מציגים את הטכנולוגיה הלבישה Michael Kors Access: הגיעה זמנה של האופנה לפגוש את העתיד

 

 

לונדון, 6 בספטמבר 2016, (BUSINESS WIRE):

מייקל קורס (NYSE:KORS), מותג סגנון חיים יוקרתי גלובלי, נרגש להציג את שעון התצוגה החכם MICHAEL KORS ACCESS, חלק מקו אקססוריז חדש של הטכנולוגיה הלבישה שלו. קו האקססוריז מכוון לצרכן שמתמקד באופנה ומשלב טכנולוגיה חדשנית עם סגנון יוצא דופן ממוביל באופנת מותרות.

הטכנולוגיה החדישה ביותר שבליבת השעון החכם MICHAEL KORS ACCESS, שפועל גם עם טלפוני אייפון® וגם עם טלפוני אנדרואיד™, מתאפשרת באמצעות שותפות עם גוגל ושימוש בפלטפורמת השעונים החכמים שלה Android Wear™. 

קו האקססוריז MICHAEL KORS ACCESS, שכולל גם עוקבי פעילות, תוכנן כדי להראות שטכנולוגיה וקישוריות חברתית צריכות להית חלקות, ומוכיח שגישה יכולה להיות גם זוהרת וגם ללא מאמץ. "הלקוחות שלנו אוהבים אופנה והם מחוברים 24/7", אומר מייקל קורס. אני חושב שהם יעריכו קישוריות חברתית ומעקב אחרי בריאות וכושר שנמצאים כולם בתוך אקססורי שנראה מצוין".

השעונים החכמים MICHAEL KORS ACCESS מציעים תכונות ניתנות להתאמה אישית שהן מושלמות עבור המעריצים שלנו:

"אנחנו נרגשים להציע ללקוחותינו שעונים מתוחכמים שנראים נהדר ושיעזרו להם לשלוט בחיי היומיום שלהם ובתוך כך להביע באופן ייחודי את הסגנון האישי שלהם", אומר ג'ון איידול, יו"ר ומנכ"ל מייקל קורס.

Tהלקוח של מייקל קורס חי חיים עמוסים ומהירים והאוסף MICHAEL KORS ACCESS יאפשר לו להישאר מחובר. "מ-Google Search ועד לשעונים חכמים, גוגל חותרת לתת לכם את המידע שאתם צריכים כדי להישאר מחוברים למה שהכי חשוב", אומר דייוויד סינגלטון, סגן נשיא להנדסה של Android Wear. "MICHAEL KORS ACCESS ו-Android Wear מצעידים קדימה את קטגוריית הלבישים עם שעונים חכמים ויפים שעוזרים לכם לשלוט בחיי היומיום שלכם ובתוך כך לבטא את הסגנון האישי שלכם".

MICHAEL KORS ACCESS יושק ב-18 מדינות באמצעות קמפיין פרסום גלובלי דיגיטלי ובפרינט, כולל וידיאו שמציג את זנדאיה ומרתה האנט. הווידיאו עוקב אחרי שתי הדוגמניות ביום עמוס מאוד בניו יורק – מאימוני כושר בבוקר עד למסיבה נוצצת בערב. לאורך כל היום, בזכות השעונים החכמים של MICHAEL KORS ACCESS הן מתואמות ונראות שיק – ההוכחה שעם האקססורי הנכון, אתם באמת יכולים #AccessItAll. אתם יכולים לצפות בווידאו כאן: https://youtu.be/vV7_aaSKNU0.

המחירים של השעונים החכמים MICHAEL KORS ACCESS מתחילים ב-$350. עוקבי הפעילות מתחילים ב-$95. שניהם זמינים בחנויות מייקל קורס, MichaelKors.com ובחנויות כלבו ומתמחות נבחרות.

למידע נוסף בקרו:

Michael Kors Access: http://www.michaelkors.com/Access

Destination Kors: http://www.destinationkors.com/

מייקל קורס בפייסבוק: http://www.facebook.com/michaelkors

@MichaelKors בטוויטר: http://twitter.com/michaelkors

@MichaelKors באינסטגרם: http://instagram.com/michaelkors

מייקל קורס בפינטרסט: http://pinterest.com/michaelkors.com

@MichaelKors ב-Weibo: http://weibo.com/michaelkors

חפשו "Michael Kors" ב-Weixin ו-WeChat

חפשו "Michael Kors" ב-LINE Japan

Android Wear™ מצריך טלפון שיש בו אנדרואיד 4.3+ או iOS 8.2+. התכונות הנתמכות עשויות להשתנות בין הפלטפורמות. בקרו באתר g.co/wearcheck בטלפון האנדרואיד או ה-iPhone® שלכם כדי לראות האם המכשיר שלכם תואם.

גוגל, אנדרואיד ו-Android Wear הם סימני מסחר של Google Inc..

אייפון הוא סימן מסחר של Apple, Inc.. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימני מסחר של Qualcomm Incorporated.

אודות מייקל קורס

מייקל קורס הוא מעצב בעל שם עולמי שזכה בפרסים של אקססוריז ומוצרים מוכנים ללבישה יוקרתיים. החברה הנושאת את שמו, שהוקמה ב-1981, מייצרת כיום מגוון של מוצרים באמצעות המותגים שלו Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors ו-Michael Kors Mens כולל אקססוריז, הנעלה, שעונים, תכשיטים, מוצרים מוכנים ללבישה וקו שלם של מוצרי בשמים. החנויות של מייקל קורס פועלות, ישירות או באמצעות שותפי רישוי, בכמה מהערים היוקרתיות ביותר בעולם, ביניהן ניו יורק, בוורלי הילס, שיקאגו, לונדון, מילנו, פריס, מינכן, איסטנבול, דובאי, סיאול, טוקיו והונג קונג.

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת מכילה מידע צופה פני עתיד. אל לכם לבטוח בביטחון מופרז במידע כזה כי הוא נתון להרבה אי ודאויות וגורמים שקשורים לסביבת הפעולה והעסקים של החברה, שאת כולם קשה לחזות ורבים מהם אינם בשליטת החברה. מידע צופה פני עתיד כולל מידע בנוגע לתוצאות פעילות עתידיות אפשריות או משוערות של החברה, כולל תיאורים של האסטרטגיה העסקית שלה.  מידע כזה לעיתים קרובות כולל מילים כמו "צריכה", "מאמינה", "מצפה", "צופה", "מתכוונת", "מתכננת", "מעריכה" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד. המידע צופה פני עתיד שכלול בהודעה לעיתונות הזאת מבוסס על הנחות שהחברה הניחה לאור הניסיון של ההנהלה בענף וכן ההבנות שלה לגבי מגמות היסטוריות, התנאים הנוכחיים, התפתחויות עתידיות צפויות וגורמים אחרים שלדעתה מתאימים בהתאם לנסיבות. עליכם להבין שמידע זה אינו ערבויות לביצועים או תוצאות. כרוכים בו סיכונים ידועים ולא ידועים, אי ודאויות והנחות. למרות שהחברה מאמינה שמידע צופה פני עתיד זה מבוסס על הנחות סבירות, עליכם להיות מודעים לכך שגורמים רבים יכולים להשפיע על התוצאות הכספיות או תוצאות הפעילות שלה בפועל ויכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מאלה שבמידע צופה פני עתיד זה. הגורמים האלה נדונים באופן מלא יותר בחלק "גורמי סיכון" ובמקומות אחרים בדוח השנתי של החברה על גבי טופס 10-K של שנת הכספים שהסתיימה ב-2 באפריל 2016 (תיק מס. 001-35368), שהוגש ב-1 ביוני 2016 לרשות האמריקנית לניירות ערך.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

 http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51413304&lang=en

אנשי קשר

ICR, Inc.
Jean Fontana, 203-682-1214
jean.fontana@icrinc.com
Alecia Pulman, 646-277-1231 (Media)
KorsPR@icrinc.com

מקור: מייקל קורס

גלריית מולטימדיה חכמה

תצלום

(תצלום: Business Wire)

תצלום

(תצלום: Business Wire)

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית ובמולטימדיה באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20160904000000/en

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire