצור תרופות רדיופרמצבטיות וטיפול, בתאי T (CAR-T Cell).

בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל KFSH&RC עומד להציג את חידושיו, ולהפגין את מנהיגותו במחקר החלל הביו-רפואי. זה מודגש על ידי התמקדות בפיקוח על ארבעה ניסויים מחקריים במדעי התא שנערכו בחלל, חיזוק התפקיד החלוצי של בית החולים בטיפוח חדשנות בינלאומית. בנוסף, בית החולים יציג את תוכנית הטיפול שלו בהנדסה מחדש של תאי T לחולי סרטן, המסמלת שיפור משמעותי בטיפול הרפואי המיוחד בתוך הממלכה. התקדמות זו מתורגמת גם להפחתת נטל כלכלי ובריאותי, שכן חולים אינם נדרשים עוד לחפש טיפול בחו"ל.

בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל KFSH&RC נחשב בין הבולטים בעולם במתן שירותי בריאות מיוחדים, חלוץ בחדשנות ומרכז מחקר וחינוך רפואי מתקדם. הוא גם מבקש לפתח טכנולוגיות רפואיות ולהעלות את שירותי הבריאות ברחבי העולם בשותפות עם מוסדות מקומיים, אזוריים ובינלאומיים גדולים, כדי להשיג שירות ברמה עולמית בתחומים הקליניים, המחקריים והחינוכיים.

למידע נוסף:

Contact information:
kfshrc@mcsaatchi.com

 

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

 https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5b3530bb-ea2d-42ee-a358-4c2fe3f8630e

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire