KFSH&RC ג'דה מארחת את כנס הסיעוד הבינלאומי העשירי המכנס מומחים ומומחים עולמיים בעלי שם

KFSH&RC ג‘דה מארחת את כנס הסיעוד הבינלאומי העשירי המכנס מומחים ומומחים עולמיים בעלי שם

- הוכרז על הסמכת כבוד של תוכנית ההתמחות בסיעוד

KFSH &RC ג‘דה מארחת את כנס הסיעוד הבינלאומי העשירי המכנס מומחים ומומחים עולמיים בעלי שם

KFSH &RC ג‘דה מארחת את כנס הסיעוד הבינלאומי העשירי המכנס מומחים ומומחים עולמיים בעלי שם

ריאד, ערב הסעודית, 27 בנובמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

כנס הסיעוד הבינלאומי העשירי החל הבוקר בג‘דה, תחת הכותרת "אחיות: כזרזים, נווטים ומחדשים בתחום הבריאות". הכנס, שאורגן על ידי בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל (KFSH&RC), נועד ליצור פלטפורמה מאוחדת עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות לחלוק תובנות וחוויות. הכנס מתמקד גם בשינוי אספקת שירותי הבריאות, קידום מקצוע הסיעוד וחיזוק מעמדו של בית החולים כמוביל עולמי בפרקטיקות סיעוד.

הכנס, המציין את המהדורה הראשונה שלו לאחר עידן מגפת הקורונה, מתפרש על פני שלושה ימים, וכולל שורה של 14 מושבים מרכזיים, 40 מושבים במקביל, 10 סדנאות עומק ו-55 מצגות בו זמנית. הנוכחות הצפויה היא סביב 650 איש.

בהכרזה משמעותית בכנס היום, תוכנית ההתמחות בסיעוד בבית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל בג‘דה קיבלה את הסמכת המרכז האמריקאי להסמכת אחיות (ANCC), והשיגה מעמד של כבוד. הסמכה זו מייחדת את בית החולים כמוסד הבריאות הראשון והיחיד מחוץ לארצות הברית שהוכר ברמה זו של מצוינות על ידי ה- ANCC.

מטרת תכנית ההתמחות בסיעוד המוכרת היא לספק לבוגרי סיעוד טריים ידע חיוני וניסיון מעשי. יוזמה זו נועדה להבטיח שהם מוכנים היטב לספק טיפול ברמה הגבוהה ביותר למטופלים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות בתחום הבריאות.

KFSH&RC הוכנסה לאגודת הכבוד הבינלאומית לסיעוד ‘Sigma Theta Tau‘ המוערכת. חברות זו, הראשונה עבור כל מוסד בריאות שאינו אקדמי מחוץ לארצות הברית, מדגישה את תפקידו של בית החולים כמוביל בפרקטיקות סיעוד, לא רק במזרח התיכון אלא בזירה העולמית.

עם חברות זו, צוות KFSH &RC מקבל גישה לאוסף נרחב של משאבים מדעיים ושיטות סיעוד ברמה עולמית ממוסדות בריאות מובילים ברחבי העולם. גישה כזו חיונית להעלאת רמת הטיפול הסיעודי, לקידום תוצאות הטיפול הרפואי ולשיפור חוויית המטופל הכוללת.

יתר על כן, החברות מאפשרת לבית החולים לחלוק את המומחיות והפרקטיקות שנצברו במשך יותר מארבעה עשורים בתחומי הסיעוד והבריאות עם למעלה מ -600 מוסדות בריאות ורשת של מעל 100,000 חברים ברחבי העולם. חברים אלה הם חלק מאגודה המחויבת לקידום ידע, חינוך, למידה ושירות בסיעוד על ידי טיפוח קהילות של תרגול, חינוך ומחקר.

הכנס, החוגג 20 שנה להיווסדו, צפוי לחקור נושאים מרכזיים בתחום הסיעוד. בראש סדר היום עומד תפקידה האינטגרלי של הסיעוד בהשגת היעדים השאפתניים של חזון 2030 הסעודי. האירוע גם יעמיק בעתיד שירותי הבריאות, במיוחד כיצד הטכנולוגיה והחדשנות מעצבות מחדש את הנוף. הדיונים יתרחבו לקיימות של שירותי הבריאות, לצד תובנות אסטרטגיות לגבי גיוס ושימור אחיות. בנוסף, הכנס ישים זרקור על ההתקדמות האחרונה במחקר הסיעוד ועל התפקיד הקריטי של פרקטיקות מבוססות ראיות בשירותי הבריאות המודרניים.

בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל בולט ברחבי העולם בזכות שירותי הבריאות המיוחדים ושירותי הסיעוד המתקדמים שלו. יש לציין כי היא זכתה בהסמכה היוקרתית של מגנט בפעם השלישית ברציפות, עדות למצוינותה בסיעוד. הסמכה זו, ממרכז ההסמכה האמריקאי לאחיות (ANCC), מייצגת את תקן הזהב העולמי בסיעוד. זהו כבוד השמור לבתי חולים מובחרים המפגינים שירותי סיעוד יוצאי דופן, טיפול איכותי בחולים, פרקטיקות חדשניות ותוצאות רפואיות יוצאות דופן. הכרה זו היא סלקטיבית ביותר, כאשר רק כ-8% מבתי החולים בעולם הגיעו למעמד זה.

למידע נוסף:

kfshrc@mcsaatchi.com

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/2f309382-e99c-4c05-804d-a04a91d5a9f2
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/b96d43a1-485b-4807-86a2-ccf23f50c707

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire