אימפולס דיינמיקס עוברת 10,000 מטופלים הזוכים לטיפול CCM® לאי ספיקת לב

אימפולס דיינמיקס עוברת 10,000 מטופלים הזוכים לטיפול CCM®  לאי ספיקת לב

ציון דרך המדגיש ניהול סימפטומים טרנספורמטיבי עבור חולים הלוקים באי ספיקת לב

מרלטון, ניו ג‘רזי, 13 במאי 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Impulse Dynamics, חברת מכשור רפואי גלובלית המוקדשת לשיפור חייהם של אנשים עם אי ספיקת לב (HF), הודיעה היום כי הגיעה לציון דרך עולמית כאשר עברה את 10,000 החולים שקיבלו את מערכת Optimizer®  לטיפול ב- HF בינוני. ציון דרך זה מדגיש את התועלת והחשיבות של הטיפול בסיוע לחולים לחיות חיים מלאים עם HF.

"שמתי לב לשינויים חיוביים מאז ההליך, כמו חוסר תחושה של קור או חוסר תחושה, יכולתי ללכת כל יום ובכל מקום, עשיתי את המטלות הרגילות שלי ואת הקניות, ושיתפתי פעילויות כמו שחייה עם הבת שלי", אמרה טרייסי, שקיבלה את מכשיר CCM®  שלה בשנת 2023. "אני כבר לא מתנשף בשביל אוויר", אמר ג‘ו, חולה נוסף שקיבל את מכשיר ה-CCM שלו ב-2022. "נולדתי מחדש - אדם חדש לגמרי - כבר לא נכה. החיים שלי השתנו כל כך שאנחנו שוקלים לצאת לטיול. ואשתי באקסטזה כי לי יש את החיים שלי בחזרה, ויש לנו את חיינו שוב".

"יש לנו מוטיבציה עמוקה מהמטופלים שנהנים מטיפול CCM. ההתקדמות שלהם מעוררת בנו השראה לשפר ללא הרף את הטכנולוגיה שלנו, במטרה לשפר את חייהם של אלה הסובלים מאי ספיקת לב", אמר דיוויד פרוצ‘י, מנהל הטכנולוגיה הראשי של Impulse Dynamics, שעבד על פיתוח טיפול CCM מאז הקמתו.

לדיוויד הייתה הזדמנות לפגוש את אחת המטופלות הללו, רייניטה, שהושתלה השנה במכשיר Optimizer. רייניטה ראתה שיפור מיידי לאחר שהחלה בטיפול CCM ונתנה את ההערות הבאות על החוויה: "אני מרגישה כמו אדם שונה. אני יכול לעשות דברים שלא עשיתי שנים. אני משתתפת בטקס סיום הקולג‘ של נכדתי!"

CCM זמין ב-44 מדינות, והטכנולוגיה המשיכה להתקדם, בהתבסס על הצרכים של מטופלים ורופאים. הדור האחרון של טכנולוגיית CCM הקניינית הוא Optimizer Smart Mini, המציע סוללה נטענת עם חיי סוללה של 20 שנה וגודל קטן יותר שנועד להפוך את הליך ההשתלה למהיר וקל יותר עבור מטופלים ורופאים.

"אנו מחויבים לחדשנות מתמשכת בטיפול חשוב זה, שיש לו צורך קליני כה ברור ברחבי העולם", אמר ג‘ייסון ספיס, מנכ"ל Impulse Dynamics. "אנו גם מתקרבים להשפעה משמעותית על שוק דפיברילטור הלב המושתל (ICD) עם הרשמה מוצלחת לניסוי הקליני INTEGRA-D שלנו במערכת CCM-D® HF, שהיא הטכנולוגיה הראשונה מסוגה, המשלבת את היתרונות מצילי החיים של ICD עם הקלה בתסמיני HF באמצעות טיפול CCM במכשיר אחד".

הצהרות המטופלים בהודעה לעיתונות זו מייצגות את העדויות של התוצאות האישיות שלהם וייתכן שאינן אופייניות לכל המטופלים.

על האופטימיזציה וטיפול  CCM

מערכת Optimizer Smart Mini מספקת טיפול CCM - הטכנולוגיה הקניינית של החברה - ללב, ומספקת אפשרות טיפול חשובה למיליוני חולים הסובלים מאי ספיקת לב. טיפול CCM נועד לשפר באופן משמעותי את התכווצות הלב, ומאפשר ליותר דם עשיר בחמצן להידחף החוצה דרך הגוף.[1] טיפול CCM מצביע על שיפור הליכה במסדרון של 6 דקות, איכות חיים ומצב תפקודי של חולי NYHA Class III HF שנשארים סימפטומטיים למרות טיפול רפואי מכוון הנחיה, אינם מסומנים עבור CRT, ויש להם מקטע פליטה של החדר השמאלי הנע בין 25 ל -45 אחוזים.

CCM הוא שם המותג של אפנון התכווצות הלב - הפולסים החשמליים הלא מעוררים המסופקים על ידי מכשיר האופטימיזציה המושתל לשיפור התכווצות הלב. טיפול CCM שולח פולסים חשמליים ייחודיים לתאי הלב במהלך תקופת הטיפול. בעשותו כן, CCM עוזר ללב להתכווץ בכוח רב יותר. Impulse Dynamics השלימה מחקרים קליניים רבים, כולל מספר ניסויים מבוקרים אקראיים, שתוצאותיהם הופיעו ביותר מ -100 מאמרים מכתבי עת רפואיים מובילים.

אודות Impulse Dynamics

Impulse Dynamics מחויבת לעזור לספקי שירותי רפואה לשפר את חייהם של אנשים עם אי ספיקת לב על ידי שינוי אופן הטיפול. החברה הייתה חלוצה בטיפול CCM הקנייני שלה, המשתמש בפלטפורמת Optimizer לשיפור איכות החיים של חולי אי ספיקת לב. טיפול CCM מועבר באמצעות מערכת Optimizer, הכוללת מחולל דופק IPG המושתל בהליך זעיר פולשני ומאושר לשימוש מסחרי בארה"ב וב-44 מדינות ברחבי העולם. יותר מ -10,000 חולים קיבלו את הטיפול כחלק מניסויים קליניים ושימוש בעולם האמיתי, שם הוא הוכח כבטוח ויעיל עבור חולי אי ספיקת לב עם תסמינים מתישים שאחרת היו להם מעט אפשרויות יעילות זמינות.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.ImpulseDynamics.com, או עקבו אחר החברה בלינקדאין, ב- X (לשעבר טוויטר) ובפייסבוק.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה זו לעיתונות מכילה הצהרות צופות פני עתיד. כל ההצהרות מלבד הצהרות של עובדות היסטוריות הכלולות בהודעה זו לעיתונות הן הצהרות צופות פני עתיד. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד באמצעות מונחים כגון "עשוי", "יהיה", "צריך", "מצפה", "מתכנן", "צופה", "יכול", "מתכוון", "יעד", "פרוייקט", "שוקל", "מאמין", "מעריך", "מנבא", "פוטנציאל" או "המשך" או השלילי של מונחים אלה או ביטויים דומים אחרים, אם כי לא כל ההצהרות הצופות פני עתיד מכילות מילים אלה. הצהרות צופות פני עתיד כוללות, אך אינן מוגבלות, להצהרות בנוגע ליתרונות פוטנציאליים של טיפול CCM. הצהרות צופות פני עתיד אלה מבוססות על הציפיות הנוכחיות של ההנהלה וכוללות סיכונים ואי ודאויות ידועים ובלתי ידועים שעלולים לגרום לתוצאות, לביצועים או להישגים שלנו בפועל להיות שונים באופן מהותי מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים המבוטאים או משתמעים מההצהרות הצופות פני עתיד. גורמים חשובים אחרים שעשויים לגרום לתוצאות, ביצועים או הישגים בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה שנבחנו בהודעה לעיתונות זו כוללים, ללא הגבלה: עלויות המחקר והפיתוח העתידיות של החברה, דרישות ההון וצרכי החברה למימון נוסף; הצלחה מסחרית וקבלה בשוק של טיפול CCM; יכולתה של החברה להשיג ולשמור על רמות כיסוי או החזר נאותות עבור מערכות Optimizer או כל מוצר עתידי שהחברה עשויה לבקש למסחר; חברות וטכנולוגיות תחרותיות בענף; יכולתה של החברה להרחיב את האינדיקציות שלה ולפתח ולמסחר מוצרים נוספים ושיפורים למוצריה הנוכחיים; המודל העסקי של החברה ותוכניותיה האסטרטגיות למוצריה, טכנולוגיותיה ועסקיה, לרבות יישומם; יכולתה של החברה להרחיב, לנהל ולתחזק את מערך המכירות והשיווק הישיר שלה; יכולתה של החברה למסחר או לקבל אישורים רגולטוריים לטיפול CCM ומוצריה, או השפעת עיכובים במסחור או בקבלת אישורים רגולטוריים; FDA או פעולות רגולטוריות אחרות בארה"ב או בחו"ל המשפיעות עלינו או על תעשיית הבריאות באופן כללי, כולל צעדי רפורמה בתחום הבריאות בארצות הברית ובשווקים בינלאומיים; העיתוי או הסבירות של הגשות ואישורים רגולטוריים; ויכולתה של החברה לבסס ולתחזק הגנה על קניין רוחני עבור טיפול ומוצרים של CCM או להימנע מתביעות הפרה. החברה אינה מתחייבת לעדכן הצהרות צופות פני עתיד ומתנערת במפורש מכל התחייבות או התחייבות לפרסם בפומבי עדכונים או תיקונים כלשהם להצהרות צופות פני עתיד הכלולות במסמך זה. אין להסתמך על הצהרות צופות פני עתיד אלה כמייצגות את עמדות החברה נכון לכל תאריך שלאחר תאריך הודעה זו לעיתונות.

[1] כתב העת האירופי לאי ספיקת לב (2021) doi:10.1002/ejhf.2202

קובץ מצורף

David and Raynita

למידע נוסף:

Scott Way, Executive Vice President, General Counsel

Impulse Dynamics

856-434-7906

sway@impulsedynamics.com

 

Rohan More, Global Vice President, Marketing

Impulse Dynamics

856-642-9933

rmore@impulsedynamics.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire