שירות LCL Pharma של UTi יוצא לדרך

 

לונג ביץ', קליפורניה, 17 בנובמבר 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

UTi Worldwide Inc. , (Nasdaq:UTIW), ספקית גלובלית של שירותים ופתרונות לשרשרת האספקה, השיקה שירות חדש של משלוחים חלקיים עם טמפרטורה מבוקרת עבור תעשיית התרופות, הראשון שיחבר בין בלגיה וישראל.

 

תמונה שנלווית להודעה הזאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=37644

 

שירות "LCL Pharma" של UTi מספק חלופה משתלמת למשלוח בדרך האוויר של תרופות ומוצרים הקשורים לבריאות ורגישים לטמפרטורה. השירות מאפשר ללקוחות לבצע משלוחים של פחות ממכולה (LCL) מבלי להתפשר על אמות המידה של האיכות. השירות נחשף בפורום השרשרת הקרה של Port2Port בתל אביב, שם זכה בפרס החדשנות של הכנס, והושק בעקבות שלב פיילוט מוצלח.

 

מטען רגיש לטמפרטורה יכול להיאסף מרחבי אירופה ולהישלח למרכז התרופות של UTi ליד בריסל שיש לו הסמכת GDP (תנאי הפצה נאותים). המרכז מוגדר לעבודה ב-15 מעלות צלזיוס עד 25 מ"צ אבל יש לו גם איזורים של 2 מ"צ עד 8 מ"צ ואזור ייעודי ל-Pharma DG, שמאפשרים נתיבים ושירותים נוספים שיתווספו בעתיד. ניטור ובקרה בזמן אמת מבטיחים ששלמות השרשרת הקרה נשמרת במהלך כל המסע הלאה, אפילו במעבר במכס.

 

פיל אבייט, סגן נשיא גלובלי של UTi, תרופות ובריאות, אמר: "אנחנו תמיד בודקים איך פתרונות חדשניים בשרשרת האספקה יכולים לספק תוצאות טובות יותר ללקוחות שלנו ולמטופלים שלהם. באמצעות "רשת המצוינות בתרופות" שלנו אנחנו ממשיכים לפרוץ גבולות בחיפוש אחר חלופות משתלמות שנותנות מענה לעלות הגבוהה של משלוח מוצרים מתכלים. פתרון ה-LCL החדש שלנו הוא רק דוגמה אחת לכך, ומספק ללקוחות מוצרי הבריאות שלנו שירות חלק עם טמפרטורה מבוקרת, ובכך מאפשר להם להעביר מוצרים ביעילות רבה יותר על ידי שליחת כמויות קטנות יותר בלו"ז קבוע".

 

אודות UTi Worldwide

 

UTi Worldwide Inc. היא חברת שירותים ופתרונות לשרשרת האספקה בינלאומית שלא מבוססת על נכסים שמספקת שילוח מטענים בים ובאוויר, לוגיסטיקה באמצעות חוזים, עמילות מכס, הפצה, לוגיסטיקה נכנסת, תיווך מטעני משאיות ושירותי ניהול אחרים בשרשרת האספקה. החברה משרתת בסיס גדול ומגוון של חברות גלובליות ומקומיות, ביניהן לקוחות שפועלים בענפים עם דרישות ייחודיות בשרשרת האספקה כגון אנרגיה וכרייה, קמעונאות, ביגוד, כימיה, רכב, תרופות וטכנולוגיה. החברה משתמשת ברשת הגלובלית שלה, במערכות המידע הקנייניות שלה, בקשרים עם ספקי הובלה ובמומחיות בשירותי לוגיסטיקה במיקור חוץ כדי להעניק יתרון תחרותי לשרשרת האספקה של כל אחד מלקוחותיה.

ליצירת קשר:

Aimen Chouchane

         firstlight pr

         +44 07835 900 201

         utiteam@firstlightpr.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769