Nyxoah מקדמת אסטרטגיית גישה למטופלים באמצעות שותפות עם האגודה האמריקנית לאף אוזן גרון - הקרן לניתוחי ראש וצוואר

Nyxoah מקדמת אסטרטגיית גישה למטופלים באמצעות שותפות עם האגודה האמריקנית לאף אוזן גרון - הקרן לניתוחי ראש וצוואר

חברת המכשור הרפואי הראשונה שהפכה למובילת החברה ברמת ENTerprise Circle

מונט-סנט-גיברט, בלגיה, 25 במרץ 2024, (GLOBE NEWSWIRE) :

Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה חתמה על שותפות אסטרטגית להפוך למובילת תאגידים ברמת ENTerprise Circle עם האגודה האמריקנית לאף אוזן גרון – הקרן לניתוחי ראש וצוואר (AAO-HNSF). חברת Nyxoah היא חברת המכשור הרפואי הראשונה שמשתפת פעולה עם AAO-HNSF ברמה זו.

AAO-HNSF מחויבת לזהות ולהילחם במדיניות כיסוי מזיקה המאיימת על הגישה לשירותי אף אוזן גרון איכותיים - ראש וצוואר. צוות ההדרכה של האקדמיה, בשיתוף עם חבריה המסורים ושותפיה האסטרטגיים בתעשייה כמו Nyxoah, פועלים באופן פעיל עם משלמים כדי להשיג מטרה זו.

ENTerprise Circle מעניק חוויה טיפולית מהשורה הראשונה ושיתוף הפעולה יתמקד בשיפור גישת המטופלים לטיפולים פורצי דרך חדשים עבור OSA על ידי:

*ניווט במסלול דרישות האישור המוקדם של CMS ומשלמים פרטיים

*הכנה לאינטראקציה עם ה- FDA ו- AMA CPT כדי להרחיב את גישת המטופלים לטיפול מתאים

*תמיכה בהפחתת המכשולים לטיפול חדש בגירוי עצבי היפוגלוסלי דו-צדדי (HGNS) עם הנחיות קליניות שישמשו את CMS ומשלמי ביטוח מסחרי

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Nyxoah, יצרנית Genio", אמר ד"ר ג‘יימס דני השלישי, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל, AAO-HNSF. "עם הצמיחה המהירה של HGNS, רופאי אף אוזן גרון ממלאים תפקיד חשוב יותר ויותר בטיפול ב- OSA. מערכת Genio מייצגת את הדור הבא של טכנולוגיית HGNS וה-AAO-HNSF מצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם Nyxoah כדי להבטיח שלכל החולים בארה"ב תהיה גישה למערכת".

"לכבוד הוא לנו להיות חברת המכשור הרפואי הראשונה שמשתפת פעולה עם AAO-HNSF כאלופה תאגידית ברמת ENTerprise Circle", אמר אוליביה טלמן, מנכ"ל Nyxoah. "חברת Nyxoah וה- AAO-HNSF חולקים את המטרה המשותפת של להציב את המטופלים במקום הראשון ולוודא שיש להם גישה לטיפול HGNS. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם AAO-HNSF בזמן שאנו מתכוננים להשקה שלנו בארה"ב".

אודות AAO-HNS

האקדמיה האמריקאית לאף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר (AAO-HNS) היא אחד הארגונים הגדולים בעולם המייצגים מומחים המטפלים באוזניים, באף, בגרון ובמבנים הקשורים של הראש והצוואר. רופאי אף אוזן גרון – מנתחי ראש וצוואר מאבחנים ומטפלים בהפרעות רפואיות שהן בין השכיחות ביותר המשפיעות על חולים בכל הגילאים בארצות הברית וברחבי העולם. מצבים רפואיים אלה כוללים מחלת אוזניים כרונית, הפרעות שמיעה ושיווי משקל, אובדן שמיעה, סינוסיטיס, נחירות ודום נשימה בשינה, אלרגיות, הפרעות בליעה, דימום מהאף, צרידות, סחרחורת וגידולים בראש ובצוואר וכן ניתוחים אסתטיים ומשחזרים ופרוצדורות מיקרו-כירורגיות מורכבות של הראש והצוואר. האקדמיה מונה כ-13,000 חברים.

אודות Nyxoah

 

Nyxoah היא חברת טכנולוגיות רפואית שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים למצבי הפרעות נשימה בשינה (OSA). הפתרון המוביל של Nyxoah הוא המערכת Genio®, טיפול על ידי גירוי של העצב התת לשוני ללא עופרת וללא סוללות שמתמקד במשתמש ב-OSA, מצב הפרעות הנשימה בשינה הנפוץ ביותר בעולם שקשור לסכנת מוות מוגברת ותחלואה נלווית כולל מחלות לב וכלי דם, דיכאון ושבץ. Nyxoah מונעת על ידי החזון כי חולי OSA צריכים ליהנות מלילות נינוחים ולהרגיש שניתן לחיות את חייהם במלואם. 

 

אזהרה - סימן CE מאז 2019. מכשיר ניסיוני בארצות הברית. מוגבל בחוק הפדרלי לשימוש ניסיוני בארצות הברית.

למידע נוסף, אנא בקרו באתר http://www.nyxoah.com/.

הצהרות צופות פני עתיד

הצהרות, אמונות ודעות מסוימות בהודעה לעיתונות זו צופות פני עתיד, המשקפות את הציפיות הנוכחיות של החברה, או לפי הצורך, של מנהלי החברה או הנהלות החברה בנוגע למערכת Genio®; מחקרים קליניים מתוכננים ומתמשכים של מערכת Genio®; היתרונות הפוטנציאליים של מערכת Genio®; המטרות של Nyxoah ביחס לפיתוח, מסלול רגולטורי ושימוש פוטנציאלי במערכת Genio®; התועלת של נתונים קליניים בקבלת אישור FDA פוטנציאלי למערכת Genio®; ותוצאות פעילות החברה, מצבה הכספי, נזילותה, ביצועיה, סיכוייה, צמיחתה ואסטרטגיותיה. מטבען, הצהרות צופות פני עתיד כרוכות במספר סיכונים, אי-ודאויות, הנחות וגורמים אחרים שעלולים לגרום לתוצאות או לאירועים בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או משתמעים מההצהרות הצופות פני עתיד. סיכונים, אי-ודאויות, הנחות וגורמים אלה עלולים להשפיע לרעה על התוצאות וההשפעות הפיננסיות של התוכניות והאירועים המתוארים כאן. בנוסף, סיכונים ואי ודאויות אלה כוללים, אך אינם מוגבלים לסיכונים ואי הוודאות המפורטים בסעיף "גורמי סיכון" בדו"ח השנתי של החברה על גבי טופס 20-F לשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2023, שהוגש לרשות ניירות ערך האמריקאית ("SEC") ב-20 במרץ 2024, ודו"חות עוקבים שהחברה מגישה ל-SEC. מספר רב של גורמים, כולל, אך לא רק, שינויים בביקוש, תחרות וטכנולוגיה, יכול לגרום לאירועים, ביצועים או תוצאות בפועל להיות שונים באופן משמעותי מכל התפתחות צפויה. הצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה זו לעיתונות בנוגע למגמות או פעילויות בעבר אינן ערובה לביצועים עתידיים ואין לראות בהן מצג לכך שמגמות או פעילויות כאלה יימשכו בעתיד. בנוסף, גם אם התוצאות או ההתפתחויות בפועל עולות בקנה אחד עם ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו, ייתכן שתוצאות או התפתחויות אלה לא יעידו על תוצאות או התפתחויות בתקופות עתידיות. אין כל מצג ואחריות לגבי הדיוק או ההגינות של הצהרות צופות פני עתיד כאלה. כתוצאה מכך, החברה מתנערת במפורש מכל התחייבות או התחייבות לפרסם עדכונים או תיקונים כלשהם להצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו כתוצאה מכל שינוי בציפיות או כל שינוי באירועים, בתנאים, בהנחות או בנסיבות שעליהם מבוססות הצהרות צופות פני עתיד אלה, למעט אם נדרש לעשות זאת במפורש על פי חוק או תקנה. החברה, יועציה או נציגיה, אף אחת מהתחייבויות חברת הבת שלה או נושאי משרה או עובדים של אדם כאמור אינם מבטיחים כי ההנחות העומדות בבסיס הצהרות צופות פני עתיד אלה נקיות מטעויות ואינם מקבלים אחריות כלשהי לדיוק העתידי של ההצהרות הצופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו או להתרחשותן בפועל של ההתפתחויות החזויות. אין להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד, המתייחסות רק למועד הודעה זו לעיתונות.

ליצירת קשר:

Nyxoah
David DeMartino, Chief Strategy Officerdavid.demartino@nyxoah.com
+1 310 310 1313

קובץ מצורף:

ENGLISH_AAO Partnership

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire