ההתפתחויות האחרונות באלרגיה ואימונולוגיה קלינית ייסקרו בקונגרס EAACI 2024 בוולנסיה, ספרד

 

ההתפתחויות האחרונות באלרגיה ואימונולוגיה קלינית ייסקרו בקונגרס EAACI 2024 בוולנסיה, ספרד

 

EAACI Congress 2024

http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d32f0dd2-5510-4922-aead-62719b31e294

 

ולנסיה, ספרד, 19 במרץ 2024 (GLOBE NEWSWIRE) :

 

האקדמיה האירופית לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית - The European Academy of Allergy and Clinical Immunology (EAACI), עם חברים של מעל 16,000 מ -125 מדינות, מארגנת מדי שנה את הקונגרס שלה כדי לחשוף את המחקרים האחרונים ואת ההתקדמות החדשנית באלרגיה ואימונולוגיה קלינית. אנו נרגשים לשלוח לכם הזמנה חמה לקונגרס EAACI 2024 הקרוב, המתוכנן להתקיים בוולנסיה בין התאריכים 31 במאי עד 3 ביוני 2024.

 

במטרה לספק לכם חוויה סוחפת, נציע לכם אזור עיתונות ייעודי בו תוכלו לקבוע ראיונות עם רופאים וחוקרים מובילים בתחום.

 

הירשמו בחינם

 

מקום:


המקום שלנו, Feria de Valencia, הוא מרכז כנסים ותערוכות יוקרתי הידוע במודרניות וברבגוניות שלו. יתר על כן, האירוע יתקיים בעיר התוססת ולנסיה, אשר נחגג על הדו-קיום ההרמוני של המסורת והמודרניות.

 

תכנית:


התוכנית המדעית תקיף את כל הספקטרום של אלרגיה ואימונולוגיה קלינית. תחת הנושא הכולל של "מהפכה בטיפול בחולים באמצעות כוחו של מדע הנתונים", הקונגרס שלנו מבטיח להיות מסע אינטלקטואלי יוצא דופן. אנו שמחים להציג תוכנית מגוונת ודינמית הכוללת מעל 150 מפגשים מדעיים שנוצרו בקפידה כדי ליידע ולעורר השראה.

 

*מדעי הסביבה: הצטרפו לשיחה כדי להבין כיצד סוגיות סביבתיות הגבירו משמעותית מחלות אלרגיות כגון אסתמה של הסימפונות, רינו-לחמית אלרגית ואטופיק דרמטיטיס במדינות מתועשות בשנים האחרונות.

 

*אלרגיה למזון: בעיה מרכזית בבריאות הציבור עם שכיחות עולה במטרופולינים והשפעה משמעותית על חייהם של חולים עם אלרגיות. נדון בגישות חדשניות לניהול אלרגיות למזון.

 

*חידושים באימונותרפיה: גילוי התפתחויות מהפכניות באימונותרפיה לאלרגנים, תחום המשנה את עקרונות הטיפול באלרגיה. למדו על ההתקדמות האחרונה ביישום של אימונותרפיה.

 

אלרגיות ילדים: לחקור את השכיחות הגוברת של אלרגיות בקרב ילדים ברחבי העולם ואת הגורמים התורמים לתופעה זו. תקבלו תובנות לגבי יוזמות גלובליות לטיפול באלרגיות ילדים ומאמצים משותפים לשיפור רווחתם של אנשים צעירים הסובלים מאלרגיות.

 

מידע נוסף אודות EAACI


בקישור זה תוכלו למצוא את הוועדה הייעודית שלנו, המורכבת מרופאים ומדענים בעלי שם מלאומים שונים, זמינה לראיונות ועדכונים.

הודעה לעיתונות: https://eaaci.org/news/

מדיה חברתית:

פודקאסט: https://linktr.ee/eaaci
לינקדאין: 
https://www.linkedin.com/company/eaaci/
אינסטגרם: 
@eaaciHQ
טוויטר: 
@EAACI_HQ
פייסבוק: 
https://www.facebook.com/EAACI
איש קשר: communications@eaaci.org

האשטאגים: #EAACIannualCongress

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire