מנהיגות מהעולם נפגשות בתל אביב לכנס אבן הפינה העולמי של פורום הנשים הבינ"ל (IWF)

 

מנהיגות בינ"ל מתאספות כדי לדבר על טכנולוגיה, שוויון מגדרי ועוד

תל אביב, 5 במאי 2016, (BUSINESS WIRE):

כנס אבן הפינה העולמי 2016 של פורום הנשים הבינ"ל (IWF) בתל אביב, ישראל (17-19 במאי) מפגיש קבוצה מגוונת של מנהיגות ממגזרי העסקים, הממשל, הארגונים הלא ממשלתיים והאקדמיה כדי לבחון עניינים גלובליים דחופים, ביניהם ביטחון מים, הפער הטכנולוגי, אבטחת סייבר, שוויון מגדרי ועוד.

הנושא של הכנס בהזמנה בלבד השנה, "תחפשי, תפתרי, תרקיעי" ממשיך להתבסס על המשימה של IWF לתת השראה לנשים מנהיגות עכשוויות ועתידיות לזהות פתרונות ולהיות הזרז לשינוי בקהילות שלהן.

הכנסים של IWF מיועדים לצייד נשים מנהיגות, בידע ותובנות בנושאים שמשפיעים על הקדמה, הצמיחה הכלכלית והפיתוח העסקי בעולם. המנהיגות ינהלו שיחות עוצמתיות על בעיות גלובליות כדי להניע פעולות חברתיות. המושבים כוללים: נשים בטכנולוגיה: מובילות את העתיד, הפער הדיגיטלי: להבטיח דיבידנדים טכנולוגיים לכולם,  מים: לחשוב שוב, למחזר ולחדש.

"תל אביב ידועה בשינוי המתמיד שלה, צמיחה בקצב מהיר וקידמה טכנולוגית. אנחנו שמחות לארח את קבוצת הפינליסטיות המוכשרות שלנו ומאות חברות IWF בתל אביב, עיר שממחישה את המשימה של IWF לבצע שינוי חיובי בקנה מידה גלובלי", אמרה מינה טייכר, חברת מועצת המנהלות של קרן המנהיגות, יו"ר משותפת של הכנס ולשעבר המדענית הראשית של ממשלת ישראל.

דוברות נבחרות:

"אנחנו מאמינות באמת ובתמים שלימוד הוא הבסיס להנהגה. כמנהיגות וחברות אמינות בחברות שלנו, אנחנו אחראיות לעצב את הקהילות שלנו", אמרה טרזה וויינטרוב, נשיאת IWF. "הכנס הזה מציב את הרווחה של האנשים בחזית, על ידי העצמת נשים מנהיגות ויצירת דיאלוג בין נשים וגברים משפיעים על בעיות קריטיות, בעיר גלובלית כמו תל אביב".

חברות שמעוניינות להשתתף, התקשרו עם קרוסבי קרומוול בכתובת ccromwell@iwforum.org או בטלפון 202-387-1010.

אודות פורום הנשים הבינ"ל (IWF)

 IWF הוא ארגון ייחודי הכולל יותר מ-6,300 מהנשים הכי דינמיות, מוכשרות ובעלות חזון בעולם שמסורות לקידום מנהיגות טובה יותר ברחבי העולם. נשים אלה בעלות הישגים חשובים ומגוונים הן מ-35 מדינות ושש יבשות, ומקריירות ותרבויות רבות, ובכל זאת מתואמות לגמרי במחויבות לשנות את פני המנהיגות העולמית. IWF, ארגון חברות של 365 ימים בשנה, מפתח כנסים ותוכניות גלובליים סביב המשימה לבנות מנהיגות טובה יותר באמצעות הדרכה, מנטורינג וקישוריות.  בקרו באתר http://iwforum.org למידע נוסף.

אנשי קשר

Edelman
Megan Milam, 404-443-7363
megan.milam@edelman.com

 

מקור: פורום הנשים הבינ"ל

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20160505005212/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire