עתיד תרפיוטיקס בע"מ הגיעה לשלב הגמר בקטגוריית מוצרי הבריאות של World Changing Ideas לשנת 2024 מטעם Fast Company

עתיד תרפיוטיקס בע"מ הגיעה לשלב הגמר בקטגוריית מוצרי הבריאות של World Changing Ideas לשנת 2024 מטעם Fast Company

 

תל אביב וגרינוויץ’ קונטיקט, 14 במאי 2024, (BUSINESS WIRE):

Fast Company הודיעה היום על המועמדים הסופיים בתחרות פרסיWorld Changing Ideas 2024, תוך מתן דגש על יוזמות קיימות חדשות, פיתוחים מתקדמים בתחום הבינה המלאכותית, מאמצים להנחלת שוויון חברתי ופרויקטים יצירתיים נוספים שלוקחים חלק בעיצוב העולם.

ATED Therapeutics, Ltd נכנסה לרשימת המועמדים הסופיים בקטגוריית מוצרי בריאות, זאת הודות פיתוח של בדיקת דם מהירה (24 שעות) מסוג PCR tRNA (transfer RNA) עבור מחלת פרקינסון. הבדיקה פותחה על ידי פרופסור חרמונה סורק מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ברישיון חברת יישום. הבדיקה מסוגלת לזהות מחלת פרקינסון עוד בשלביה המוקדמים, את התקדמות המחלה וכן את יעילות הטיפול באמצעות גירוי מוחי עמוק (DBS).

"הכניסה לרשימת המועמדים הסופיים של פרסי World Changing Ideas מטעם Fast Company מהווה אישור משמעותי למשימתה של ATED לפתח תרופות אבחוניות וטיפוליות חדשות לטיפול במחלת פרקינסון", אמר המנכ"ל ד"ר ג‘ף ר. שוורץ, Ph.D. "זהו אישור לעבודה פורצת הגבולות של ד"ר סורק ושל צוות המדענים המסור אותו היא מובילה".

תחרות פרסי World Changing Ideas כוללת השנה 50 זוכים, 127 מועמדים סופיים ו-172 ציונים לשבח - כאשר הקטגוריות הפופולריות ביותר הן בתחום הבריאות, החינוך, האנרגיה והבינה המלאכותית. פנל המונה עורכים וכתבים של Fast Company בחר בזוכים מבין מאגר של למעלה מ-1,300 מועמדים בתחומי אקלים, צדק חברתי, רווחה, פוליטיקה, טכנולוגיה, אחריות חברתית ארגונית ועוד.

מהדורת אביב 2024 של Fast Company (צפויה להגיע לדוכנים ב-21 במאי, 2024) תחשוף כמה מהמוחות היצירתיים ביותר בעולם וכן ארגונים חלוציים הפועלים לפריצת הסטטוס קוו.

אודות ATED

ATED Therapeutics Ltd היא חברה ישראלית ואמריקאית הפועלת לפיתוח בדיקת דם אבחונית וכן תרופות לטיפול במחלקת פרקינסון, ממנה סובלים 14 מיליון בני אדם ברחבי העולם. אנו מגייסים כספים במטרה לקבל את אישור מנהל המזון והתרופות (FDA) וכדי לשווק את הבדיקה.

אודות יישום

יישום (Yissum) היא חברת העברת הטכנולוגיה של האוניברסיטה העברית בירושלים. החברה נוסדה בשנת 1964, והיא משמשת כגורם המגשר בין מחקר אקדמי מתקדם לבין קהילה גלובלית של יזמים, משקיעים וגורמים בענף. המשימה של יישום היא להועיל לחברה באמצעות המרה של טכנולוגיות מחוללות שינוי וחידושים יוצאי דופן לפתרונות מסחריים שנותנים מענה לאתגרים הדחופים ביותר שקיימים בעולם. לפרטים נוספים, ניתן לבקר בכתובת www.yissum.co.il

למידע נוסף:

תקשורת: Jeff R. Swarz Ph.D., CEO (jswarz@mmdillon.com)

 

מקור: ATED Therapeutics Ltd

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire