בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל: מהפך מוביל במגזר הבריאות בערב הסעודית

בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל: מהפך מוביל במגזר הבריאות בערב הסעודית

ריאד, ערב הסעודית, 9 במאי 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

אוניברסיטת הרווארד -- שמונה שנים לתוך חזון 2030, ערב הסעודית עשתה צעדים משמעותיים עם חידושים דיגיטליים וגישה משופרת לטיפול איכותי. השקעות אסטרטגיות בתשתיות, טכנולוגיה וכישרונות הובילו להתקדמות שחוללה מהפכה במתן טיפול למטופלים והעלתה את הסטנדרטים של שירותי הבריאות המקומיים. מאמצים אלה העלו באופן משמעותי את תוחלת החיים הממוצעת, הפחיתו את שיעורי התמותה ושיפרו את הרווחה הכללית ברחבי הממלכה.

במרכז להישגים אלה,  - King Faisal Specialist Hospital & Research Centre בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל (KFSH&RC), הידוע בטיפול ובטיפולים המיוחדים שלו בתחומים קריטיים כגון אונקולוגיה, קרדיולוגיה, השתלות איברים וגנטיקה, מיצב את עצמו כמוביל בטיפול מיוחד בחולים, תוך שהוא לוקח את האחריות לעבר עתיד בהיר ובריא יותר עבור הממלכה. באמצעות מחויבותו ליוזמות בריאות דיגיטלית חלוציות, תוכניות הדרכה מקיפות ומאמצי מחקר חדשניים, בית החולים ומרכז המחקר מחדש את הנוף המקומי וקובע סטנדרטים חדשים של יעילות ונגישות.

בעידן המוגדר על ידי התקדמות טכנולוגית, ועם הדחיפה של הממלכה לעבר דיגיטליזציה, KFSH&RC עומד בחזית שילוב הבריאות הדיגיטלית בקרב עמיתיו המקומיים, תוך מינוף שירותי טלרפואה חדשניים, התייעצויות וירטואליות וכלים מבוססי בינה מלאכותית כגון מערכת הבינה המלאכותית ANFAL המשנה את תוצאות המטופלים באמצעות תובנות חיזוי וטיפול מותאם אישית, ומבטיחה את התוצאות הטובות ביותר לשביעות רצון המטופלים.

יוזמות הבריאות הדיגיטלית של KFSH&RC מתרחבות לטיפול באיומי בריאות רחבים יותר באמצעות טכנולוגיות כגון ריצוף גנומי שלם (WGS) וטיפול קרינתי מתקדם. בית החולים היה גם חלוץ בתחום השתלות האיברים על ידי ביצוע השתלת הכבד הרובוטית המלאה הראשונה בעולם והציג לאזור חידושים כמו המסתם הריאתי הטרנס-צנתר הרמוני (TPV), המשפר את התאוששות המטופלים ואת חוויותיהם. טכנולוגיות אלה מאפשרות תוכניות טיפול מותאמות אישית ומשפרות את הדיוק והמהירות של האבחון הרפואי, ותורמות באופן משמעותי להעלאת תקני הטיפול במטופלים ולתשתית בריאות בת קיימא ועמידה בהתאם למטרות תוכנית השינוי במגזר הבריאות.

KFSH&RC ממשיך לדחוף את גבולות המחקר הרפואי המתמודד עם אתגרי בריאות דחופים ולתרום לנוף בריאות הציבור של ערב הסעודית, עם תגליות כמו הגן PfAP2-MRP החיוני לטיפול במלריה ולזיהוי זן החיידקים החדש של ריאדהנסיס. תגליות אלה לא רק שיפרו את דיוק האבחון, אלא גם אפשרו התערבויות מוקדמות, והבטיחו תמיכה יעילה בזמן ובחולים, בהתאם ליעדים הלאומיים להפחתת שכיחות מחלות כרוניות.

מאמצים מקיפים אלה נתמכים על ידי היוזמות החינוכיות החזקות של KFSH &RC, המכינות את הדור הבא של אנשי מקצוע רפואיים באמצעות תוכניות הכשרה ושיתופי פעולה בינלאומיים.

הוכר על ידי ‘Brand Finance‘ בשנת 2024 כמותג הבריאות היוקרתי ביותר בערב הסעודית ובמזרח התיכון זו השנה השנייה ברציפות, במקום ה-9 בערב הסעודית וה-28 במזרח התיכון. בנוסף, KFSH&RC בולט כבית החולים היחיד בעולם שדורג בין עשרת המותגים היוקרתיים ביותר במדינה.

אודות בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל (KFSH&RC):

בית החולים ומרכז המחקר ע"ש המלך פייסל (KFSH&RC) הוא מוסד בריאות מוביל במזרח התיכון, שנועד להיות הבחירה האופטימלית עבור כל מטופל המבקש טיפול רפואי מיוחד. לבית החולים היסטוריה עשירה בטיפול בסרטן, מחלות לב וכלי דם, השתלות איברים, מדעי המוח וגנטיקה.

בשנת 2024, "Brand Finance" דירג את בית החולים ומרכז המחקר על שם המלך פייסל כמרכז הרפואי האקדמי המוביל במזרח התיכון ובאפריקה, ובין 20 המובילים בעולם זו השנה השנייה ברציפות. בנוסף, בשנת 2024 הוא הוכר כאחד מספקי שירותי הבריאות המובילים בעולם על ידי מגזין ניוזוויק.

כחלק מחזון 2030 הסעודי, הוצא צו מלכותי ב-21 בדצמבר 2021, להפוך את בית החולים לגוף עצמאי, ללא מטרות רווח, בבעלות ממשלתית, ולסלול את הדרך לתוכנית טרנספורמציה מקיפה שמטרתה להשיג מנהיגות עולמית בתחום הבריאות באמצעות מצוינות וחדשנות.

למידע נוסף

למידע נוסף, אנא צרו קשר עם:

Mr. Essam Al-Zahrani, Media Affairs Head, 0555254429

Mr. Abdullah Al-Aown, Media Coordination Officer, 0556294232

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/003e76ab-3d93-42d4-9edf-5e652a14c559

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire