AXIM® Biotech חותמת על הסכם הפצה בלעדית עם חברת התרופות הישראלית רפא

AXIM® Biotech חותמת על הסכם הפצה בלעדית עם חברת התרופות הישראלית רפא

רפא תפיץ את גומי הלעיסה המכיל קנבינואיד עטור הפרסים CanChew®

ניו יורק, 19 בספטמבר 2016, (GLOBE NEWSWIRE) :

AXIM® Biotechnologies, Inc. (OTC:AXIM), חברת ביוטק חדשנית שמתמקדת במחקר, פיתוח וייצור של מוצרי פרמצבטיקה, נוטרצבטיקה וקוסמטיקה, הודיעה היום שחתמה על הסכם הפצה בלעדית עם החברה הישראלית רפא מעבדות בע"מ להפצה של גומי הלעיסה המכיל קנבינואיד עטור הפרסים שלה CanChew®.

לפי תנאי הסכם, רפא תגיש את CanChew® של AXIM® Biotech למשרד הבריאות הישראלי לרישום כמוצר נוטרצבטי במדינה, ותשווק ותפיץ את המוצר בישראל החל מ-2017. בנוסף, אחרי שגומי הלעיסה הפרמצבטי הרשום כפטנט MedChew Rx™ של AXIM® Biotech, שנמצא עכשיו בניסויים קליניים לרישום כתרופה לחולים שסובלים מכאב ו/או עוויתיות שקשורים לטרשת נפוצה יאושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) וסוכנות התרופות האירופית (EMA), רפא תגיש אותו לרישום כמוצר תרופת מרשם בישראל, ותשווק ותפיץ את המוצר במדינה.

"אנחנו מרוצים מכך שרפא תהיה השותפה שלנו, והסכם ההפצה שלנו מהווה שלב חשוב בהרחבת הגישה לשוק של המוצרים מבוססי הקנבינואיד הייחודיים שלנו", אמר ג'ורג' א. אנסטסוב, ד"ר לרפואה, ד"ר לרפואת שיניים, בעל תואר שני במינהל עסקים ומנהל העסקים הראשי של AXIM® Biotech. "לרפא יש היסטוריה של 79 שנים כשותפה אמינה של כמה מחברות הפארמה המובילות בעולם, ואנחנו מאמינים שהחברה שומרת על המטרה שלנו - השפעה ממושכת על רווחתם של אנשים. הסכמי הפצה כמו ההסכם הזה עם רפא מקדמים את AXIM בשינוי סביבת הרפואה על ידי הכנסת מוצרי הקנבינואיד הקנייניים שלנו לשוקי הפרמצבטיקה ומוצרי הצריכה ברחבי העולם".

המייסדים ונושאי המשרה של AXIM® Biotech הם הממציאים של CanChew®, גומי לעיסה המכיל קנבינואיד בשחרור מבוקר הרשום כפטנט הראשון בעולם המכיל 50 מ"ג של שמן קנאביס ו-10 מ"ג של קנבידיול (CBD). AXIM® Biotech מחזיקה בזכויות הבלעדיות על השיווק וההפצה של גומי הלעיסה CanChew® בכל העולם. CanChew® הוא גומי לעיסה המכיל CBD קנאביס עם מערכת החדרה ייחודית על ידי ספיגה דרך רירית הפה. התכונות שרשומות באתר של CanChew® הן:

בנוסף AXIM® Biotech המציאה המצאה שהיא פריצת דרך פרמצבטית עם גומי הלעיסה המכיל CBD/THC קנבינואיד בשחרור מבוקר הרשום כפטנט הראשון בעולם: MedChew Rx™. בניסויים קליניים של כאב ועוויתיות שקשורים לטרשת נפוצה, כפי שמציגה סוכנות החדשות הגלובלית רויטרס, MedChew Rx™ ישנה את אופן החדרת התרופות לחולים ברחבי העולם. בהשוואה ישירה עם מוצר מבוסס קנאביס לטרשת נפוצה המוחדר מתחת ללשון שנמצא כעת בשוק , המאמר של רויטרס מוסר שהפוטנציאל של MedChew Rx™ מוערך ב-4.8 מיליארד דולר. MedChew Rx™ בדרך לרישום מלא על ידי EMA ו-FDA.

חידוש קנאביס אחר של AXIM® Biotech שהוגשה לגביו בקשה לפטנט ושנמצא בניסויים קליניים הוא AX-1602. AX-1602, שהוא הראשון מסוגו, מכיל CBG (cannabigerol) וקנבינואידים אחרים כטיפול בפסוריאזיס ודלקת עור אטופית. אמונת הליבה של AXIM® Biotech היא אחריות לשמירה על הסביבה יחד עם פיתוח מוצרים חדשניים לטיפול במחלות ומצבים רפואיים ללא טיפול יעיל ידוע, כולל: פרקינסון, אלצהיימר/ דמנציה, ADHD (הפרעת קשב, ריכוז והיפראקטיביות), PTSD, אוטיזם, טרשת נפוצה, עוויתיות, כאב, RLS (תסמונת הרגליים חסרות המנוחה), גלאוקומה, IBD, IBS ומחלת קרוהן.

אודות AXIM®

AXIM® Biotechnologies, Inc. (OTC:AXIM) היא חברת ביוטק חדשנית שמתמקדת במחקר, פיתוח וייצור של מוצרי פרמצבטיקה, נוטרצבטיקה וקוסמטיקה בהם אנחנו נותנים עדיפות לרווחת הלקוחות שלנו תוך אימוץ אסטרטגיה פיסקלית איתנה. למידע נוסף, בקרו באתר של החברה בכתובת www.AXIMBiotech.com.

התנערות מאחריות למידע צופה פני עתיד

ההודעה לעיתונות הזאת עשויה להכיל מידע ואמירות הצופים פני עתיד כמשמעותם בסעיף A27 של חוק ניירות הערך 1933 ובסעיף E21 של חוק הבורסות לניירות ערך 1934, והיא נתונה לנמל המבטחים שנוצר על ידי סעיפים אלה. חומר זה כולל אמירות על אירועים ו/או תוצאות פיננסיות עתידיים צפויים שהן צופות פני עתיד מטבען ונתונות לסיכונים ואי ודאויות. באמירות צופות פני עתיד אלו כרוכים מעצם הגדרתן סיכונים, אי ודאויות וגורמים אחרים, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים וההישגים בפועל של Axim Biotechnologies, Inc. יהיו שונים מהותית מהאמירות שנאמרו כאן.

גילוי משפטי

AXIM® Biotech לא מוכרת או מפיצה מוצרים כלשהם שמפרים את חוק החומרים הנתונים לפיקוח הפדרלי (US.CSA). החברה כן מגדלת, מוכרת ומפיצה מוצרים מבוססי קנאביס.

 

איש קשר ליחסי ציבור:
 
Andrew Hard
מנכ"ל
CMW Media
P. 888-829-0070
andrew.hard@cmwmedia.com
www.cmwmedia.com
 
 
פרטי יצירת קשר עם החברה:
 
כתובת בצפון אמריקה:
18 East 50th Street, 5 Floor
New York, NY 10022
+1 844 294 6246
 
כתובת באירופה:
Boelewerf 32, Unit 3
2987 VD Ridderkerk, The Netherlands
+31 10 8209 227

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE