חברת קלווין קליין תשדר בפריסקופ את הפקת קמפיין הפרסום הגלובלי סתיו 2016 שלה

המותג יספק גישה ללא תקדים מהסט

ניו יורק, 18 במרץ 2016, (BUSINESS WIRE):

קלווין קליין בע"מ, חברת בת בבעלות מלאה של PVH Corp. [NYSE:PVH], הודיעה היום שתשדר אלמנטים מהפקת קמפיין הפרסום המולטי-מדיה הגלובלי סתיו 2016 שלה בפריסקופ במהלך תהליך היצירה של הקמפיין.

החל מהיום, הצופים יכולים לחוות את ההפקה של קמפיין הפרסום סתיו 2016 של קלווין קליין בזמן אמת בערוץ של קלווין קליין בפריסקופ. טלנטים נבחרים מקמפיין הפרסום סתיו 2016 ייחשפו באמצעות השידור, והצופים יקבלו גישה לרגעים מאחורי הקלעים של הצילומים.

"אנחנו מאוד גאים להעניק גישה ללא תקדים לצילומים של הקמפיין הגלובלי סתיו 2016 שלנו במהלך תהליך היצירה", אמרה מליסה גולדי, מנהלת שיווק ראשית של קלווין קליין בע"מ. "קלווין קליין הוא מותג שמשגשג מלספר סיפורים. תעשיית האופנה מתפתחת בגישה שלה למעורבות של הצרכנים, ואנחנו מאמינים שגישה בזמן אמת לקמפיין פרסום של המותג  האייקוני קלווין קליין תהיה דרך משכנעת וחדשנית לספר את הסיפור שלנו לצרכנים בכל העולם. חברת קלווין קליין מייחסת חשיבות רבה לחלוציות בחדשנות דיגיטלית ושיווקית בתעשיית האופנה, ואנחנו חשים שפריסקופ היא הפלטפורמה המושלמת".

כריס ריידי, מנהל המכירות הקמעונאיות בטוויטר, אמר: "זה מאוד מרגש לראות מותג אייקוני כמו קלווין קליין ממשיך להרחיב את גבולות היצירתיות שוב ושוב. על ידי השימוש בפריסקופ כדי לתת למעריצים שלה גישה לתוכן בלעדי מהצילומים של קמפיין סתיו 2016 קלווין קליין מצליחה להתחבר לקהל חי ומעורב באופן משכנע ועוצמתי".

השידור החי יהיה זמין ב-18-20 במרץ ב-periscope.tv/calvinklein ו-twitter.com/calvinklein. תוכן מיוחד מהצילומים יפורסם גם בפלטפורמות סנאפצ'ט ואינסטגרם של קלווין קליין במהלך תהליך הצילומים.

קלווין קליין בע"מ הוא סטודיו לעיצוב ושיווק אופנה מהמובילים בעולם. הוא מעצב ומשווק קולקציות מעצבים של הלבשה לנשים ולגברים ומגוון של מוצרים אחרים שמיוצרים ומשווקים באמצעות רשת נרחבת של הסכמי רישוי והסדרים אחרים בכל העולם. קווי המוצרים במסגרת מותגי קלווין קליין השונים כוללים שמלות וחליפות לנשים, אביזרי לבוש ובגדים מחוייטים לגברים, הלבשת ספורט וביגוד ברמת גשר וקולקציה לגברים ולנשים, הלבשת גולף, ג'ינס, הלבשה תחתונה, בשמים, משקפיים, הלבשת ביצועים לנשים, גרביים, הנעלה, בגדי ים, תכשיטים, שעונים, ביגוד עליון, ארנקים, מוצרי עור קטנים ואביזרים לבית (כולל ריהוט). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר calvinklein.com.

עם מורשת של יותר מ-130 שנה, PVH הצטיינה בצמיחה של מותגים ועסקים באמצעות מורשת אמריקנית עשירה, והפכה לאחת מחברות ההלבשה הגדולות ביותר בעולם. יש לנו יותר מ-30,000 שותפים שפועלים ביותר מארבעים מדינות עם הכנסות של יותר מ-8 מיליארד דולר ב-2014. אנחנו הבעלים של המותגים האייקוניים קלווין קליין, טומי הילפיגר, ואן האוזן, איזוד, ARROW, ספידו*, Warner’s ואולגה ומשווקים מגוון של מוצרים תחת מותגים אלה ומותגים ידועים אמריקנים ובינ"ל אחרים שבבעלות או ברישיון.

*המותג ספידו הוא במסגרת רישיון לנצח בצפון אמריקה והקריביים מחברת Speedo International, Ltd.

קרדיט עריכה: קלווין קליין, Alaud Productions

מדיה חברתית:

periscope.tv/calvinklein; facebook.com/calvinklein; calvinklein.tumblr.com; google.com/+calvinklein; youtube.com/calvinklein; twitter.com/calvinklein; instagram.com/calvinklein; snapchat.com/calvinklein; show yours. #mycalvins; brand handle: @calvinklein

אנשי קשר

Calvin Klein, Inc.
Alexandra Wagner, 212-292-9794
סגנית נשיא, תקשורת תאגידית
alexandrawagner@ck.com
או
Amanda Peña, 212-292-9223
מנהלת, תקשורת תאגידית
amandapena@ck.com

מקור:  Calvin Klein, Inc.

 

צפו בהודעה לעיתונות ובמולטימדיה האלה בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20160318005091/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE