Karate Combat 46 תשפר את מעמדה של דובאי כיעד תיירות ספורט מוביל

Karate Combat 46 תשפר את מעמדה של דובאי כיעד תיירות ספורט מוביל

 

KC46 יתקיים ביום שבת 20 באפריל
ליגת הספורט המקצוענית הראשונה בה מבוצע משחוק באמצעות אסימון גישה לבלוקצ‘יין

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 24בפברואר 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Karate Combat, הליגה המובילה בעולם ללחימה מקצועית במגע מלא, שיתפה פעולה עם מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי (DET) ומועצת הספורט של דובאי (DSC) כדי להביא את Karate Combat 46 (KC46) לאמירות באביב הקרוב.

 

KC46, שצפוי להיות האירוע הגדול ביותר של הליגה עד כה, משתף פעולה עם TOKEN2049 לאירוע שייערך בשבת, ה-20 באפריל. כחלק משיתוף הפעולה KC46 יהיה חלק מהתוכנית הרשמית של TOKEN2049 Week Dubai, והוא יעניק למשתתפי הכנס הזדמנות לחזות באחת מליגות הספורט החדשניות בעולם באמצעות כרטיסים מיוחדים וכן הזדמנות לפגוש בשגרירי האירוע במהלך הכנס. KC46 יוכרז בידי חברי היכל התהילה של ה=UFC ז‘ורז‘ סנט פייר (Georges St-Pierre -GSP) ובאס רוטן (Bas Rutten), לצידו של מייק מג‘לאק (Mike Majlak), היוצר ומנחה משותף של הפודקאסט Impaulsive.

 

Karate Combat היא ליגת הספורט המקצוענית הראשונה המנוהלת ומשוחקת בידי אסימון, האסימון $KARATE. KC46 יתקיים במהלך שבוע TOKEN2049, מפגש ה-Web3 הגדול ביותר באמירות, אשר יפגיש למעלה מ-15,000 חברים מקהילת הקריפטוגרפיה העולמית. כל אוהד יוכל להשתתף בליגה על ידי הורדת אפליקציות ה-iOS והאנדרואיד של Karate Combat.

 

בשבוע שלפני KC46 מתכננת הליגה לקיים אירועים מיוחדים בנקודות הציון הבולטות ביותר בעיר, כולל מסיבת עיתונאים בהשתתפות לוחמים עם תצוגת ‘מוזיאון העתיד‘ ועם התמודדויות מול Dubai Frame. הרקע של VFX התלת-ממדי של Karate Combat יכלול גם את קו הרקיע של דובאי עם טוויסט עתידני מרגש.

 

אסים זאידי (Asim Zaidi), נשיא Karate Combat League, אמר: "המטרה העיקרית שלנו היא להדהים את עולם הספורט הקרבי בכל אירוע שאנחנו עושים. ואני חייב לומר שהאירוע שלנו שאנחנו מתכננים בדובאי ישבור לחלוטין את האינטרנט! אף אחד לא מציע בידור כמונו, ועם התמיכה של DET ו-DSC, אנחנו עומדים להדהים את עולם ספורט הקרב. עקבו אחרינו!"

אחמד אל חאג‘ה (Ahmed Al Khaja), מנכ"ל Dubai Festivals and Retail Establishment (פסטיבלים וקמעונאות בדובאי)– מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי, אמר: "KC46 הוא תוספת מרגשת ללוח השנה של דובאי לאורך כל השנה של אירועי עסקים, פנאי וספורט. כמארחת של אליפויות וטורנירים גדולים רבים, דובאי גדלה והפכה ליעד תיירות ספורט מוביל, כאשר KC46 משמש לביסוס נוסף של מעמדה של העיר כמרכז אירועים בינלאומי. בהתאם לאג‘נדה הכלכלית של דובאי, D33, כדי לבסס עוד יותר את מעמדה של דובאי כאחת משלוש הערים המובילות בעולם לעסקים ופנאי, האירועים והפסטיבלים של דובאי מושכים את כוכבי הבידור, סגנון החיים והספורט המובילים בעולם. המתקנים המודרניים של דובאי והמקומות הייעודיים שמספקים את האירועים הללו לצד החוויות התוססות שלנו ברחבי העיר וגישה נוחה לשווקי קרבה, הופכים את דובאי למיקום אטרקטיבי ביותר לאירוח אירועים, בנוסף ללוחמים ואוהדים שיכולים גם לחקור את העיר המרגשת שלנו".

סעיד חארב (Saeed Hareb), מזכ"ל מועצת הספורט של דובאי, אמר: "אנו שמחים שהטורניר הצטרף לרשימה של אירועים מכובדים ובעלי פרופיל גבוה רבים שנערכו בדובאי. תחרות זו גם מאשרת את מעמדה של דובאי כעיר התומכת בספורט ובסביבה נפלאה להופעתם וצמיחתם של אירועי ספורט שונים. אנחנו רוצים שהליגה היוקרתית הזו תצליח, ושזו תהיה התחלה של עוד המשכיות והצלחות לאירוע".

סעיד חארב הוסיף: "מתחילת השנה אירחה דובאי טורנירים בינלאומיים רבים בענפי ספורט שונים, ואין ספק שלחובבי הקראטה ואומנויות הלחימה בכלל מגיע שאירוע עולמי יוצג ככזה שנותן להם הזדמנות לראות את כוכבי הספורט הזה תוך שהוא משמש מוטיבציה לכל העוסקים בספורט זה במדינה. איחוד האמירויות הערביות הוא ביתם של קהילות מגוונות מיותר מ -200 לאומים מכל רחבי העולם, ולכל אחד מהם יש את הספורט האהוב עליו שהוא להוט לעקוב אחריו ולצפות בכוכבים", הוסיף סעיד חארב.

למידע נוסף על Karate Combat בקרו באתר www.karate.com/

אודות מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי (DET)

עם החזון האולטימטיבי להפוך את דובאי למרכז המסחרי, מרכז ההשקעות ויעד התיירות המוביל בעולם, מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי (DET) מוסמכת לתמוך בממשלה במיצוב האמירות כמרכז מרכזי לכלכלה ותיירות עולמית, ובהגברת מדדי התחרותיות הכלכלית והתיירותית של העיר, בהתאם למטרות סדר היום הכלכלי של דובאי,  D33, השואפת להכפיל את גודלה של כלכלת האמירות ולבסס את מעמדה בין שלוש הערים המובילות בעולם בעשור הקרוב. במסגרת זו, DET מקדמת מאמצים לשפר עוד יותר את הכלכלה המגוונת והחדשנית מבוססת השירותים של דובאי כדי למשוך כישרונות גלובליים מובילים, לספק סביבה עסקית ברמה עולמית ולהאיץ את צמיחת הפרודוקטיביות. בנוסף, DET תומכת בחזון של דובאי להפוך לעיר הטובה ביותר בעולם לבקר בה, לחיות ולעבוד בה על ידי קידום הצעת היעד המגוונת שלה, סגנון החיים הייחודי ואיכות החיים יוצאת הדופן שלה, באופן כללי.

DET היא הרשות העיקרית לתכנון, פיקוח, פיתוח ושיווק של מגזרי העסקים והתיירות של דובאי. כמו כן, היא אחראית על רישוי וסיווג כל סוגי העסקים, לרבות בתי מלון, מפעילי תיירות וסוכני נסיעות. תיק ה-DET כולל את החברה לפיתוח כלכלי של דובאי (DEDC), תאגיד רישיונות העסקים של דובאי (DBLC), תאגיד דובאי להגנת הצרכן וסחר הוגן (DCCPFT), Dubai SME, תאגיד דובאי לשיווק תיירות ומסחר (DCTCM), פסטיבלים וקמעונאות בדובאי (DFRE) ומכללת התיירות של דובאי (DCT)

אודות מועצת הספורט של דובאי (DSC)

נוסדה ב -30 בנובמבר 2005, בעקבות צו של שייח מוחמד בן ראשיד אל מכתום, סגן נשיא וראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות ושליט דובאי, מועצת הספורט של דובאי (Dubai Sports Council ) היא הגוף הרשמי האחראי על פיתוח ענף הספורט באמירות. כיום, תחת הדרכתו של היו"ר שלה, שייח מנצור בן מוחמד בן ראשיד אל מכתום, DSC מארגנת ותומכת ביותר מ -400 אירועים בשנה - לא רק אקסטרווגנזות ספורטיביות מהשורה הראשונה, אלא גם פרסים וכנסים המקדמים מצוינות, יצירתיות וחדשנות בעולם הספורט. המועצה מפקחת על עבודתם של שבעת מועדוני הספורט המקומיים של דובאי ומגלה עניין פעיל בעידוד הפעילות הגופנית בחברה, במיוחד בקרב נשים וילדים, באמצעות תוכניות ופעילויות שנועדו ליצור מודעות לחשיבות הספורט והפעילות הגופנית, ולהפוך אותם לדרך חיים עבור הקהילה.

עם זאת, המנדט של DSC הוא לא רק לקדם ספורט, ליצור מודעות ולטפח כישרונות, אלא גם לתמוך ביצירתיות ולתגמל מצוינות, בקרב יחידים וארגונים כאחד ולעזור לדובאי להפוך לארץ של בריאות, אושר וחיוניות. היא ארגנה כנסים וסימפוזיונים בינלאומיים רבים מאז 2006, כולל ועידת הספורט הבינלאומית השנתית של דובאי, כדי לשפר את הידע והתרבות המקצוענית, והביאה לכאן כמה מהשמות הגדולים ביותר מעולם הספורט לחלוק את חזונם ומחשבותיהם. המועצה גם שואפת לפתח את תעשיית הספורט באיחוד האמירויות ובעולם באמצעות יוזמות כמו פרס הספורט היצירתי של מוחמד בן ראשיד אל מכתום, והיא מארגנת אליפויות ספורט בינלאומיות גדולות רבות, כמו גם בשיתוף פעולה עם גופי ספורט מרובים.

אודות  Karate Combat (KC)

Karate Combat היא הליגה המובילה בעולם ללחימה מקצועית במגע מלא, והיא ממזגת את ההתרגשות של פעילות קרטה חיה במגע מלא עם סביבות CGI סוחפות המופעלות ונוצרות באופן וירטואלי בידי מנוע המשחקים Epic Games Unreal. מדליסטים אולימפיים ואלופים לאומיים מרחבי העולם כלולים ברשימת בעלי החגורות השחורות המוזמנים להתחרות בשמונה קטגוריות משקל שונות במטרה לנצח ב- Karate Combat World Championship. הליגה, שמוזרמת ומשודרת ליותר מ-100 מדינות ברחבי העולם, נמצאת בבעלות קרן סנסיי Sensei Foundation, חברה של חברת קרן איי קיימן  ושלוחותיה.

למידע נוסף:

Media Contact

press@karate.com

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/148a915c-3631-433b-9d80-a9863090414e

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire