מרכז השליטה של KFSH&RC הוא מודל חלוצי להשגת יעילות תפעולית מרבית

מרכז השליטה של KFSH&RC הוא מודל חלוצי להשגת יעילות תפעולית מרבית

זמן ההמתנה למיטה התקצר מ-32 שעות ל-6 שעות

מרכז השליטה של KFSH&RC הוא מודל חלוצי להשגת יעילות תפעולית מרבית

ריאד, ערב הסעודית, 30 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

ספקי שירותי הבריאות מתמודדים עם עלייה מתמשכת בביקוש לשירותי בריאות, המחייבת הפניית מאמצים לשיפור היעילות התפעולית של מוסדות הבריאות. בתגובה לאתגר זה העומד בפני ספקי שירותי בריאות ברחבי העולם, מרכז השליטה בבית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל (KFSH&RC) התגלה כחלוץ בשיפור היעילות התפעולית על ידי יישום נהלים מוכרים ברחבי העולם. מטרתו העיקרית של הדבר היא לשפר את תוצאות הבריאות הכוללות בהתאם למטרות חזון 2030 הסעודי.

מאז השקתו בספטמבר 2021, ביצע המרכז למעלה מ-170,000 הליכי התערבות, וצמצם משמעותית את זמני ההמתנה למיטות מ-32 שעות ל-6 שעות. גם במחלקה לרפואה דחופה נרשמה ירידה של 14% בזמני ההמתנה. כמו כן, זמני ההמתנה בבית המרקחת ובמעבדה השתפרו, כאשר למעלה מ-90% מהמוטבים מקבלים שירות תוך פחות מ-15 דקות.

מאז הקמתו, המרכז הפך למקור העיקרי לקבלת החלטות מונחית נתונים, הוא עוקב ברציפות אחר תנועות המטופלים כדי לשמור על איכות הטיפול, לדבוק בנוהלי תפעול סטנדרטיים ולחזות נפחי ביקוש כדי להפחית סיכונים ולהתמודד עם אתגרים פוטנציאליים.

במקביל, כשותפה אסטרטגית בתחום הבריאות בתערוכת הבריאות העולמית בריאד בין התאריכים 29-31 באוקטובר, KFSH&RC מציגה את המנגנונים שלה לשיפור היעילות התפעולית, תוצאות הטיפול הרפואי וחוויית המטופל, וממצבת את עצמה כפתרון בריאות מוביל באזור.

מרכז השליטה מסתמך על אסטרטגיה שמתאימה תוכניות עסקיות והתערבויות בהתבסס על פרקטיקות מבוססות ראיות המונעות על ידי בינה מלאכותית כדי לשפר את המיפוי והתכנון של זרימות העבודה. שירותי המרכז כוללים דיווח טכני, כריית נתונים, שיפור ביצועים תפעוליים וסקירת תהליכים ותוכניות, ששיאם בהוצאת דוחות שוטפים.

מרכז זה הוא חלק מהמאמצים המתמשכים של KFSH &RC לרתום את כל המשאבים ולהביא את הטכנולוגיות העדכניות ביותר לשיפור התוצאות והיעילות התפעולית. מטרתו היא להיות הבחירה האופטימלית עבור כל מטופל המבקש שירותי בריאות מיוחדים, ולהפוך שירותים אלה לנגישים למגוון רחב יותר של מוטבים.

KFSH&RC ידועה ברחבי העולם במתן שירותי בריאות מיוחדים והיא חלוצה בחדשנות, מחקר רפואי מתקדם וחינוך רפואי. המוסד מבקש באופן פעיל לפתח טכנולוגיות רפואיות ולשפר את רמת הבריאות ברחבי העולם, תוך שיתוף פעולה עם ארגונים מקומיים, אזוריים ובינלאומיים מובילים כדי לספק שירותים ברמה עולמית בתחומים קליניים, מחקריים וחינוכיים.

למידע נוסף:

kfshrc@mcsaatchi.com

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/fe240c06-779b-48f8-bf90-542602be547f

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/879c9435-ea23-47f2-b81a-240a1e2bb3a5*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire