הפדרציה הסעודית Sports for All מכריזה על מיקום חדש למרתון ריאד השלישי

הפדרציה הסעודית Sports for All מכריזה על מיקום חדש למרתון ריאד השלישי

 

ריאד, ערב הסעודית, 4 בפברואר 2024, :(BUSINESS WIRE)

הפדרציה הסעודית לספורט לכולם-    The Saudi Sports for All Federation (SFA) הודיעה כי מיקום הזינוק והסיום של מרתון ריאד השלישי, שיתקיים ב-10 בפברואר, בתמיכת משרד הספורט, יהיה בארנת המלכה החדש שזה עתה נבנה.

מרתון ריאד הפך לאחד מאירועי הספורט הנצפים ביותר במדינה, מה שהופך את ארנת הממלכה למיקום המושלם להזנקת וסיום מרוץ הדרכים המרגש הזה. ב-2023 המרתון משך 15,000 משתתפים מ-128 מדינות, ואחוז הסעודים המשתתפים עמד על 61.6%. אמצעים ננקטו גם ב-2023 כדי להסמיך את המרתון כמרוץ דרכים עולמי באתלטיקה.

נקודת הפתיחה והסיום תהיה דרך אימאם סעוד בן פייסל, מול ארנת הממלכה, עבור מסלול המרתון המלא (42.2 ק"מ), חצי מרתון (21.1 ק"מ), 10 ק"מ לבני 17 ומעלה, ומסלול למתחילים, משפחות וילדים בן 4 ק"מ. מתחם ‘כפר המרתון‘ יוקם בכיכר ארנת הממלכה למשך יומיים בתאריכים 9-10 בפברואר, ויציע דוכני מזון ומשקאות, אפשרויות בידור ומגוון רחב של פעילויות כושר ואורח חיים בריא.

מסלול באורך 21.1 ק"מ סומן לאורך רחובות ריאד ומצפה למשתתפי המרתון וחצי מרתון. הוא יעבור בין נקודות ציון מרכזיות בעיר, כולל דיריה וואדי חניפה – אלו שירוצו 42.2 ק"מ יקיפו את אזור זה פעמיים. המסלול לאורך 10 ק"מ יעבור בחלקה הצפוני של העיר, דרך Wonder Garden ו-Boulevard World, כשהמסלול בן 4 ק"מ ממלא את הפער בין המסלול הזה למסלול הארוך יותר באורך 21.1 ק"מ.

שיימה סאלה אל-חוסייני, מנכל"ית SFA, אמרה: "אנחנו שמחים לקיים שוב את מרתון ריאד ולשלב בו את אתר הספורט החדש ביותר, ארנת הממלכה. אנחנו בטוחים שהשנה האירוע יהיה גדול וטוב יותר מאי פעם, ויעזור לנו להגשים את החזון לעודד חלקים גדולים יותר באוכלוסיית הממלכה להשתתף בפעילות גופנית."

מרתון ריאד מתוכנן לחבר בין אנשים רבים בעלי עניין משותף, לעודד ביניהם חברויות חדשות ויצירת זכרונות כחלק ממסעם הגופני. ההרשמה זמינה דרך אתר האינטרנט של מרתון ריאד, וכן האתר והאפקליציה של SFA.

הפדרציה הסעודית לספורט לכולם-    The Saudi Sports for All Federation (SFA)  היא ארגון ספורט ובריאות קהילתי פרואקטיבי שנוסד לצורך קידום אורח חיים בריא בממלכת ערב הסעודית. מידע נוסף זמין בכתובת  https://sportsforall.com.sa/

*מקור: AETOSWire

אנשי קשר

נורה אלמוחמד
nalmohaimeed@apcoworldwide.com

 

מקור: Saudi Sports for All Federation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire