בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל מסיים בהצלחה את תפקידו כשותף אסטרטגי בתחום הבריאות בתערוכת הבריאות העולמית 2023

 

בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל מסיים בהצלחה את תפקידו כשותף אסטרטגי בתחום הבריאות בתערוכת הבריאות העולמית 2023

 

 

 

ריאד, ערב הסעודית, 6 בנובמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

תערוכת הבריאות העולמית, שהתקיימה בין התאריכים 29 באוקטובר עד 31 באוקטובר 2023, הוכיחה הצלחה יוצאת דופן עבור בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל (KFSH&RC).

כשותפה אסטרטגית בתחום הבריאות, KFSH&RC הציגה יוזמות פורצות דרך שמטרתן לשפר את היעילות התפעולית בתחומים רפואיים חיוניים, המקיפים את מסע הטיפול בחולה, מחקר חלל, מחקרים גנטיים, טכניקות טיפול קרינתיות חדישות, התקדמות השתלות איברים (כולל השתלה מתורם חי רובוטית מלאה הראשונה בעולם), ניהול קיבולת וייצור תרופות רדיופרמצבטיות להשגת עצמאות בתוך הממלכה.

ד"ר מג‘יד אל פיאד נשא נאום מרכזי שהתמקד בעתיד המבטיח של תיירות המרפא בממלכה, והדגיש את מאמציה המתמשכים של KFSH &RC לשפר את השירותים למטופלים בינלאומיים. "המסע הטרנספורמטיבי של KFSH&RC למוסד ללא מטרות רווח, המתמקד בעיקר בשירות מטופלים מאזור המפרץ, החל בשנת 2021. בשנת הקמתו אושפזו בבית החולים 250 מטופלים, ומאז אנו עדים לגידול שנתי מרשים של 40%. אנו שואפים להרחיב את הטיפול שלנו ל-10,000 מטופלים עד שנת 2030".

ד"ר יאסין מלאווי, מנכ"ל בפועל - אספקת שירותי בריאות ב- KFSH&RC, השתתף בפאנל שעסק ב"אתגרים להאצת השינוי של מגזר הבריאות הסעודי", שם הדגיש את מחויבות בית החולים לתעדף את רווחתם התפקודית של המטופלים במערכת בריאות מבוססת ערכים.

מוהנד אל קאדי, מנהל תקשורת תאגידית ושיווק ראשי ב-KFSH&RC, הביע את שמחתו על הצלחת הפורום, ואמר: "היה תענוג להיפגש עם מנהיגי המגזר, לחלוק את החזון שלנו ולחזות בהשפעה של שיתופי הפעולה שלנו. תערוכת הבריאות העולמית הייתה פלטפורמה יוצאת דופן לחקור הזדמנויות חדשות שיחזקו עוד יותר את נוף הבריאות בממלכה ומחוצה לה".

המומחים של KFSH &RC עסקו באופן פעיל בדיוני פאנל שונים. ד"ר דיטר בררינג, מנכ"ל מרכז המצוינות להשתלות איברים, שיתף תובנות לגבי הפוטנציאל של טכנולוגיות כירורגיות חדשניות לעצב מחדש את שירותי הבריאות. ד"ר מוחמד אלחמיד, מנהל המרכז למידע בריאותי, נשא נאום מעורר מחשבה על שירותי בריאות מבוססי בינה מלאכותית, ושפך אור על עתיד המידע הבריאותי.

יתר על כן, האירוע ציין אבן דרך משמעותית עבור KFSH&RC כאשר הם חגגו את הליך Car-T Cell ה -100 שלהם, הישג ראוי לציון במזרח התיכון. בית החולים זכה גם בפרס היוקרתי "המוקד הטלפוני הטוב ביותר לשירותים ציבוריים של השנה – קריטי" בטקס פרסי המוקד הטלפוני השנתי של המזרח התיכון לשנת 2023.

בשולי תערוכת הבריאות העולמית, KFSH&RC חתמה על מזכרי הבנות מרכזיים. היא שיתפה פעולה עם SABIC, מובילה עולמית בכימיקלים מגוונים, כדי להניע פיתוח וחדשנות של מוצרי בריאות. King Faisal Specialist Hospital International Holding Company, זרוע ההשקעות של KFSH&RC, הקימה שותפות אסטרטגית עם Solutions by STC כדי לשפר את הנוף העסקי בתחום הבריאות ולזהות אזורי צמיחה הדדיים בתחום.

מזכרי הבנות נוספים נחתמו עם Microsoft Arabia, המתמקדים בקיימות וחדשנות לשיפור הטיפול בחולים, ועם קרן Hevolution, תוך שימת דגש על קידום מחקר אריכות ימים והזדקנות. KFSH&RC גם שיתפה פעולה עם Illumina וחתמה על מזכר הבנות עם Johnson & Johnson, עם החזון העיקרי של מהפכה בהכשרה הכירורגית באזור.

למידע נוסף:

kfshrc@mcsaatchi.com

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d1fbe6f1-ca8c-4648-b5cc-d0face002bb9

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/4186aff8-a70d-418f-805f-7c56627ef4c7

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/f07ba549-9d99-43b8-abfb-c884ff5814ad

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/6af04481-381c-41a3-b991-7a0fa0f3c468
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire