"e4life" מוצג ב-Expomed Eurasia עם התקן חדשני בעל יכולת לנטרל וירוסי שפעת וקורונה ברמת יעילות גבוהה מ-90%

"e4life" מוצג ב-Expomed Eurasia עם התקן חדשני בעל יכולת לנטרל וירוסי שפעת וקורונה ברמת יעילות גבוהה מ-90%

 

איסטנבול, 19 באפריל 2024, (BUSINESS WIRE):

Expomed Eurasia, התערוכה הרפואית החשובה ביותר באירופה ובאסיה, מוכנה לארח למעלה ממאה חברות, וכן לחשוף את המגמות חדשות בטכנולוגיה ואת המוצרים החדשניים שעתידים לחולל שינוי מעמיק בשוק הבריאות.

התערוכה מהווה הזדמנות מצוינת עבור  e4life להציג את ההתקן שפיתחה, המבוסס על טכנולוגיית e4shield בעלת יכולת לנטרל את וירוסי השפעת והקורונה שנוכחים באוויר. מדובר בטכנולוגיה עליה נרשם פטנט באיטליה, שאינה עושה שימוש בחומרים כימיים או בחומרי סינון אלא מבוססת על הפקת גלים אלקטרומגנטיים בעלי יכולת לנטרל את העומס הויראלי בתרסיס.

"תערוכה זו מהווה הזדמנות מצוינת להציג את הטכנולוגיה החדשנית של החברה (e4shield) באזור דינמי שמתפתח במהירות כגון אירואסיה. המודעות הגוברת והחשיבות של נושא הבריאות ומניעת מחלות יוצרת דרישה הולכת וגדלה לפתרונות מתקדמים, חכמים וטכנולוגיים שיוכלו להבטיח סביבה בטוחה עבור בני האדם. e4life, עם הטכנולוגיה החדשנית במיוחד, נותן את המענה היעיל ביותר לצורך זה. תכונות ההתקנים שלנו ייחודיות בשוק ויש להן פוטנציאל לתרום לשיפור עצום של הבריאות והרווחה של בני האדם" הסביר וינסנצו פומפה, מנכ"ל e4life.

e4life נוסדה בעקבות שיתוף פעולה בין שני גורמים גלובליים מובילים: ELT Group, גוף מוביל ברחבי העולם עם למעלה מ-70 שנות ניסיון במערכות הגנה אלקטרוניות, וכן Lendlease, המתמחה בפרויקטי חידוש אורבניים גדולים.

טכנולוגיית e4shield, המהווה את ליבת e4life, פותחה בתקופת הקורונה הודות ליוזמה של חוקר ב-ELT Group אשר בחן את השימוש בשדות אלקטרומגנטיים לנטרול וירוסים. החוקר, שהתבסס על מחקר שנערך על ידי קבוצה של מדענים מטאיוואן אשר פורסם בביטאון Nature המדעי, החל לקבל את התוצאות הראשונות כשהוא בדק תדרים שונים של גלים אלקטרומגנטיים על Covid-19 ולאחר מכן על וירוסי קורונה נוספים.

ההתקנים הללו, אותם מפיצה e4life, מבטיחים יעילות של למעלה מ-90% והנטרול מתבצע באופן כמעט מיידי. במהלך השימוש במוצר אין צורך לפנות את החדר, משום שהוא אינו גורם נזק לבני אדם ולבעלי חיים. הדפקים האלקטרומגנטיים אותם ההתקן מפיק בטוחים לשימוש. הדבר נכון הן עבור גרסת הסביבה של ההתקן (e4ambient), הפועלת על שטח של כ-50 מ"ר, והן על הגרסה הלבישה (e4you), והיא קיבלה את אישור CE ו-SAR המבטיחים שניתן יהיה ללבוש את ההתקן ללא הגבלת זמן וללא סיכון כלשהו לבריאות.

הטכנולוגיה שבשימוש בהתקני e4life נבדקה בכפוף לניתוח מדעי קפדני וקיבלה תוקף בבית החולים הצבאי Celio על ידי מכון המחקר העצמאי ViroStatics ובעקבות סדרת בדיקות שנערכה לאחרונה ופותחה על ידי המחלקה לביורפואה ולמדעים קליניים של אוניברסיטת מילאנו (איטליה). הממצאים האחרונים הללו מאשרים את ההשערות של הבדיקות הקודמות: יעילות יוצאת דופן של 90%.

על טכנולוגיה זו, ויעילותה במניעת וירוסים הפוגעים במערכת הנשימה, דווח בכתב העת Viruses (יוני 2023) וב-European Society of Medicine (אוקטובר 2023).

טכנולוגיית e4life ממשיכה להתפתח וניתן להתאים אותה למספר גדל והולך של וירוסים וכן, בעתיד הקרוב, למיקרו אורגניזמים נוספים (כגון חיידקים). המחקר המדעי, שממשיך להתפתח, יאפשר להתקנים הללו לנטרל מספר גדל והולך של פתוגנים שונים.

אנשי קשר

משרדי e4life לידיעות
Mauro Perego - mauro.perego@elettrapr.it

 

מקור: e4life

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire