בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל מכריזים על שירות ריצוף מהיר של גנום שלם

בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל מכריזים על שירות ריצוף מהיר של גנום שלם

KFSH&RC מספקת ריצוף מהיר של גנום שלם

 

ריאד, ערב הסעודית, 30 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

בפיתוח פורץ דרך למזרח התיכון, בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל (KFSH&RC) מציג שירות בשם ריצוף גנום מלא מהיר (rWGS) כחלק מפתרונות הבריאות שלו. שירות זה נועד לסייע לרופאים לאבחן הפרעות נדירות וגנטיות, במיוחד ביילודים במצב קריטי, הזקוקים לזיהוי מהיר ומדויק של מצבם.

שירות ריצוף הגנום המלא המהיר לא יסולא בפז עבור יילודים עם מחלות נדירות, מכיוון שהוא מסייע להם להימנע מהתהליך הארוך לעתים קרובות של בדיקות וטיפולים שיכול להימשך חודשים או אפילו שנים ללא אבחנה מדויקת. זה מגדיל את סיכויי ההישרדות ומפחית את עלות הבריאות הכוללת על ידי מזעור אשפוזים בבתי חולים, בדיקות מיותרות וטיפול רפואי.

למרבה הפלא, בית החולים צמצם את הזמן הדרוש לבדיקה גנטית זו ממשך טיפוסי של חודשיים לפחות מ-35 שעות. זמן התגובה הוא בעל חשיבות עליונה בעת תכנון טיפול רפואי ליילודים במצב קריטי, ואספקה מהירה של תוצאות הבדיקות מבטיחה מענה רפואי מהיר ומותאם אישית, ומונעת עיכובים שאחרת היו עלולים להוביל להחמרה במצבו של המטופל או אפילו למוות.

כחלק מהשתתפותו בפסגת הבריאות העולמית, שבה KFSH&RC ממלאת תפקיד חיוני כשותפה אסטרטגית בתחום הבריאות, בית החולים משתף פרטים על שירות ריצוף הגנום המלא המהיר בביתן התערוכה שלו. יכולותיו המתקדמות של בית החולים כוללות ניתוח של עד 99% מרצפי הדנ"א מדגימות דם של מטופלים, לצד מספר פתרונות רפואיים חדשניים.

בדיקת ההרכב הגנטי המקיפה כוללת תהליך יעיל בן ארבעה שלבים. ראשית, הדנ"א מתפרק למקטעים הניתנים לניהול. לאחר מכן, הוא מקודד עם סמל דמוי ברקוד לזיהוי קל, בדומה למעקב אחר מוצרים בחנות. הבדיקה עצמה מתבצעת באמצעות ציוד מיוחד. לבסוף, מערכות מחשב ותוכנות מתקדמות משוות בין רצפים אלה, מזהות הבדלים ברצפי הדנ"א ומזהות את המוטציות הגנטיות האחראיות למחלות.

KFSH & RC מספקת את הרמה הגבוהה ביותר של שירותי בריאות ומציעה את חוויית המטופל הטובה ביותר האפשרית בסביבה חינוכית ומחקרית משולבת. היא משתפת פעולה וחולקת מומחיות עם מוסדות מקומיים, אזוריים ובינלאומיים מובילים כדי לספק שירות תחרותי עולמי בתחומים קליניים, מחקריים וחינוכיים.

KFSH&RC, הידועה ברחבי העולם בזכות שירותי הבריאות המיוחדים שלה, היא חלוצה בחדשנות רפואית ומרכז למחקר וחינוך רפואי מתקדמים. היא מחויבת לקידום טכנולוגיות רפואיות ולהעלאת רמת הבריאות ברחבי העולם באמצעות שותפויות עם מוסדות מקומיים, אזוריים ובינלאומיים מובילים במגזרים קליניים, מחקריים וחינוכיים.

למידע נוסף:

kfshrc@mcsaatchi.com

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/59bc8aa4-5f6d-432a-b4e9-c26544e9aa6d

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/76f80d26-8e56-42df-b95a-c8cdab80e449 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire