מכון BioMed X ו- Ono Pharmaceutical משיקים שיתוף פעולה חדש בחקר הסרטן

מכון BioMed X  ו- Ono Pharmaceutical משיקים שיתוף פעולה חדש בחקר הסרטן

מכון המחקר הגרמני BioMed X ו-Ono Pharmaceutical, חברת תרופות יפנית, החלו בפרויקט מחקר משותף חדש בנושא אימונותרפיה לסרטן.

היידלברג, גרמניה, 19 בדצמבר 2023, (ACCESSWIRE)

חברת BioMed X הודיעה היום על פרויקט מחקר משותף חדש עם Ono Pharmaceutical Co., Ltd, המסמן את תחילת שיתוף הפעולה בין מכון המחקר הביו-רפואי הגרמני לבין אחת מחברות התרופות הגדולות ביפן. הפרויקט שכותרתו "אסטרטגיות חדשות למעורבות נויטרופילים בגידולים מוצקים" יתארח במכון BioMed X בהיידלברג, גרמניה. מטרת פרויקט מחקר זה היא לתכנן את הדור הבא של אימונותרפיה על ידי מינוף ההשפעות האנטי-סרטניות של נויטרופילים.

 פיתוח אימונותרפיה המכוונת לתאי T הוכח כיעיל ביותר, וזה עדיין תחום מחקר המתפתח במהירות. עם זאת, חולים רבים נשארים עמידים לטיפולים אלה, מה שמחייב פיתוח אסטרטגיות אימונולוגיות חדשות. נוכחותם של נויטרופילים בגידולים מוצקים תועדה היטב, אם כי תפקידם במיקרו-סביבה של הגידול נראה פרדוקסלי על פי הנתונים שהצטברו עד כה. על ידי חשיפת ביולוגיה חדשה של נויטרופילים, פרויקט זה שואף למנף את תפקידיהם לתכנון אימונותרפיה חדשנית.

צוות המחקר החדש יצטרף לתשע קבוצות מחקר נוספות במכון BioMed X בהיידלברג, גרמניה. חוקרים המעוניינים להיות חלק מקבוצת מחקר חדשה זו מוזמנים להיענות לקול קורא בינלאומי זה על ידי הגשת הצעת פרויקט באמצעות BioMed X Career Space בכתובת https://career.bio.mx/call/2023-BMX-C03 עד ליום 18 בפברואר 2024.

כריסטיאן טידונה, מייסד ומנכ"ל מכון  BioMed X: "אונקולוגיה ואימונולוגיה, כולל אימונולוגיה של גידולים, הם תחומי התמחות מרכזיים ב-BioMed X. אנו גאים ומתכבדים בכך ש- Ono בחרה במכון שלנו לפתח אסטרטגיות חדשות לשילוב נויטרופילים בטיפול בסרטן".

טואיצ‘י טקינו, מנכ"ל בכיר, גילוי ומחקר ב- Ono Pharmaceutical: "אנו שמחים מאוד ליצור שותפות עם BioMed X במשימה שלנו המוקדשת להתגברות על סרטן. שיתוף פעולה מחקרי חדשני זה יעסיק אותנו עם מדענים מוכשרים ביותר ברחבי העולם בעלי רעיונות ייחודיים לאימונותרפיה באמצעות נויטרופילים. אנו מאמינים כי צוות המחקר שיוקם באמצעות שיתוף פעולה זה יוביל לגילוי הדור הבא של האימונותרפיה אצלנו".

אודות BioMed X

BioMed X הוא מכון מחקר עצמאי עם אתרים בהיידלברג, גרמניה, ניו הייבן, קונטיקט, מעבדות XSeed ברידג‘פילד, קונטיקט, ורשת עולמית של מיקומים שותפים. יחד עם השותפים שלנו, אנו מזהים אתגרי מחקר ביו-רפואיים גדולים ומספקים פתרונות יצירתיים על ידי שילוב מיקור המונים גלובלי עם פעילות מקומית של כישרונות המחקר המבריקים ביותר בעולם בתחילת הקריירה. לכל אחד מצוותי המחקר המגוונים ביותר ב- BioMed X יש גישה לתשתיות מחקר מתקדמות והוא מונחה באופן רציף על ידי מנטורים מנוסים מהאקדמיה ומהתעשייה. ב-BioMed X אנו משלבים את הטוב משני העולמות - אקדמיה ותעשייה - ומאפשרים חדשנות פורצת דרך על ידי הפיכת המחקר הביו-רפואי ליעיל, מהיר ומהנה יותר.

אודות Ono

Ono Pharmaceutical Co., Ltd, שבסיסה באוסקה, יפן, היא חברת תרופות מוכוונת מו"פ המחויבת ליצירת תרופות חדשניות בתחומים ספציפיים. Ono ממקדת את מחקריה באונקולוגיה, אימונולוגיה, נוירולוגיה ומחקר מיוחד עם צרכים רפואיים גבוהים כתחומי עדיפות לגילוי ופיתוח תרופות חדשניות. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר החברה בכתובת https://www.ono-pharma.com/en.

למידע נוסף וליצירת קשר

Flavia-Bianca Cristian
Recruiting & Communications Manager
fbc@bio.mx
+49 6221 426 11 706

צפו בהודעה המקורית  לעיתונות באתר newswire.com.

מקור: BioMed X Institute

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE