אירוע הספירה לאחור בערב השנה החדשה "HAPPY NEW YEAR TOKYO" נערך לראשונה בבניין הממשל העירוני של טוקיו!

אירוע הספירה לאחור בערב השנה החדשה "HAPPY NEW YEAR TOKYO" נערך לראשונה בבניין הממשל העירוני של טוקיו!

האירוע כלל מופע אורות והופעות על במה

טוקיו, 5 בינואר 2024, (BUSINESS WIRE):

על מנת לציין את הפרידה משנת 2023 ולחלוק את קסמיה של טוקיו לצד תחושת הציפייה לקראת שנת 2024, הממשל העירוני של טוקיו קיים את אירוע הספירה לאחור "HAPPY NEW YEAR TOKYO" בטומין הירובה (כיכר האזרח) שבסמוך לבניין הממשל העירוני של טוקיו, בנוכחות קהל של 650 צופים, שכלל ילדים, מבוגרים ותיירים.

האירוע החל במופע מרהיב של הקרנת אורות אשר הציג את קסמה של טוקיו, לרבות אתריה המפורסמים וארבע העונות המאפיינות את העיר, ולאחריו נערכו הופעות בהשתתפות האמן המוסיקלי פיקו טארו ודמויות של סאנריו, כמו הלו קיטי, שעלו על הבמה כאורחים והלהיבו את הקהל. במהלך מופע הסיום נשאו המושלת קויקה והמשתתפים פנסים, בתפילה לקראת השנה החדשה ולמען עתידה של טוקיו. האירוע נחתם בספירה לאחור.

מופע בהשתתפות פיקו טארו, דמויות סאנריו והמושלת קויקה

האירוע נפתח בהופעת אורח של פיקו טארו, עם עיבוד מיוחד של שיר הדגל שלו "PPAP" שהוצג בגרסה מיוחדת לרגל האירוע. לדבריו, "כתבתי את השיר עם המילה "YO", שמייצגת הן את " you" והן את "TOK", ומתייחסת לתנועת מחוגי השעון במילה "טוקיו", תוך הטמעת המסר של "בואו ננוע קדימה עם טוקיו" בתוך השיר".

לאחר מכן עלו על הבמה הדמויות של סאנריו, כשבראשן הלו קיטי. הן לקחו חלק בהופעה מקסימה בשילוב עם מופע האורות המרהיב.

לאחר הופעות האורח עלתה על הבמה המושלת קויקה. היא כתבה את המסר " Everyone Shines Your Tokyo" על אחד הפנסים ואמרה, "קסמה של טוקיו, שנולד מחדש מדי יום, נוצר על ידי כל אחד ואחד מאיתנו. המשמעות היא, שכאשר האור שלכם בוהק יותר, כך גם טוקיו זוהרת יותר". במהלך מופע הסיום הוקרן על קיר קעור ענק מופע אורות שהציג את ארבע העונות של טוקיו. לאחר מכן, בשילוב עם תמונות הספירה לאחור, הונפו לעבר השמים הפנסים שעליהם נכתבו איחולי המשתתפים ומילאו את הכיכר במופע מרהיב של אורות.

© 2023 SANRIO CO., LTD. APPROVAL NO. P151227-2

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53874967/en

אנשי קשר

שאלות מעיתונאים:
Shigeki Yamaguchi

מנהל מכירות, חטיבת התיירות, משרד התעשייה והעבודה, הממשל העירוני של טוקיו
Shigeki_Yamaguchi@member.metro.tokyo.jp

 

מקור:  Tokyo Metropolitan Government

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire