Fortrea מקימה שותפות בתעשייה עם Veeva ו-Advarra כדי לייעל את חוויית הניסויים הקליניים של המטופלים והאתר

Fortrea מקימה שותפות בתעשייה עם Veeva ו-Advarra כדי לייעל את חוויית הניסויים הקליניים של המטופלים והאתר

שיתופי פעולה עם החברות כדי לספק למטופלים ולאתרים גישה קלה למידע המחקר בפתרון משולב אחד

דורהאם, צפון קרוליינה, 11 בינואר 2024, (GLOBE NEWSWIRE):

Fortrea  (נאסד"ק: FTRE) ("החברה"), ארגון מחקר חוזי גלובלי מוביל (CRO), הודיע היום על שותפות בתעשייה עם החברים המייסדים Veeva Systems Inc, ספקית מובילה של פתרונות ענן תעשייתיים לתעשיית מדעי החיים העולמית, ו-Advarra, ספקית מובילה של טכנולוגיית מחקר קליני עבור אתרי מחקר קליני ונותני חסות, כדי לספק פתרון משולב ממוקד מטופל ואתר המייעל את הניסוי הקליני הניסיוני.

 

Fortrea, Veeva ו- Advarraמשתפות פעולה כדי להציע פתרון טכנולוגי חלק ומאוחד המשלב את הטכנולוגיות הטובות מסוגן ושממנף את מומחיות התהליכים של Fortrea. הדבר יסייע להקל על העומס האדמיניסטרטיבי על החולים והאתרים ויגביר את הנגישות של ניסויים קליניים לציבור.

"שמענו מהוועדה המייעצת של האתר שלנו שריבוי הטכנולוגיות המשמשות במחקר הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר שלהם", אמר מנהל התפעול הראשי שלFortrea  ונשיא השירותים הקליניים מארק מוראיס (Mark Morais). "בעבודה עם שותפים מובילים בתעשייה וחברים מייסדים, Veeva ו-Advarra, אנו נוקטים פעולה כדי להסיר מורכבויות כדי שנוכל לטפל בנקודות החולשה של אתרים ומטופלים ולחולל שינוי. אנו ממנפים את נקודת התצפית הייחודית שלנו בתעשייה המאפשרת לנו לשלב את המומחיות שלנו על פני מערכות אקולוגיות של טכנולוגיה ונתונים משותפים הטובים מסוגם ולהוסיף זאת לארגון שלנו תוך כדי התנהלות מהירה, כדי לפשט באופן דרמטי את החוויה עבור מטופלים, אתרים ונותני חסות".

עבור אתרים, השותפות אמורה לספק:

*חוויית כניסה פשוטה ומבוססת ענן עבור מחקרים המנוהלים על ידי Fortrea

*גישה לטכנולוגיות הדרכה דרך לוח מערכת יחיד

*סביבה מאוחדת עם מאגר יחיד למסמכי לימוד ורשומות

עבור המטופלים, הפתרון מתוכנן להציע:

*תמיכה והדרכה קלות לגישה, שלב אחר שלב, ביקור אחר ביקור והדרכה לאורך מסע הטיפול של המטופל

*חוויית משתמש פשוטה יותר באמצעות פלטפורמה אחת

*פונקציונליות הפניה עצמית כדי לחפש ולמצוא מחקרים בתחום המחלה שלהם עניין

*תמיכה שוטפת במטופלים והדרכה באמצעות פורטל מקוון או אפליקציה לנייד

*יישום פשוט לנייד ולאינטרנט להסכמה ותגובה לסקרי תוצאות

"Veeva עוזרת לקדם ניסויים קליניים עם יישומים מחוברים שמפחיתים את נטל ההשתתפות עבור מטופלים, מייעלים את הביצוע עבור אתרי מחקר ומגבירים את השקיפות עבור נותני החסות", אמר ג‘ים ריילי (Jim Reilly), סגן נשיא, Veeva Development Cloud Strategy. "הרחבת השותפות שלנו עם Fortrea  לאספקת יישומי הפלטפורמה הקלינית של Veeva תענה על הצרכים הייחודיים של מטופלים, אתרים ונותני חסות תוך שיפור משמעותי באיכות נתוני המחקר ושיתוף הפעולה עם אתרים".

"המשימה של Advarra היא לנפץ את המחסומים שמעכבים מחקר קליני, ולכן אנו נרגשים לספק את פתרון Longboat ושירותי IRB שלנו כחלק משותפות חדשנית ושיתופית זו שמטרתה להפחית את נטל האתר והמטופלים", אמרה אליסה קסדה (Elisa Cascade), מנהלת מוצר ראשית ב-Advarra.  "על ידי מינוף פתרון ארוך הטווח שלנו, Fortrea תספק חוויית מחקר קליני מחודשת שתשפר הן את תאימות הפרוטוקולים והן את מעורבות האתר והמטופלים לאורך כל תהליך הניסוי הקליני".

קבלו מידע נוסף על האופן שבו Fortrea מניעה חדשנות בתחום הבריאות ברחבי העולם ב-Fortrea.com. למידע נוסף על הפלטפורמות הטכנולוגיות, בקרו באתר Veeva Clinical Platform וב-Advarra Longboat.  

אודות Fortrea

Fortrea (נאסד"ק: FTRE) היא ספקית גלובלית מובילה של פתרונות פיתוח קליני וגישה למטופלים לתעשיית מדעי החיים. אנו משתפים פעולה עם חברות ביו-פרמצבטיקה, מכשור רפואי ואבחון, מתפתחות וגדולות, כדי להניע חדשנות בתחום הבריאות המאיצה טיפולים משני חיים לחולים הזקוקים לכך. Fortrea מספקת ניהול ניסויים קליניים שלב I-IV, פרמקולוגיה קלינית, פתרונות ניסוי מבוססי טכנולוגיה מובחנת ושירותים לאחר אישור. הפתרונות של Fortrea ממנפים שלושה עשורים של ניסיון המתפרשים על פני יותר מ-20 תחומים טיפוליים, תשוקה לקפדנות מדעית, תובנות יוצאות דופן ורשת אתרי חוקרים חזקה. הצוות המוכשר והמגוון שלנו, המונה יותר מ-19,000 אנשים העובדים ביותר מ-90 מדינות, מותאם לספק פתרונות ממוקדים ומהירים, ללקוחות ברחבי העולם. למדו עוד על האופן שבו Fortrea הופכת לכוח טרנספורמטיבי ייעודי למטופל ב-Fortrea.com ועקבו אחרינו בלינקדאין  וב-X (לשעבר טוויטר) @Fortrea.

Fortrea אנשי קשר:

Fortrea Media: Galen Wilson – 703-298-0802, media@fortrea.com
Fortrea Media: Kate Dillon – 646-818-9115, kdillon@prosek.com 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire